Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

UWAGA ! OSZUST ! --- Zombek82

Tylko użytkownik tego forum!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niemy88
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 62
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:09
Lokalizacja: Pomorskie

UWAGA ! OSZUST ! --- Zombek82

Post autor: Niemy88 » 26 wrz 2012, 23:13

Witajcie,

niestety i tym razem ja padłem ofiarą oszusta.. szukałem wtrysków od AFN'a i przez przypadek natrafiłem na tą aukcję... http://allegro.pl/show_item.php?item=2596729244
Wszystko pięknie, napisałem do sprzedawcy, że jestem zaintetesowany itp.. odpisał, że wtryski są w dobrym stanie, że sam na nich trochę jeździł i wszystko było ok. Następnego dnia niespodziewanie napisał do mnie, że chce to sprzedać poza allegro bo niby taniej i w ogóle. Z niezrozumiałych powodów - zgodziłem się. Przelałem na jego konto 250zł i 5 dni później otrzymałem wtryski. Niestety po wymianie auto zachowywało się dosyć dziwnie, nie miało mocy i wpadało w drgania. Dopiero dzisiaj udało mi się z rana pojechać do fachowca na sprawdzenie tych wtrysków, jak się okazało - 2 wtryski kompletnie do d..y, 2 następnie nie długo również stracą swój żywot. Ogólnie bardzo się zdenerwowałem i od razu zadzwoniłem do gościa przedstawiając mu sprawę... Po 30 minutowej rozmowie sprzedawca dał mi do zrozumienia, że nie jest zainteresowany zwrotem pieniędzy i to, że kupiłem to poza allegro to tak naprawdę teraz mój problem i jeżeli chce to mogę przyjechać i go szukać.... Chyba nie muszę pisać nic więcej....

Uważajcie na gościa bo udaje miłego a potem jest niestety duże rozczarowanie i masa straconych nerwów....

Gość mieszka w Puławach na ul. Włostowickiej 234. Jutro idę z dowodem wpłaty i całą korespondecją na Policję.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, 11:43 przez Niemy88, łącznie zmieniany 1 raz.
Audi B4 1.9 TDi 1Z .

Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [NIE Polecam] Oszust Zombek82

Post autor: pawełek » 27 wrz 2012, 00:03

Niemy88 pisze:Jutro idę z dowodem wpłaty i całą korespondecją na Policję.
Policja nic z tym nie zrobi, bo to nie oszustwo internetowe ;-)

Powiedzą Ci, że nie chciał Cie oszukać i wywiązał się ze swoich obowiązków.
Przedmiot dostałeś, a że felerny - to już teraz Twój problem.

Jedyne co Ci zostaje kolego - to sąd. Tyle mi powiedzieli na policji, w podobnej sprawie.

Jutro jadę spotkać się z znajomą policjantką w sprawie mojej sprawy - zobaczymy co mi doradzi.

Pzdr.
CZĘŚCI z Audi 80 na sprzedaż: WEJDŹ !

Dregan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1628
Rejestracja: 20 maja 2007, 00:48
Imię: Tomasz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 JS
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Post autor: Dregan » 27 wrz 2012, 06:36

ja kupiłem soczewki parę dni temu od przemo929 poza allegro i po
1 zawyżył wysyłkę o 30 przy odbiorze się okazało
2 jedna soczewka okazała się totalnym śmieciem gdzie nawet do kosza wstyd wyrzucić

ale nie zostawię tak tego to jest oszustwo internetowe gdyż skłamał jaki jest stan faktyczny a mam rozmowy oraz rozmowy jak pisał w jaki sposób nielegalny rozbiera auta itd http://paragraf415.republika.pl/ i pojde na policje. Nie chodzi już o kasę lecz o bezczelność szczeniaka tak wgl jest ktoś z Białegostoku ??

miron72
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 553
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:25
Lokalizacja: TOS

Post autor: miron72 » 27 wrz 2012, 08:45

Dregan pisze:a mam rozmowy oraz rozmowy jak pisał w jaki sposób nielegalny rozbiera auta itd http://paragraf415.republika.pl/ i pojde na policj
Jeżeli brałeś udział w tych rozmowach, a mimo to nabyłeś części od człowieka to proponuję przemyśleć jakim materiałem się podeprzesz na Policji.
Świadome nabycie towarów pochodzących z nielegalnego źródła, nie wnikam, czy z aut kradzionych, czy też "omijających" przepisy podatkowe/recyklingowe w Polsce -oby się skończyło na kłopocie, a nie na tzw. dziale.
A6C4 2.6 avant, A4B5 ADR avant

Awatar użytkownika
Afdi87
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 590
Rejestracja: 23 paź 2008, 07:33
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: Afdi87 » 27 wrz 2012, 09:20

pawełek pisze:Policja nic z tym nie zrobi, bo to nie oszustwo internetowe ;-)
zrobi zrobi, wystarczy ze koles otrzyma wezwanie na przesluchanie ;-) tak bylo w moim przypadku.

Dregan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1628
Rejestracja: 20 maja 2007, 00:48
Imię: Tomasz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 JS
Lokalizacja: Pniewy
Kontakt:

Post autor: Dregan » 27 wrz 2012, 15:33

nabyłem cześć a potem koleś napisał ze rozbiera auta a umowy pisze wirtualne wiec nie kupiłem kradzionych części on lamie prawo rozbierając aut

Zablokowany

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga