Strona 1 z 1

projekt maluszka ;) [Fiat 126p by Adam & Sławek]

: 23 kwie 2015, 18:36
autor: xxadaskoxx
Cześć
Trochę temat nie związany z audi aczkolwiek jedno nie wyklucza drugiego ;)
Maluszka staramy się modzić ze szwagrem Sławkiem (Escior z forum;)) Obaj dłubiemy w malczu i jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami 80-tki B4 ;).
Co do dłubaniu przy malczu najpierw był plan zrobić przód ogarnąć blachę lekka gleba, felga i tak miało zostać ;) ale przyszedł czas na kolejne pomysły Audio zmiana foteli i dużo drobiazgów o których nie będę pisał ;) A pod koniec zeszłego roku wszedł w grę Swap ;) co prawda skromne 900 z sc. ale zawsze coś, trochę było zawahań co do swap'a czy też zostawić serie bo co oryginał to oryginał i jedyne w swoim rodzaju 'mruczenie' silnika 2 garkowego ;)
Teraz jesteśmy w trakcie oczekiwania na flansze i części do hamulców tarczowych ;). Czasem bywa lepiej czasem gorzej a czasem też nie ma czasu by coś dłubać i oczywiście dokładać coś nowego do obu autek. tzn maluszka i Audi(Audi posiadam od 3 miesięcy i kilka gratów do niej zamontowałem i cały czas coś się dzieje, tak że staram się też ją jakoś doposażać z wersji Bieda;)). Bo teoretycznie właścicielem malcza jestem ja (zarejestrowany na siostrę) ale dłubiemy w nim i wymyślamy kolejne głupoty razem ze szwagrem ;)
Zapraszamy na fp na facebook'a fajnie by było gdybyście zostawili coś po sobie ;)
https://www.facebook.com/pages/Fiat-126 ... 886?ref=hl

: 23 kwie 2015, 18:43
autor: Pieterb
xxadaskoxx, twój temaci tu powinen się znajdować.