Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.8 PM]troche na niemiecko,sprzedana str7

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
GSF
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 878
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:23
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

[B3 1.8 PM]troche na niemiecko,sprzedana str7

Post autor: GSF » 29 cze 2008, 13:57

Po powitaniu czas na przedstawienie autka.
Rok produkcji 1991,wyposażenia jekiegokolwiek brak jedynie centralny zamek mimo to postanowiłem coś w auto zrobic.

-zawiech -50mm
-felga 15" Rial Cobra RS kiedy je kupiłem niebardzo mi się podobały słabo wyglądały dekle były plastikowe coś na kształt śrub z Borbeta A w dodatku jednego brakowało i mają od środka gwint który się nakręca na felge co skutecznie zawęźiło znaleźenie 4 sztuki.Udało mi się wyrzeźbic 4 sztuki razem z pierścieniami przykrywającymi śruby koła.Zostały wyfrezowane z tego plastikowego wzoru i myśle że nawet pasują teraz do auta :-)
-grill FK
-tył blenda z 90
-szeroka końcówka wydechu
-białe kierunki z przodu i "czerwone" z tyłu
-skrócona gałka zmiany biegów
-w środku mała kierownica,panele przednich słupków i boczki obklejone alcantarą
-audio Pioneer DEH-P40MP,podszybie seria+gwizdki skoda octavia,tył półka jakieś magnaty ,bagaj skrzynia Hertz DS 300+Monacor HPB-602 .

Przód jest do poprawy w zasadzie nic tam niepasuje wszędzie są szpary po poprzednim właścicielu a w zasadzie po sarnie która została trafiona.....jak czas pozwoli to jakos to naprostuje :-P




Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jeszcze bez blendy,porównanie do seri 8-)


No więc kolejny mod wnętrza :-)
Urwana linka od klamki zmotywowała mnie do oklejenia boczka alcantarą.Zrobiłem to według instrukcji OGr .Miałem do wyboru dwa kolory ten jaśniejszy który wybrałem i taki czarny wybrałem warjant jaśniejszy z racji juz oklejonych słupków .Chyba niejest tak najgorzej jak na 15 minut roboty po godzinach w pracy 8-)

wersja bez klamki listwy i otworu na guzik
Obrazek

i wersja z klamką i listwą (inne śiatło i inny kolor te pierwsze foto lepiej oddaje wygląd)
Obrazek
tak wygląda na gotowo pod światło najbardziej oddaje kolor
Obrazek

13 okazał się pechowy :evil: Ja na zakupach auto na parkingu pod tesco oto efekt :cry:
Obrazek

Rysa od rantu błotnika aż po same światło :evil: w dodatku tak mocno że aż zagieło blache,przeleciałem pastą tempo i rys zostało niewiele ale zagniecenie zostało.

01.04.09r>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

No i nastał czas na zmiany na wersje letnią :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

21.07.09r>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Długo się nic nie działo aż wkońcu znajomy podarował mi kilka próbek wosku Turtle Wax ICE.Bardzo zachwalał i postanowiłem się przekonać co jest warty. Moge polecic każdemu ten wosk bo wydajność jest poprostu niespotykana a sposób w jaki się woskuje jest dziecinnie prosty i szybki.Dodam że na całe auto starczyły mi 3 saszetki takie jak czasami dają gratis do gazet :roll:

Pierwsze 3 fotki z małą ilością słońca:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przed garażem zaświeciło słońce :-)

Obrazek
Obrazek

Dodatkowo przy okazji wszystkie boczki w komplecie
Obrazek

I wyklejenie półeczek w tunelu.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 gru 2009, 19:57 przez GSF, łącznie zmieniany 12 razy.

Krzylu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 204
Rejestracja: 21 cze 2008, 23:45
Lokalizacja: ZPL

Post autor: Krzylu » 29 cze 2008, 14:08

slicznie wyglada i gryzie glebe ahhh 8-)

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 29 cze 2008, 14:09

widzę że zapowiada się cos co lubię .. i kolor ekstra do tej drogi :mrgreen: serdeczne pozdrooo trzymaj tak dalej koleżko :!:

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 29 cze 2008, 14:17

Sliczne autko, zapodaj jeszcze tą blende i przyklej koniecsznie listwe na błotnik autko jest juz zacne <ok> Powodzenia w dalszych modach <piwo>

Awatar użytkownika
Daniello85
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 793
Rejestracja: 06 mar 2007, 10:27
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Daniello85 » 29 cze 2008, 14:53

no powiem szczeze ze nawet fajnie sie prezentuje na tych alusach, gleba jakiej firmy jest załozona ? pozdro
Ostatnio zmieniony 29 cze 2008, 17:17 przez Daniello85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
benek77
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 356
Rejestracja: 09 lis 2007, 16:51
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: benek77 » 29 cze 2008, 15:06

Koło pasuje do auta, a w połączeniu z niskim zawiasem wygląda bojowo i nie potrzeba nic więcej. Jakiej firmy są te kółka i jaka jest ich szerokość??

Awatar użytkownika
AvantMan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 306
Rejestracja: 03 maja 2008, 18:34
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: AvantMan » 29 cze 2008, 15:11

Fajnie wygląda na tych felach audiczka <ok>
Ładny kolorek i loteczka na klapie :-)
Audi 80 B3 w trakcie modów... :mrgreen:
https://audi80.pl/b3-19ejedyny-taki- ... t28909.htm
Audi 80 B4 Avant

noorbi

Post autor: noorbi » 29 cze 2008, 15:12

Alu i zawias jak należy ;-) Ogólnie mody bardzo ciekawe, czekamy co będzie dalej...Jakie masz plany??

Awatar użytkownika
imilo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2007, 21:38
Lokalizacja: J-L

Post autor: imilo » 29 cze 2008, 16:20

No no jak dla mnie tez sie ciekawie zapowiada bez zadnych zbednych zmian powodzenia przy dalszych pracach
AUDI 80 juz na Keskinach KT1
Ocencie i podrzucajcie nowe pomysly:
https://audi80.pl/viewtopic.php?t=8209

Awatar użytkownika
wolly
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 733
Rejestracja: 21 wrz 2007, 21:33
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: wolly » 29 cze 2008, 19:24

no spoko bryczka ,ta tych felach niezle sie prezentuje <ok>

Awatar użytkownika
goldi j51
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3625
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:01
Imię: Robert
Model: Audi A6
Nadwozie: Sedan
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: goldi j51 » 29 cze 2008, 19:51

dokładnie jak koledzy napisali fajny efekt na tych alu i blenda <ok> powodzenia w dalszych modach <spoko>

Awatar użytkownika
GSF
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 878
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:23
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

Post autor: GSF » 29 cze 2008, 20:24

Daniello85 pisze:no powiem szczeze ze nawet fajnie sie prezentuje na tych alusach, gleba jakiej firmy jest załozona ? pozdro
Więc są założone sprężyny Jamexa.... do tego troche przerobione odboje Bilsteina wymienione razem ze springami łożyska górne i tyle,amory seria zrobione 10tyś km i sie nie wylały a znam przypadki gdzieś po 100km amory wychodziły bokiem...nie wiem i nie wnikam czemu tak jest z przodu mam beton spręzyna od góry leży na 3 zwojach później dopiero jest przerwa.Wydaje mi sie że amor minimalnie pracuje reszte gnie sie na odboju i na oponie :-) póki sie nic nie urwie zostawiam tak jak jest jak coś padnie to albo amory GT cup line albo coś z jakiegoś rozbitka... Tył o dziwno gnie się wmiare normalnie i nie jest jakoś zbytnio twardy w porównaniu do przodu.
benek77 pisze:Koło pasuje do auta, a w połączeniu z niskim zawiasem wygląda bojowo i nie potrzeba nic więcej. Jakiej firmy są te kółka i jaka jest ich szerokość??
Felgi są firmy Rial stary model od forda szerokość 7,5" musiałem rozwiercać otwory bo szpilki z audi niechciały przejść, opony przód 185/55 tył 195/50 do tego pierscienie centrujące i wszystko pasuje :-) na zime jest plan żeby wywalic te badziewne czarne imitacje śrubek imbusowych i wkleic normalne śrubki będzie prawie jak BBS 8-)

Hmmm dalsze plany,chyba zmienie na A4 chodź narazie jeżdze tym i ciągle coś dokładam,troche mało wolnego czasu mechanizmy do podnoszenia szyb leżą w garażu od pół roku skóra na boczki drzwi jeszcze dłużej.Jeśli tylko mam czas to poświęcam go na autko.

Fotki z dzisiaj Styk 3 granic.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdro dla Wszystkich i dziękuje za opinie <ok>

Awatar użytkownika
Bastek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2170
Rejestracja: 04 paź 2007, 19:51
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bastek » 29 cze 2008, 20:36

Pięknie nisko siedzi. Super felunie. Zderzaczki w kolor nadwozia jeszcze poproszę <ok>
Audi, przegub, jakiej firmy?
- soczewki;
- zderzak przód coupe;
- zderzak tył S2;
- TRESER lights;
- AZEV A porsche edition;
- springi -40mm JAMEX progressive


Długie proste są dla szybkich samochodów.
Ciasne zakręty są dla szybkich kierowców.

Awatar użytkownika
GSF
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 878
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:23
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

Post autor: GSF » 29 cze 2008, 21:47

Myślałem nad pomalowaniem zderzaków pytanie tylko malować całe czy do lini listew na drzwiach??
Jest B4 https://audi80.pl/viewtopic.php?t=24006 Zender front,black Hella,black Soczewki,black halogeny ,S-Line,Carline/Dynatech CM6 8,5J i 10Jx 17" Gril home made RS2, Gwint FK, Zender rear, środek skóra+alcantara
http://www.youtube.com/watch?v=_VKttPOERYU

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 29 cze 2008, 21:53

witam felunia ladna ale czy nie dal bys rady zalozyc listewki brakujacej na blotnik oraz chlapnac farba na zderzaki zeby sie tak nie gryzly z nadwoziem :)... nie ma to jak konstruktywna krytyka jak to mowia niektorzy....pozdrawiam
2.8 AAH >>> 4.2 AHC

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga