Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

UWAGA ! OSZUST ! --- mrozental888 lub Marek Brodziński

Tylko użytkownik tego forum!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Prezes
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2007, 19:24
Lokalizacja: Praszka

UWAGA ! OSZUST ! --- mrozental888 lub Marek Brodziński

Post autor: Prezes » 27 lut 2012, 15:53

Witam.
Jakieś dwa tygodnie temu wystawiłem ogłoszenie w naszym dziale KUPIE.
Poszukiwałem osłony silnika i koła pasowego do klimy.
Napisał do mnie pewien ktoś... na gg (jego numer to 9995288).
Wszystko miał i co do kasy to była ok dlatego wysłałem mu kaske przez PayPal'a bo akurat konto miałem.
Podał mi meila : mrozental8888@o2.pl
No i koniec :mrgreen:
Wysłałem mu pare info ale cisza.

troszke pogrzebałem i popytałem doktora GooGle co wie o takim Panu...

to co udało mi sie znaleść w ciagu 10min :

Marek Brodziński
mrozental8888@o2.pl

Nick na forum - Mrozental
Miejscowość - Tczew (na niektórych forach podobno z Tych)
GG - 9995288
Ksywa - KoGi / Pejter / na GG jako TPS
Nick na allegro - kylo87lbn

Z tego co jeszcze się dowiedziałem działał na forum a6klub i tam oszukał kogos na 200zł w ten sam sposób. Rownież na forumrowerowe.org jest tez paru oszukanych.

Ja kase stracilem i raczej nie odzyskam bo szkoda zachodu, ale przestrzegam przed nim.
Oczywiście jesli ktoś miał z nim do czynienia itd to prosze pisać, byc moze temat sie rozkręci i będzie miło pojechać do niego i złozyć mu ukłony.

Zapiszcie sobie numery i dane. Koleś prosi o wplaty na PayPal'u lub bluecash.pl

Jesli sie jeszcze czegoś dowiem to dam znać

AKTUALIZACJA TEMATU :
zadzwoniłem sobie właśnie przed chwilka do Pani Ani z PayPal'a.
rozmawialiśmy sobie 30 min i powiedziała mi że praktycznie mam 99% szansy na to żeby otrzymać zwrot pieniązków od Pana Oszusta. Jest w PayPalu opcja Rozstrzygania sporów i właśnie taki spór Pani Ania mi założyła. Zakładając konto trzeba podac dla weryfikacji adres ktory zgadza sie z adresem przy koncie itd wiec dla nich to pewnie żaden problem.
wpisuję to ponieważ być może inni tez maja takie problemy i myślą że nie da sie tej kasy odzyskać.

Pozdrawiam
Tomek
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, 12:02 przez Prezes, łącznie zmieniany 3 razy.
SPRZEDAM : ŻARÓWKI LED - ŻARNIKI XENON - Lampy do Jazdy Dziennej LED - PRZETWORNICE. Zakup przez Allegro lub PW. Dla forumowiczów - zniżki na hasło "audi80.pl"
KONTAKT : 504787027 lub PW lub info@autoszyha.pl

Awatar użytkownika
Prezes
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2007, 19:24
Lokalizacja: Praszka

Post autor: Prezes » 27 lut 2012, 16:04

ewidentnie koleś zajmuję się tylko tym .... jeden wybryk to moze bym zrozumiał, ale jesli juz o nim Google wie i działa na kilku forach to juz koleś do wypłaty dorabia ;-)
SPRZEDAM : ŻARÓWKI LED - ŻARNIKI XENON - Lampy do Jazdy Dziennej LED - PRZETWORNICE. Zakup przez Allegro lub PW. Dla forumowiczów - zniżki na hasło "audi80.pl"
KONTAKT : 504787027 lub PW lub info@autoszyha.pl

Awatar użytkownika
Prezes
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2007, 19:24
Lokalizacja: Praszka

Post autor: Prezes » 27 lut 2012, 16:56

no masz racje kolego....
nawet sie nie spodziewałem i nie sprawdzałem go bo sobie pomyslalem ze z forum ....

