Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ADA][SPRZEDAM] Audi 80 Avant by szop44:)

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
szop44
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 14 kwie 2012, 00:29

[B4 ADA][SPRZEDAM] Audi 80 Avant by szop44:)

Post autor: szop44 » 02 wrz 2012, 00:28

Witam.

Uznałem że w końcu pasuje się pochwalić tym co mam. Jest to śliczny Avancik w kolorze LY7P. Auto trafiło do Polski z Włoch w 1997r a zostało zakupione przez mojego ojca w 1999r z przebiegiem 98,000 . Autkiem śmigam od 4 lat ale moją własnością jest dopiero od 2 miesięcy :)

A teraz parę konkretów:

Model: 80 B4 1.6 ADA + nitro tzn. gaz;P
Rocznik: 1993
Przebieg: 220 000

WYPOSAŻENIE:

- el. szyby i lusterka
- wspomaganie kierownicy
- centralny zamek
- autoalarm
- halogeny
- alusy lato 16" z oponami 205/55


Co do spraw technicznych to chyba nie muszę mówić że wszystko jest na tip-top:) Jedyne co mnie czeka to wymiana tłumików bo aktualnie jeszcze śmiga na ori, od nowości bez wymiany ale już się zbliża ich kres wytrzymałości...

PLANY
- aluski w kolor ( najprawdopodobniej będzie to taki kolor jak "podkoszulki" na siedzeniach)
- polerka końcóweki wydechu
- wymiana żaróweczek w liczniku na czerwone
- ramka grilla carbon (chodź tu nie wiem na jak długo:) musze okleić i zobaczę jak to będzie się prezentować)
- zawieszenie -40/-40 (ale przy tym to duuuuży znak zapytania bo nie jestem przekonany czy to nie za nisko i nie za twardo, muszę gdzieś takie auto wyhaczyć i zobaczyć jak to się tym jeździ)
- zmiana kierunków na błotnikach na jakieś białe

Fotki:
[center]Obrazek

Obrazek[/center]

:arrow: edit.
Trochę się z carbonem bawiłem w środku, mam nadzieję że nie zrobiłem wiochy:)

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mały akcencik z ulubioną drużyną :)
Obrazek [/center]

edit. 27.10.2012
tydzień temu trochę się nudziłem ale zapomniałem dodać foty :) zrobiłem z 20 ale ja chyba nie umiem robić zdjęć :) na żywo jest 1000 razy lepiej :)
Obrazek

Obrazek


:arrow: 1.01.2013r
z okazji nowego roku postanowiłem wrzucić jedną fotkę na zimowych felach :)

Obrazek


:arrow: 15.07.2013r

Troszkę było zabawy na wiosnę, sól dość ostro dała się we znaki, w pierwszej kolejności wpadł nowy tłumik środkowy. Końcowy udało się jeszcze uratować ale zamiennik leży już w garażu w pełnej gotowości...
Obrazek

z nudy zająłem się dekielkami:)
Obrazek

Na drugi ogień poszły hamulce, nowe klocki + tarcze tył + odświeżony kolor.
Obrazek


:arrow: WYMIANA PRZEWODÓW PALIWOWYCH :)
Ostatnio okazało się iż Audiczka pali strasznie dużo benzyny (mimo iż jeżdżę na gazie), po dość dociekliwych poszukiwaniach (ze strony mojego taty) okazało się że to przewód paliwowy (kolejne żniwo soli....). Gdy zacząłem się do niego dobierać okazało się że nie tylko on jest uszkodzony ale wszystkie 3. Przegniły w miejscach gdzie były mocowane, woda i woda z solą + gumowe mocowanie zrobiły swoje przez 20lat. Przewody zostały wymienione na miedziane, niestety nie mam zdjęć jak to teraz ładnie wygląda.


:arrow: 11.2013
Przed zimą ruda została usunięta spod ostatniego elementu listwy :) zostało wszystko pięknie wypiaskowane i zakonserwowane :)

:arrow: 16.06.2014
Wpadła nowiuteńka podsufitka, po długich poszukiwaniach używanej i tapicerów zdecydowałem się nie interwencję tapicera :) Podsufitka wygląda jak nowa, nowy właściciel ma już auto odpicowane na wyjściowo :)


SPRZEDAM

Tak jak pisałem już wcześniej Auto posiadamy od 13 LAT (tak 13 lat jest jeden właściciel). Wszystkie naprawy robione na bieżąco, auto pięknie się za wszystko odpłacało jednak przyszedł czas na zmiany, trochę się łza w oku kręci ale już się zdecydowałem. Auto obecnie ma przejechane 241 000.

CENA 6000 do negocjacji :)
5500 do delikatnej negocjacji (wiadomo że ile bym nie podał i tak każdy będzie chciał się targować)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2014, 09:03 przez szop44, łącznie zmieniany 9 razy.

Murdzi
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 789
Rejestracja: 14 gru 2006, 10:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Murdzi » 02 wrz 2012, 00:41

Będę pierwszy :mrgreen:

Śliczne masz te aluski na lato, co to za kółko? I jakieś fotki wnętrza by się przydały ;-)

Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: pawełek » 02 wrz 2012, 00:45

No, no, no ;-) Kolejny bardzo ładny Avant z silnikiem takim jak mój - trochę słaby co? <ok>

Plany jak najbardziej na plus <spoko>
- wymiana żaróweczek w liczniku na czerwone
A jakie masz teraz? <hmm>

Nie chcesz zamienić się na blendę z tyłu ? :-P


EDIT. Kurde... myślałem, że będę pierwszy :roll:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2012, 00:47 przez pawełek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ganimadeus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 726
Rejestracja: 17 lut 2012, 11:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ganimadeus » 02 wrz 2012, 00:47

avancik ładny wszystko ładnie gitara poza silnikiem jak dla mnie :D Nie kupiłbym już takiego muła bagiennego :D bez urazy oczywiście.

Co do polerki wydechu jak masz wymieniać to nie trudź się z polerką - syzyfowa praca jakby nie patrzeć.

Murdzi
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 789
Rejestracja: 14 gru 2006, 10:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Murdzi » 02 wrz 2012, 01:16

Aha, i gdzie masz znaczek Audi z tylnej klapy? Jakoś tak... pusto mi się na tyle wydaje bez niego...

LUKASZdiy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 379
Rejestracja: 20 paź 2008, 12:23

Post autor: LUKASZdiy » 02 wrz 2012, 01:43

Ładna baza do modzenia jak obnizac to chociaz -60 mm ;)

Awatar użytkownika
pawełek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2010, 16:06
Imię: paweł
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: pawełek » 02 wrz 2012, 03:51

Murdzi pisze:Aha, i gdzie masz znaczek Audi z tylnej klapy? Jakoś tak... pusto mi się na tyle wydaje bez niego...
Dokładnie ;-)


A powiedz mi czym pryskałeś opony przed zdjęciami - zwykłym plakiem czy jakimś preparatem? :-)

Awatar użytkownika
Przemas80
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1876
Rejestracja: 26 lut 2011, 09:59
Lokalizacja: Radom

Post autor: Przemas80 » 02 wrz 2012, 10:53

Kolor i kółka bardzo ładne gratki :mrgreen: wstaw jakieś foty wnętrza

szop44
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 14 kwie 2012, 00:29

Post autor: szop44 » 02 wrz 2012, 12:37

Murdzi pisze:Będę pierwszy :mrgreen:

Śliczne masz te aluski na lato, co to za kółko? I jakieś fotki wnętrza by się przydały ;-)
te kółka to firma ALESSIO ale co do modelu to zielonego pojęcia nie mam :)

pawełek pisze:No, no, no ;-) Kolejny bardzo ładny Avant z silnikiem takim jak mój - trochę słaby co? <ok>
- wymiana żaróweczek w liczniku na czerwone
A jakie masz teraz? <hmm>

Nie chcesz zamienić się na blendę z tyłu ? :-P
co do silnika to ja jestem zadowolony:) jest oszczędny jak na moją kieszeń:) wiadomo że chciałbym jakieś 2.6 V6 :) no ale jeździł bym wtedy tym autem od świeta a ja potrzebuje na uczelnie dojeżdżać:P

co do żaróweczek to są chyba białe i podświetlenie zegarów jest w kolorze marchewkowym a wszystko pozostałe świeci mi na czerwono wiec chciałbym to już jakoś zgrać:)

znaczka nie ma na tylnej klapie bo tylna klapa była malowana i znaczek jeszcze nie wrócił bo sie zastanawiam co by fajnego z nim wymyślić:) ale wydaje mi się że bez znaczka wygląda niższy i szerszy:)
LUKASZdiy pisze:Ładna baza do modzenia jak obnizac to chociaz -60 mm ;)
a przejadę przez progi zwalniające?? :)
pawełek pisze: A powiedz mi czym pryskałeś opony przed zdjęciami - zwykłym plakiem czy jakimś preparatem? :-)
Koła spryskałem... wodą:) normalnie plakiem ale się skończył :)

chyba na wszystko odpowiedziałem, zaraz jakieś fotki z wnętrza // już

Awatar użytkownika
bialas1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 188
Rejestracja: 01 kwie 2011, 17:03
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bialas1 » 02 wrz 2012, 12:51

A cóż to za herb Barcelony (jedynego słusznego klubu :mrgreen: ) koło bocznego kierunku? :-D

Ładny zadbany Avancik <ok>

mlynekdh
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2011, 17:12
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: mlynekdh » 02 wrz 2012, 16:03

No no audi bardzo ładna.

A okleina carbonowa tez mi się podoba, widać solidnie robota zrobiona. Dużo to Tobie czasu zajęło?? Chodzi mi o oklejenie elementów nie wliczając rozłożenia i złożenia. I jaka folie kupiłeś, jakąś droga czy coś co jest za 30 ziko na alle za 150 x 50 cm? Pytam się bo sam planuję okleić ten tunel środkowy ale nie wiem czy nie będzie przesady z oklejeniem popielniczki,zegarów ciśnienia i nawiewu... ;-)

i fele na kozaku masz <ok>

pzdr

slawek88yo
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 768
Rejestracja: 21 wrz 2008, 21:44
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: slawek88yo » 02 wrz 2012, 18:45

fajne audi do modów powodzenia z nim :)

Awatar użytkownika
garry99
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 459
Rejestracja: 14 cze 2011, 10:55
Lokalizacja: Kętrzyn,Mazury

Post autor: garry99 » 02 wrz 2012, 20:26

Ładny avant a że mały motor to mało ważne aby sprawował się dobrze i dowiozł gdzie trzeba :-)

szop44
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 14 kwie 2012, 00:29

Post autor: szop44 » 02 wrz 2012, 20:31

mlynekdh pisze: A okleina carbonowa tez mi się podoba, widać solidnie robota zrobiona. Dużo to Tobie czasu zajęło??
ja kupiłem folię 3M, gość sprzedawał kawałki 10x10 za 1zł, na to co widać poszło mi 6 kawałków ( 20x30 zamówiłem), kupiłem sobie na próbę bo chciałem znaczki okleić carbonem ale one mają za dużo załamań i ja nie jestem w stanie tego ładnie zrobić dlatego uznałem że okleję środeczek:) tak mi sie spodobało że zastanawiam się nad oklejeniem ramki tej chromowanej co jest dookoła grilla:) a czas jaki poświeciłem to trudno mi powiedzieć ale tak ze 2 godzinki mi zeszło :)

Awatar użytkownika
bialas1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 188
Rejestracja: 01 kwie 2011, 17:03
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bialas1 » 02 wrz 2012, 21:08

Fajnie wygląda ten karbon koło sterowania szybami i lusterkami :-) a naklejka Barcy <ok> <ok>

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga