Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

UWAGA OSZUST - Kamuś, pawełek, Cyco16, nitowacz1967

Tylko użytkownik tego forum!
Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

UWAGA OSZUST - Kamuś, pawełek, Cyco16, nitowacz1967

Post autor: pawełek » 08 lis 2012, 21:58

Witam, nie polecam użytkownika Kamuś: https://audi80.pl/kamus,u,25523.htm

Dlaczego? Gdyż przy sprzedaży listew od v6tki nie powiedział o wielu sprawach z nimi związanych np. nie powiedział, że listwy były przerabiane ze zwykłych - ukrył to przed sprzedażą, a to bardzo istotna informacja. Na pewno nawet nie zwróciłbym uwagi na takie przerabiane listwy - zresztą myślę, że nie tylko ja. Listwa doszła do mnie pęknięta w dwóch miejscach - o czym również nie poinformował. Napisał tylko, że jest małe pękniecie ale oczywiście "załatane, zalepione". Jedyna rzecz, która zgadzała się z opisem to to, że były malowane - to mnie nie zdziwiło.

Wracając do sprawy z przeróbką i pęknięciem.
Użytkownik Kamuś zderzak z listwami wystawione miał z konta z ok. 300 komentarzami pozytywnymi ( http://allegro.pl/show_user.php?uid=8911904 ) - więc myślałem, że to uczciwy sprzedawca i nic nie wskazywało na to, że oszukuje.

Gdy zaproponował sprzedaż samych listew zgodziłem się i czekałem na wystawienie aukcji z nimi.
Wystawił listwy z innego konta ( http://allegro.pl/show_user.php?uid=21544562 ), co mnie troszkę zdziwiło. Ale pomyślałem, że to konto dziewczyny, kolegi czy kogoś tam... teraz już wiem dlaczego - bał się, że po prostu wystawie mu negatywny komentarz... Kontakt z nim był ok do czasu, gdy paczka do mnie dotarła.

Gdy otworzyłem paczkę okazało się, że jedna z listew jest pęknięta w zasadzie w dwóch miejscach.
Niemożliwe, żeby stało się to w czasie transportu. Paczka była zapakowana wzorowo. Dotarła w nieuszkodzonym dużym kartonie.
Na sms nie odpisywał, telefonu nie odbierał. Na maila odpisał po 4 dniach, że nie ponosi odpowiedzialności za Poczte - jednak tak jak pisałem wcześniej - pęknięcie to nie wina poczty. Na kolejne maile już nie odpisał.

A teraz widzę, że wyjawił całą prawdę o listwach w poście:
Obrazek


NIE POLECAM TEGO UŻYTKOWNIKA INNYM!
Ostatnio zmieniony 14 lis 2012, 22:29 przez pawełek, łącznie zmieniany 2 razy.
CZĘŚCI z Audi 80 na sprzedaż: WEJDŹ !

Awatar użytkownika
shellah
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3081
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:08
Imię: Artur
Model: Inny
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.8 AAH+lpg
Lokalizacja: Reading UK

Post autor: shellah » 13 lis 2012, 21:47

a przed sprzedażą ni pomyślałeś o tym aby zdjęcia wysłał? :lol:

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 14 lis 2012, 19:02

Odpowiadam - zdjęcia wysłałem, napisałem o tym że listwy były modzone -> mogę podać nawet link do aukcji z której kupiłeś listwy, napisałem w niej wszystko na temat listw, mam także maile. Pomijam fakt, że listwy dawałem gratis do zderzaka, który chciałem sprzedać, ale Ty się uparłeś, aby sprzedać same listwy. Zgodziłem się. Wysłałem zdjęcia, opisałem o malowaniu i o tym, że były one zmodzone. Zgodziłeś się. Zapłaciłeś 100zł za listwy, ori kierunkowskazy i wysyłkę - to chyba była uczciwa cena. Kontakt telefoniczny ze mną jeszcze zanim kupiłeś listwy miałeś utrudniony, nawet gdy zadzwoniłeś - co chwilę gubiłem zasięg, co niestety nie jest moją winą, brak zasięgu. Na maile odpowiadałem także również po tym, gdy odebrałeś paczkę, wymieniliśmy kilka wiadomości, po czym dałem sobie spokój, pisząc Ci, że nie zamierzam płacić za uszkodzenia których nie było w momencie pakowania. Zwłaszcza że od 100zł które zapłaciłeś odejmując wysyłkę i cenę kierunkowskazów to wychodzi za listwy jakieś 40zł... Nie boje się komentarzy negatywnych, chcesz wystawiaj. Konto z którego kupiłeś listwy, to konto brata, z którego czasem coś zamawiam/sprzedaję, bo sam mnie o to prosi, aby mógł zebrać trochę komentarzy. Chcesz, wal negatywa, jakoś się mu z tego wytłumaczę, może mnie nie zabije :-)