Przecież z forum to nie oszust :cry: człowiek naiwny i tyle, ale to nie o to chodzi.

jesli chodzi o mnie to juz mam nauczke i na pewno nic na przedpłate nie kupie od obcej osoby, zapłace 10zł wiecej i chce pobranie kuriera z opcją otwarcia przesyłki.

ponad 30lat na karku i dalej sie dajesz nabierac ;-)
SPRZEDAM : ŻARÓWKI LED - ŻARNIKI XENON - Lampy do Jazdy Dziennej LED - PRZETWORNICE. Zakup przez Allegro lub PW. Dla forumowiczów - zniżki na hasło "audi80.pl"
KONTAKT : 504787027 lub PW lub info@autoszyha.pl

Awatar użytkownika
Afdi87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 590
Rejestracja: 23 paź 2008, 07:33
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: Afdi87 » 27 lut 2012, 17:25

masz fuksa ze przelales mu kase przez paypala - dzieki temu nie musisz isc na policje, bo paypal sam pobierze kase z jego konta po okolo 20 dniach rozeznania sporu i przeleje ją Tobie.

Awatar użytkownika
PiotrLublin
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 262
Rejestracja: 06 gru 2011, 20:59
Lokalizacja: Lublin

Post autor: PiotrLublin » 27 lut 2012, 19:04

Afdi87 pisze:masz fuksa ze przelales mu kase przez paypala - dzieki temu nie musisz isc na policje, bo paypal sam pobierze kase z jego konta po okolo 20 dniach rozeznania sporu i przeleje ją Tobie.
Dokładnie kolego, tez kiedyś miałem taka sytuacje, musisz podać dowody najlepiej nawet rozmowę GG wyślij im w sporze, ja tak sprawę wygrałem na 600 zł ! po 2 tygodniach, wygrałem i z salda 0 PLN miałem 602.31 do dzisiaj pamiętam to uczucie, a on na koncie paypal miał -600 PLN, ale nie moze tego konta ani zamknąć ani usunąć, nic. Na uzupełnię konta na paypal masz 1 miesiąc, potem sprawa jest wysyłana do sadu.

Awatar użytkownika
Prezes
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2007, 19:24
Lokalizacja: Praszka

Post autor: Prezes » 27 lut 2012, 19:11

no to spoko.
Być może nikt inny nic z tym nie robił i olał sprawe dlatego koleś dalej działa jak może.

Przy zakładaniu konta jest weryfikacja, wiec pewnie tak jak mówisz - ścigną go i tyle.

Ja postanowiłem zadzwonić do PayPala bo kosztowało mnie to tylko pare impulsów.
Narazie nic ode mnie nie chcieli. Pani powiedziała że teraz będą czekali na jego odpowiedź. Ja mam wszystkie jego rozmowy na gg i jest czarno na białym że koles pisze że jeszcze nie wysłał i na poniedziałek bedzie na bank. Nie napisał tylko na który poniedziałek :mrgreen:
Myslałem, że można zgłosić tylko transakcje z jakiś potwierdzonych źródeł (tj ebay, allegro, sklepy internetowe), ale okazało sie że zwykłą sprzedaż i przekazanie kwoty też można śmialo zgłaszać.

Jesli ktos miał taki przypadek to niech śmiało opisuje.
SPRZEDAM : ŻARÓWKI LED - ŻARNIKI XENON - Lampy do Jazdy Dziennej LED - PRZETWORNICE. Zakup przez Allegro lub PW. Dla forumowiczów - zniżki na hasło "audi80.pl"
KONTAKT : 504787027 lub PW lub info@autoszyha.pl

Awatar użytkownika
Prezes
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2007, 19:24
Lokalizacja: Praszka

Post autor: Prezes » 09 mar 2012, 17:50

Witam Forumowiczów!
Dziś doszła do mnie informacja z PayPal'a że spór został rozstrzygnięty na moją korzyść.

Tak jak pisaliście, kase zwróca mi całą, wiec nie straciłem nic tylko czas....

Nie pisali i nie dzwonili do mnie że chcą jakies info.
Podejrzewam, że koleś nie odezwał się do nich (miał na to czas do 8.03.) i dlatego przyznali mi racje.

Polecam konto na PayPal, bo nawet zwykłe przelewy są bezpieczne, a co za tym idzie jeśli trafimy na oszusta to mozemy być pewni że nasza kasa do nas trafi spowrotem.

Jeśli ktoś trafi na tego oszusta to bardzo prosze o wpisywanie tutaj wszystkich info, ponieważ tak jak pisalem wyżej działa on na kilku innych forach i w kilku innych branżach.... :evil:

Pozdrawiam.
SPRZEDAM : ŻARÓWKI LED - ŻARNIKI XENON - Lampy do Jazdy Dziennej LED - PRZETWORNICE. Zakup przez Allegro lub PW. Dla forumowiczów - zniżki na hasło "audi80.pl"
KONTAKT : 504787027 lub PW lub info@autoszyha.pl

Zablokowany

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga