Strona 1 z 1

[ABC 2.6 93r aut LPG] Co to za kość?

: 17 sie 2011, 11:21
autor: dyzio767
..mam luźną kość o kolorze ..hm...szary albo seledynowy (..?) i różowe gniazdo wewnątrz na dwa piny. Całość w okolicy zbiorniczka płynu hamulcowego. Zupełnie nie wiem gdzie to podłączyć... Swe poszukiwania zacząłem z powodu braku wskaźnika temperatury wody na zegarze, który mam wrażenie że zniknął w chwili wymiany zbiornika wyrównawczego i demontażu kolektora ssącego..





...przed chwilą znalazłem jeszcze jedną kość na piny, hermetyczną z niebieską gumką w okolicy prawego dekla zaworów z tyłu, pod rurą od filtra powietrza..również nie widzę dla niej zastosowania..
Ta druga już wiem- jest od instalki gazowej:)

: 18 sie 2011, 10:46
autor: Kokolino
Wrzuć fotki tych kości to lukniemy ;-)

: 25 sie 2011, 19:13
autor: dyzio767
Kokolino pisze:Wrzuć fotki tych kości to lukniemy ;-)


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

To drugie- to nie kośc a jakies wolne przewody z podejżeniem na coś od gazu..

: 25 sie 2011, 19:54
autor: lesli
Pierwszy do zbiorniczka płynu hamulcowego{czujnik ilosci]
A drugi niech ktos podpowie z kolegów .

: 25 sie 2011, 19:59
autor: Audi 80 Polska
Pierwsze to chyba będzie kostka od czujnika poziomu płynu hamulcowego a drugie tak jak piszesz od instalacji gazowej - prawdopodobnie masa do jakiegoś elektrozaworu.

: 25 sie 2011, 20:02
autor: dyzio767
..super i dzieki. Podpowiedzcie mi jeszcze lub wrzućcie jakąs fotkę, który to czujnik do kontrolki temperatury na zegarach bo mi umarła..

: 25 sie 2011, 20:07
autor: Audi 80 Polska
Obrazek silnika co prawda 2.8 ale większość rzeczy jest podobnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 29d8b.html

Numer 4 (na przewodzie wodnym na prawą głowicą 3 lub 4 pinowy).

Nie musi być to czujnik jeszcze dobrze przeczyścić styk wskaźnika temperatury z płytą liczników. Wystarczy wyjąć liczniki bo te śrubki są na wierzchu.

: 25 sie 2011, 20:19
autor: dyzio767
...może sie myle, ale w tym miejscu mam cos na wzór..zaślepki. Jeśli to faktycznie zaślepka, to jakim cudem MIAŁEM wcześniej wskazania (choć niedoskonałe) na zegarze..?