Opony samochodowe Audi 80
części samochodowe
Ubezpieczenie OC
opony i felgi
Tarcze, hamulce

22.04.2017, g. 15:00 - SPOT OLSZTYN - ul. Lotnicza - Dajtki

Lokalna w/w grupa sympatyków Audi 80/90
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eSPe
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Imię: Sławek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Kontakt:

22.04.2017, g. 15:00 - SPOT OLSZTYN - ul. Lotnicza - Dajtki

Post autor: eSPe » 27 kwie 2017, 12:58

Siemka
W sobotę 22.04.2017 zapraszamy wszystkich chętnych do Olsztyna na spotkanie Audimaniaków w regionie.
Może będzie to pierwsze spotkanie pozimowe w wiosennej aurze,
Spotykamy się tradycyjnie na parkingu na ul. Lotniczej przy Słonecznej Polanie.
Obrazek
Obrazek

Kto pierwszy to zajmujemy parking na samej górze po lewej stronie.
No chyba że przestaniemy się mieścić to wtedy może poziom niżej też po lewej (taki pomysł bo zajmowanie dwóch
pól parkingu obok siebie rozdzielonych drogą izoluje trochę część uczestników).

Spot będzie tradycyjnie wielomodelowy dla wszystkich Audimaniaków więc mam nadzieję,
że będą tam ludziska z PKA80, AKP, A4 Klub, A3 Club i wszelkich innych Auditematycznych.

Zbiórka 15:00. Pamiętamy żeby zabrać ze sobą nie tylko Audi, ale też dobre humory.
Zaproście i wrzućcie info dla znajomych nie używających FB i nie mających kont po forach klubowych.
Rozrzućcie po forach.

Wydarzenie na FB

Do zobaczyska!

[ Dodano: 2017-04-27, 12:58 ]
Pomimo zapowiadanej słabej pogody ta zrobiła nam miłego psikusa i wyjątkowo dopisała. A Wy? Jak zwykle można na Was liczyć dopisaliście frekwencją. Z tego co liczyłem to mielismy na spocie ponad 70 aut (niestety ludzi nie byłem w stanie policzyć ale przyjechaliście licznie. W związku z tym uznaję że pobiliśmy rekord spotów i wrześniowy wynik 65 aut. Cieszy mnie bardzo coraz to nowe twarze. Na spocie zabrakło "starych wyjadaczy klubowych" - gdyby i oni dotarli to chyba musielibyśmy zająć trzecie pole parkingowe.
Zestaw zdjęć nr 1
Zestaw zdjęć nr 2

Ciężko Was było ująć na jednej fotce.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fotki 80tek (i pokrewnych) które były na spocie a troszkę ich przyjechał co bardzo cieszy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
serizzi
Forum Audi 80
Forum Audi 80

Post autor: serizzi » 27 kwie 2017, 22:19

Cześć.
Było faktycznie sporo aut. Mój pierwszy raz więc ciężko było porozmawiać ale było ok, niestety widzę że przybyłem nieprzygotowany , czyli przede wszystkim brudne auto. Generalnie moja wizyta to był spontan ale oceniam na OK okok
Widzę , że moja była chyba jedyna Audi 90 na zlocie, ciekawe czy nie najstarsza - 1987 ;-)

Następnym razem będzie lepiej ;-) Pozdrawiam szanowne grono :)

p.s. może następnym razem organizator znajdzie jakiś megafon i skrzyknie jakoś towarzystwo ?

Awatar użytkownika
eSPe
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Imię: Sławek
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Kontakt:

Post autor: eSPe » 28 kwie 2017, 10:03

serizzi pisze:może następnym razem organizator znajdzie jakiś megafon i skrzyknie jakoś towarzystwo ?
Hahaha. Spoko. Spoty nie mają formy wieców każdy se urywa pogawędkę z kim chce. Fakt że wkrótce w maju chcemy zrobić coś bardziej integracyjnego w formie grilla/ogniska ale szukamy miejscówki.
serizzi pisze:Mój pierwszy raz więc ciężko było porozmawiać ale było ok, niestety widzę że przybyłem nieprzygotowany , czyli przede wszystkim brudne auto.
Spokojnie. Nikt nikogo nie wyrzuci ze spotu za brudne auto. Ważne że się było a to czy auto czyste czy brudne to tylko spowodować może że właściciel sie bedzie źle czuł z takim brudaskiem. Mój jak widzisz też nie za czysty był i listwy i progi uwalone. Na szczęście masz bardzo fajne i ładne auto a kolor jest taki że nie widać zbytnio czy jest mocno brudny czy nie. okok
Bardzo fajnie że wpadłeś. Zapraszamy na kolejne spotkania. Może będzie następnym razem okazja pogadać bo tak zastanawiałem się właśnie czyja jest ta 90tka i pytałem ludzi ale nikt nie wiedział. bezradny_
serizzi pisze:Widzę , że moja była chyba jedyna Audi 90 na zlocie, ciekawe czy nie najstarsza - 1987
Z tego co kojarzę to rzeczywiście chyba jedyna 90tka. oklasky

Awatar użytkownika
andrzejsz23
Moderator
Moderator
Imię: Andrzej
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Kontakt:

Post autor: andrzejsz23 » 03 maja 2017, 20:50

Spot był oczywiście udany. I co również mnie cieszy że było liczne grono 80-tek
A oklasky co do tego grilla/ogniska to dobrze byłoby coś ogarnąć okok
andrzejsz23
Wcześniej:
VW Jetta MK2 1.6 D
VW Passat B3 kombi 1.9 TD
Audi 80 B4 1.9 TD:
b4-19td-aaz-zielony-sedan-t64798.html
Teraz Audi 80 B4 1.9 TDI PIERBURG: audi-80-90-b4/zielony-sedan-na-pierburgu-t86797.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warmińsko-Mazurskie”

Akumulatory samochodowe Audi 80 Ubezpieczenie OC
hamulce