Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.8 JN] Centralny zamek nie otwiera wszystkich drzwi

ODPOWIEDZ
KrzysztofGrzyb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2007, 10:08
Lokalizacja: Białogard

[B3 1.8 JN] Centralny zamek nie otwiera wszystkich drzwi

Post autor: KrzysztofGrzyb » 19 kwie 2007, 12:26

Mam w swojej Audiczce centralny na kluczyk, który do dzisiaj rana działał. Kiedy otwieram drzwi od strony kierowcy bo od pasażera nie mogę to otwierają się tylko drzwi kierowcy nic poza tym. Kiery wyciągne ręcznie zamek od wewnątrz w drzwiach pasażera wtedy otwierają się pozostałe drzwi, kufer i wlew paliwa. Co mogło tak nagle zawalić? Czy ktoś może mi pomóc?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, 07:33 przez KrzysztofGrzyb, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

Re: [80 B3] centralny zamek

Post autor: homer » 19 kwie 2007, 17:37

KrzysztofGrzyb pisze:Mam w swojej Audiczce centralny na kluczyk, który do dzisiaj rana działał. Kiedy otwieram drzwi od strony kierowcy bo od pasażera nie mogę to otwierają się tylko drzwi kierowcy nic poza tym. Kiery wyciągne ręcznie zamek od wewnątrz w drzwiach pasażera wtedy otwierają się pozostałe drzwi, kufer i wlew paliwa. Co mogło tak nagle zawalić? Czy ktoś może mi pomóc?

sprawdz czy nie masz gdzies przerwanego kabla bo weze cisnieniowe masz raczej ok jezeli ci wogule otwiera inaczej by ci cisnienie uciekalo i by moglo zamykac ale nie chialo by juz otwierac ja tak mialem

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 19 kwie 2007, 18:01

A czy zamykając drzwi kierowcy kluczykiem pozostałe się zamykają? Jak nie to wsiądź do środka zamknij wszystkie drzwi, następnie otwórz je od strony pasażera i sprawdź, czy drzwi kierowcy również się otworzą. Mógł ci paść siłownik sterujący w drzwiach kierowcy, lub nie ma gdzieś styku. A zamek pasażera nie chce się przekręcić bo się zapiekł. Da się go rozebrać, przeczyścić i przesmarować.

Awatar użytkownika
Omen
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 320
Rejestracja: 23 mar 2007, 07:06
Lokalizacja: RJS

cenntral.....

Post autor: Omen » 20 kwie 2007, 08:46

Mam podobny problem z centralnym, który opisałem w tym wątku....
viewtopic.php?t=2720&highlight=centralny+zamek
Polski Klub Audi 80 :: Zobacz temat - [80/90 B3]Centralny zamek - nie działa

Pozdrawiam - Adam.

>edit 20.04. godz. 17.00<
Problem rozwiązałem, okazało się że przewód prądowy(czerwony z czarnym paskiem) wiązki central-zamka idącej do drzwi lewych przednich jest zerwany, w miejscu gdzie łączy sie gumowa harmonijka/osłona wiązki z nadwoziem. Teraz juz wszystko hula...

Pozdrawiam - Adam.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2007, 17:04 przez Omen, łącznie zmieniany 1 raz.

PABLO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1028
Rejestracja: 23 gru 2006, 10:27
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: PABLO » 20 kwie 2007, 08:54

Jak masz centralny w kluczyku to nie otworzysz auta od strony pasażera. U mnie też tak jest. Ale u mnie wszystko działa. Sprawdź te kable czy nie są przerwane gdzies

Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

Post autor: homer » 20 kwie 2007, 23:11

PABLO pisze:Jak masz centralny w kluczyku to nie otworzysz auta od strony pasażera. U mnie też tak jest. Ale u mnie wszystko działa. Sprawdź te kable czy nie są przerwane gdzies
ze niby co ?? od strony pasazera kluczykiem otworze tylko dzwi pasazera :-| :shock: no to mam super wypas lux jakis chyba bo i dzwiami kierowcy i dzwiami pasazera baaa nawet klapa otwieram wszystko :lol: :lol: :lol: a centralke mam tylko z kluczyka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga