Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[AAD 2.0 80]Szarpanie,rano nie chce palic(niebieski czujnik)

Wszystko co tyczy się silników rzędowych czterocylindrowych.
Awatar użytkownika
greegwhite
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2007, 19:45
Lokalizacja: Kłodzko

[AAD 2.0 80]Szarpanie,rano nie chce palic(niebieski czujnik)

Post autor: greegwhite » 08 lis 2008, 14:12

WITAM.

Zamieszczajac ten temat licze sie z tym ze moze on byc usuniety przez Pana moderatora.Wiem ze sa te tematy juz zawarte na forum,ale nic nie moge sie z nich dowiedziec w tym sensie,ze jak czytam problemy ktore ja mam i proboje je rozwiazac tak jak pisza uzytkownicy to nie dosc ze tak robie to czasem jest tak ze maja ten sam problem i robia to jak im przykazano to i tak nic nie dziala.

Prosze o przeczytanie mojego problemu :-( :-( :-(

Rano jak chce odpalic samochod to poprotu niechce.Krece az do momentu rozladowania akumulatora.Gdy odepne czujnik niebieski to pali na dotyk.Wymienilem ten czujnik na nowy 42zł i problem wciaz jest ten sam:-( pali tylko po odpieciu wtyczki.Silnik jak sie zagrzeje pali w miare normalnie.Meczy mnie to strasznie.

Nastepny problem to szarpanie na 1-ym i 2-gim biegu do pewnych obrotow ok.1tys-1.6tys.obr.Wymienilem kopolke i palec...dalej to samo,poprostu nic sie nie zmienilo po tych wymianach czesci.

CZY MOZE MI KTOS POMóC ???

POZDRAWIAM GRZEGORZ <lol>
Ostatnio zmieniony 08 lis 2008, 16:16 przez greegwhite, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Darecki3037
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 975
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:46
Lokalizacja: Krk

Post autor: Darecki3037 » 08 lis 2008, 14:38

coś nie gra w danych Twojego profilu, albo masz B3 i nie masz ABK albo masz ABK ale nie w B3. Jest to ważne ponieważ nie wiemy jak Ci pomóc gdy info o silniku jest sprzeczne a każdy typ silnika ma inne bolączki. Jeśli to ABK to: sprawdź czy jest dobry styk na kostce elektrycznej do ECU (nad nogami pasażera przy grodzi), sprawdź czy nie masz ułamanych kabelków w wiązce do czujnika niebieskiego ( w szczególności przy samej wtyczce), sprawdź i przelutuj przekaźnik nr 30, sprawdź wtyczkę i działanie wtrysku rozruchowego.

Awatar użytkownika
greegwhite
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2007, 19:45
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: greegwhite » 08 lis 2008, 16:15

Silnik to AAD.Zmienilem to juz w profilu.NIe mam przekaznika nr30,szukalem juz bo czytalem na innym Temacie zamieszczonycm przez innych uzytkownikow.Jesli rozpoznales moj silnik to co to moze byc?Ide zobaczyc te styki do niebieskiego czujnika.Powiedz mi prosze co moze byc jeszcze przyczyna szarpania silnikiem??Wymontowalem przed chwila krokowca i chce go wyczyscic...zobaczymy czy to cos pomoze...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki czterocylindrowe”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga