Opony samochodowe Audi 80
części samochodowe
Ubezpieczenie OC
opony i felgi
Tarcze, hamulce

Historia Andrzeja

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Imię: Andrzej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Kontakt:

Historia Andrzeja

Post autor: Doc » 03 kwie 2020, 00:07

Co prawda wiecie i pamiętacie "bracia" A80, ale... hmm... leci mi "kapka wody przy oczach" jak patrzę na to :( więc wkleję napiszę Wam. Od roku 2006 miałem pracę (umowa o świadczenie usług) z firmą Gadu-Gadu S.A dla radia internetowego GaduRadio.pl, Open.fm. To już kilkanaście lat historii, to setki osób, które współtworzyły jedną z najpopularniejszych polskich marek internetowych. Dzisiaj wielu z nich święci tryumfy także na polu internetowych projektów, nie tylko w Polsce... wystarczy wymienić Sotrender, Livechat Software i inne. W roku 2018 niestety Gadu Gadu zostało sprzedane poza Polską z firmą Xevin Consulting Limited. Mnie już nie było dość wcześniej z przyczyny mojego zdrowia. Na pewno wiecie. :(

Oto moje zdjęcia z GG. :) :(
Recepcja:
Obrazek
Zdjęcia do dowodu GG:
Obrazek
Moja robota od nowa z radiem GG:
Obrazek
Moje zdjęcie jak wróciłem z wakacji. Przyjaciele dla "jaj" zrobili mi niespodziankę heh.
Obrazek
Drugi pokój, studio. Mój fotel, mikrofon, komputer, mikser te same monitory itd i przyjaciel, profesor p. Jerzy Bralczyk który nagrywał na chwilę u mnie. Zrobiłem własnie zdjęcie.
Obrazek
Rozmowa. "Firma TVN24". Oczywiście ja z radiem GaduRadio.PL dalej Open.fm.
Obrazek
Obrazek
Nasze nr GG, przyjaciele w pracy. Widać mnie również "GaduRadio":
Obrazek

Tak to było niestety. :( Mam jeszcze sporo zdjęć.
Ze zdrowiem... ehh pracy nie mogę mieć. Jestem niepełnosprawny. Zdjęcia po operacji i 2 mc temu.
ObrazekObrazek

3 majcie się i uważajcie na zdrowie.

Zablokowany

Wróć do „Na każdy temat”

Akumulatory samochodowe Audi 80 Ubezpieczenie OC
hamulce