Inna kwestia -> wystawiłeś teraz te listwy na Allegro http://allegro.pl/listwy-audi-80-b4-v6- ... 36810.html Gdzie jest informacja, że listwy są przerobione ze zwykłych :roll: :!: :?: Pytam się :?: :!: :!: :!:
I kto tu jest oszustem :?: :!: Jak widać również i TY :!: Widzę tylko, że zmieniłeś opis, bo początkowo nawet nie wspominałeś o pęknięciu.
Nie ukrywam, że jestem nieco poirytowany, tym, że ktoś tak wszem i wobec może mnie nazwać oszustem i to nie słusznie.
Kolejna kwestia -> jeszcze pare dni do końca lisytacji, a Tobie już się one zwróciły <- to taki mały OT.
Sprzedałem już pare gratów i na Allegro i na forum i nigdy nie było żadnych problemów, raptem Ty nazywasz mnie bezpodstawnie oszustem. Jak widać po tym co napisałeś o mnie i Twojej aukcji, to Ty nieźle kręcisz. Przepraszam za oburzenie i do widzenia.

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

UWAGA oszust Forum: pawełek Allegro: pawcio_b

Post autor: Kamuś » 14 lis 2012, 19:14

Nie polecam użytkownika, jak w tytule. Cała historia do przeczytania w tym temacie -> https://audi80.pl/uwaga-oszust-kamus ... htm#800536

Kupił ode mnie listwy, o których stanie dobrze wiedział (mogę podać link do aukcji, a także nasze maile), po czym chciał ode mnie wyłudzić pieniądze za listwy, o których stanie podobno nie wiedział. Odmówiłem. Założył teraz temat w którym mnie nazwał oszustem, a listwy wystawił na aukcji, w której sam nie wspomina o stanie faktycznym listw.

Nie polecam jakichkolwiek interesów z nim - OSZUST i KRĘTACZ!
Ostatnio zmieniony 14 lis 2012, 21:54 przez Kamuś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: pawełek » 14 lis 2012, 19:29

Witam.

Kamuś, jak udowodnisz, że informowałeś mnie, że listwy były przerabiane ze zwykłych na te pasujące pod kierunki, to PUBLICZNIE Cie przeproszę i poproszę o usunięcie tego tematu. Z tego co napisałeś w aukcji listwy "modzone" = malowane. W mailu nawet o tym nie napomknąłeś.. Nie powiedziałeś mi, że przerabiane są ze zwykłych listew.

Przejrzałem całą historię maili - nic nie ma o przerabianiu...

Proszę nie zarzucaj mi oszustwa - napisałem, że ktoś modził listwy i są pryśnięte na nowo.
Są też bardzo dokładne zdjęcia wykonane zewnątrz, od wewnątrz, w ciągu dnia jak i na samochodzie.
CZĘŚCI z Audi 80 na sprzedaż: WEJDŹ !

Awatar użytkownika
KoralB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2420
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:20
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KoralB3 » 14 lis 2012, 19:33

Kamuś pisze:Sprzedałem już pare gratów i na Allegro i na forum i nigdy nie było żadnych problemów, raptem Ty nazywasz mnie bezpodstawnie oszustem.

Identyczna sytuacja była u mnie.. Wszystko ok dopóki nie trafiłem na użytkownika pawełek, .

Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: pawełek » 14 lis 2012, 19:39

Jednym słowem macie pecha. Jeden ukrył przeróbkę, drugi źle zapakował... i pech chciał, że trafiło to na mnie. Może ktoś inny by milczał - i na to pewnie liczyliście!
CZĘŚCI z Audi 80 na sprzedaż: WEJDŹ !

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 14 lis 2012, 19:40

pawełek pisze:Witam.

Kamuś, jak udowodnisz, że informowałeś mnie, że listwy były przerabiane ze zwykłych na te pasujące pod kierunki, to PUBLICZNIE Cie przeproszę i poproszę o usunięcie tego tematu. Z tego co napisałeś w aukcji listwy "modzone" = malowane. W mailu nawet o tym nie napomknąłeś.. Nie powiedziałeś mi, że przerabiane są ze zwykłych listew.

Przejrzałem całą historię maili - nic nie ma o przerabianiu...

Proszę nie zarzucaj mi oszustwa - napisałem, że ktoś modził listwy i są pryśnięte na nowo.
Są też bardzo dokładne zdjęcia wykonane zewnątrz, od wewnątrz, w ciągu dnia jak i na samochodzie.
Napisałem wyraźnie, były malowane i zmodzone, mogę zacytować maila, albo dać link do aukcji.
Skoro mi zarzucasz oszustwo z tego powodu to powiedz mi jak nazwiesz siebie? Sam słowem nie wspominasz o tym w swojej aukcji. Jak Ty to napisałeś "modzone"=malowane, tak więc idąc Twoim tokiem myślenia, sam nie wspominasz w aukcji o przeróbce ze zwykłych list. A mówisz, że ja oszust...
KoralB3 zauważyłem właśnie nie dawno...

pawełek Tak, czekałem właśnie na takiego kogoś, kto sam będzie mnie prosił,żebym sprzedał mu listwy, które niechętnie chciałem sprzedać osobno, potem będzie chciał ode mnie wyłudzić pieniądze, a na koniec sam je sprzeda drożej niż ode mnie kupił. Po prostu czekałem na takiego kogoś, aby go oszukać i cały czas siedziałem cicho mając nadzieję, że nikomu o tym nie powiesz... Tylko na to liczyłem. Niedorzeczne. Chcesz, to pisz co chcesz, ja powiedziałem co myślę, że idąc Twoim tokiem myślenia, to Ty jesteś jeszcze większym oszustem niż ja, bo tak wynika z Twojego rozumowania.

Awatar użytkownika
KoralB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2420
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:20
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KoralB3 » 14 lis 2012, 19:45

pawełek, tak . Umówiłem się jakiś czas temu z Kamuś, abyśmy zrobili przekręt na Tobie .. :lol: :lol: :lol: po prostu śmiech na sali.. myślałeś kiedyś o pisaniu bajek ? albo pracy w telewizji ?

W każdym widzisz winy tylko nie w sobie. Trudno..

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 14 lis 2012, 19:49

Mam tylko prośbę do moderatora, aby sam przeanalizował zaistniałą sytuację i sam ocenił , kto ma rację. Jak już wcześniej wspomniałem, jestem poirytowany tym, że ktoś publicznie nazywa mnie oszustem. Jeśli moderator stwierdzi, że ja mam rację, prosiłbym o usunięciu dopisku OSZUST przy moim nicku... Jeśli stwierdzi, że jestem oszustem, to trudno, jakoś będę żył :-)

Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: pawełek » 14 lis 2012, 20:06

"widać również, że listwy były "modzone" (malowane czarną farbą)"
To jest jedyna informacja, którą mi napisałeś.. Dokładnie wynika z niej, że według Ciebie modzone = malowane. Tak jak chciałeś tak to zrozumiałem, niestety brak tu dokładnego opisania - listwy modzone jak i malowane. Widzisz różnicę? Ja napisałem w mojej aukcji, że listwy są przez kogoś modzone i pomalowane na nowo.

Tyle ode mnie.. nie ma sensu dalsza rozmowa, bo wyjdzie na to co u Korala.. czyli odwracanie kota ogonem. Tak czy inaczej nie polecam.

Pozdrawiam
CZĘŚCI z Audi 80 na sprzedaż: WEJDŹ !

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 14 lis 2012, 20:11

Czyli sam napisałeś w aukcji to samo co ja Tobie, tak? Więc sam się już gubisz. Mnie za to właśnie nazywasz oszustem, a sam w aukcji używasz tych samych słów, za które mnie oskarżasz.

Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: pawełek » 14 lis 2012, 20:17

Kamuś pisze:Czyli sam napisałeś w aukcji to samo co ja Tobie, tak? Więc sam się już gubisz. Mnie za to właśnie nazywasz oszustem, a sam w aukcji używasz tych samych słów, za które mnie oskarżasz.
... modzone tj. (malowane) - Twoja aukcja.
... modzone i malowane na nowo - Moja aukcja.
CZĘŚCI z Audi 80 na sprzedaż: WEJDŹ !

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 14 lis 2012, 20:18

Kamus, a powiedz mi dlaczego nie chcesz oddać pieniedzy i przyjąc cześci spowrotem skoro ktos jest z nich nie zadowolony ? w czym problem ?
ogólnie to obydwaj wprowadzacie w błąd ludzi .. modzone co to za słowo ? czy 50 letni Pan posiadający V6 zrozumie słowo modzone jako wyciete dziury nozem na oświetlenie ? Niby coś piszecie o stanie, ale wymijająco. Dlaczego nikt nie napisał wprost o co chodzi z nimi ? obydwaj napisaliście tak żeby nie było jasno do konca o co chodzi bo trafi sie jakiś jelen na to a jak sie nie zna to może i nie zauważy, że coś jest nie tak z nimi. Gratuluję.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2012, 20:24 przez duo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kamuś
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 359
Rejestracja: 19 maja 2011, 14:00
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Kamuś » 14 lis 2012, 20:20

pawełek To mnie rozbawiłeś... :-) Dobra gra słów :-) Zapewne nie tylko mnie to rozbawiło. Czyżbyś sam się teraz przed sobą usprawiedliwiał tą grą słów? Dla ścisłości - w mojej aukcji napisałem jak już "widać, że listwy były modzone; malowane".

[ Dodano: 2012-11-14, 20:24 ]
Duo ano w tym, że pawełek nie zaproponował mi zwrotu listw, tylko chciał ode mnie pieniądze w ramach rekompensaty, a to jest różnica. Jeśli by się zgodził na zwrot, to nie widziałbym w tym problemu, niech mi je odsyła, a ja oddaję kasę. To by było najlepsze rozwiązanie. Z tym że nie zamierzałbym pokrywać kosztów wysyłki (na listwach "zarobiłem" 40zł...). pawełek nawet nie wspomniał jednak o takim rozwiązaniu, tylko chciał, abym mu przelał pieniądze.

Zablokowany

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga