Strona 1 z 1

80 B4 2.3 NG, nie wkreca sie na obroty

: 07 cze 2015, 11:33
autor: QuattroNG
Witam, moja Audi od pewnego czasu zaraz po odpaleniu nie chciala sie wkrecic na obroty powyzej 2000, strasznie przerywala i szarpała, jak silnik sie zagrzal wszystko wracało do normy. Teraz nawet gdy silnik ma 90 stopni nie chce wkrecic sie na obroty powyzej 2200 i przerywa. Sytuacja pogorszyła się gdy raz braklo paliwa w baku i probowałem odpalic (wskażnik paliwa pokazywał 1/4). Na wolnych obrotch chodzi nierówno i kopci na czarno.
Wszystko jej przechodzi gdy odepne wtyczke od regulatora cisniania roznicowego (?) ktory zaznaczylem na zdjeciu. Obroty sie lekko podwyzszaja i wyrównuja a silnik normalnie juz wkreca sie na obroty,z tym ze tak jakby niemial pelnej mocy. Mozliwe ze pompka zassała wszystkie syfy z dna i cos pozatykala? Prosze Was o rady i sugestie co może byc tego przyczyna.

: 07 cze 2015, 15:09
autor: krs
Oczywiście że pompka mogła zassać brud, tu masz podobny temat https://audi80.pl/b4-23-ng-slaba-dyn ... t25778.htm w dziale FAQ jest i więcej pierw zajrzyj tam.

: 13 mar 2018, 17:24
autor: Grisza1711
Witam, kolega quattroNG rozwiązałeś temat?

: 04 sie 2018, 09:05
autor: QuattroNG
Tak, problem rozwiązany - uszkodzony był sterownik silnika.