Sklep
Maglownica Audi
sportwheels.pl
części samochodowe
Tarcze, hamulce

Korektor siły hamowania

Posty typu poszukuję mechanika, warsztatu, klubowicza, potrzebuję wypożyczyć itp.
Zablokowany
Audicomaniak
Forum Audi 80
Forum Audi 80

Korektor siły hamowania

Post autor: Audicomaniak » 27 gru 2021, 14:04

Witam. Najpierw prośba do moderatorów. Nie mam pewności, czy dobrze zapodaję mój post. I tu proszę o ewentualne przeniesienie postu do właściwego działu, by zachować porządek forum. Co do problemu.
Pomagam starszej osobie w remoncie ukochanej 90 B4 (w papierach tzw. Składak). Benzyna 2.3E bez gazu.
Mam problem ze znalezieniem sprawnego korektora siły hamowania w rozsądnej cenie. Ten korektor jest niezbędny z tyłu auta są tarcze i chyba nie muszę tłumaczyć więcej dlaczego potrzebny jest ten element układu hamulcowego. Dziadek już wyłożyć musiał sporo funduszy. Cały tył wymagał wymiany. Przewody pognite (powymieniałem na nowe 17zł za mb, po 3zł za końcówki przewodów, a te po dwie na przewód przecież), i tu dziękuję za post z opisem długości poszczególnych przewodów - jest takowy i pomógł bardzo, przewody gumowe prawie wszystkie poparciałe, decyzja P. Zbyszka, za moją poradą kpl. nowych i takie zostały założone. Nowe tarcze i zregenerować musieliśmy zaciski - konkretną firmę ogarnąć się udało i zaciski w ekspresowym czasie dojechały (wymiana zużytych na zregenerowane przez firmę). Odnośnie samego korektora siły hamowania najchętniej odkupiłbym w rozsądnej cenie. Ten korektor siły hamowania mocowany jest do nadwozia z tyłu auta po prawej stronie (od strony pasażera) na dwie śruby, natomiast regulacja odbywa się poprzez napięcie dosyć długiej sprężyny mocowanej z jednej strony do belki tylnej auta a z drugiej oczywiście do dźwigni korektora. W razie potrzeby mogę podrzucić nr OEM części, również zdjęć parę o ile nie ograniczy mnie rozmiar zdjęć. Te dane dopiero po tym jak będę u tej starszej osoby. Zwracam się do Wszystkich z gorąca prośba o pomoc mi w sprawieniu tej starszej osobie miłego prezentu zwłaszcza, że ta osoba kocha swoją maszynę i chciałbym móc wywołać uśmiech spowodowany frajda z jazdy ukochaną maszyną.
Jednego tylko chcieć.
Jedno tylko mieć.
Wsiąść i gnać.
Bez celu rwać.
Przed niczym, wiać...

Awatar użytkownika
Pieterb
Administrator
Administrator
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg

Re: Korektor siły hamowania

Post autor: Pieterb » 27 gru 2021, 17:06

Jeśli chcesz kupić to dajesz temat w dziale kupię gdzie podajesz wszystkie niezbędne dane i tyle. Jeśli natomiast chcesz przedstawić tą furmankę to dział nasze auta się kłania. A ty tu trochę mieszaninę tego zrobiłeś :-P
Ten dział służy do poszukiwania warsztatów, mechaników, klubowiczów itp jak zresztą pisze w opisie forum ale nie części. Do części jest dział autogiełdy.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Audicomaniak
Forum Audi 80
Forum Audi 80

Re: Korektor siły hamowania

Post autor: Audicomaniak » 28 gru 2021, 12:01

Dziękuję spiszę dane z korektora i wklepię gdzie należy, co do prezentacji fury to muszę zgodę właściciela pozyskać :-), post zamykam i dziękuję za info co i jak
Jednego tylko chcieć.
Jedno tylko mieć.
Wsiąść i gnać.
Bez celu rwać.
Przed niczym, wiać...

Zablokowany

Wróć do „Poszukiwany/Poszukiwana”

hamulce
sportwheels - felgi aluminiowe sklep internetowy
Compero.pl
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami