Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ Audi Cabriolet AAH czyli 2.8 V6] by Boberro garage

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
Boberro
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 246
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:44
Lokalizacja: DW
Kontakt:

[ Audi Cabriolet AAH czyli 2.8 V6] by Boberro garage

Post autor: Boberro » 20 gru 2014, 00:12

W moim skromnym garażu zawitała druga zabawka na zimę ;-)

produkcja i model 1994
kolor : znowu exclusive na życzenie klienta ( już wiem jaki ale to tajemnica może ktoś zgadnie)
silnik AAH
skrzynia automatic

Auto 100% serwis audi , pierwszy własciciel naprawdę niepowtarzalny okaz.

Wyposażenie - chyba pełne w tym roczniku - ze smaczków spryskiwacze lamp, klima, komputer, tempomat, dach elekryczny( jak nowy ) grzane fotele.

Auto posiada radio blaupunkt z telefonem i zestawem głośnomówiącym no i antenę do telefonu zamiast cudownej elektrycznej w błotniku( znowu musze szukać Delty do Cabrio a statnio zajęło mi to ponad pół roku)

przejechałem do domu ponad 700 kilometrów - spalanie w trasie prędkość 100-140km/h 8 litrów



Z ciekawostek listwy gumowe jak nowe, hamulce, zawieszenie również, niestety przyjechał na kołąch zimowych ( też nowych zresztą ;-0)

Po aucie nie widać tych 20 lat w ogóle, ma wszystkie szyby oryginalne, chromy idealne

zdjęcia na szybko przepraszam ale ciągle u nas leje więc musicie poczekać na ładną pogodę.

[ Dodano: 2014-12-20, 00:15 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 20 gru 2014, 09:24

Piękne w końcu masz auto z jakimś normalnym silnikiem ... powodzenia i będę zaglądał
Audi B4 2,8 AAH/AFC Cabrio '94 r. - Yes-t :)
.... - jeszcze parę innych CCCO ale mniej niz 3 m-c
Audi S6 C4 4,2 Quattro Avant 97r. - było
Audi A4 B5 2,5TDI Avant model S4 S-line-było
Audi 80 B4 1,9 TDI 1Z Avant wirus by Digtronik - było :/
"moja Audica budzi emocje niczym dobra szpryca"

Awatar użytkownika
wysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 625
Rejestracja: 13 cze 2009, 08:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wysio » 20 gru 2014, 11:00

co do radia to może Cie poratujesz szybciej a ja będziesz chciał to i orginalnym zestawem zmiarniarki itd będziesz mógł kupić . Okaz bardzo zacny i nietuzinkowy , gratuluję <ok>
:!: CZĘŚCI DO AUDI B4 CABRIOLET COUPE - POTRZEBUJESZ CZEGOŚ PISZ :!:
POSZUKUJESZ CZĘŚCI DO AUDI 80 CABRIO/COUPE - NAPISZ PW

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 20 gru 2014, 11:22

Nawet nie wiem czy nie lepszy niż niebieski :-) dobry fur ;-)

Awatar użytkownika
pablovw
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 195
Rejestracja: 30 wrz 2012, 16:20
Lokalizacja: 3-miasto

Post autor: pablovw » 20 gru 2014, 12:18

No i fajne, kolor faktycznie oryginalny, ale jak się zglebi i zapoda dobre koło to będzie rwał suty. Mam gdzieś foto takiego poobnego na mega glebie
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
enzoo
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 965
Rejestracja: 28 wrz 2007, 14:53
Imię: Mirosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Legnica

Post autor: enzoo » 20 gru 2014, 12:26

te fotele są zajebiaszcze :) fajne cabrio
AUDI 80 B3 1.9 113 KM - było :(
AUDI Cabrio 2.3 NG - było :(
AUDI 80 B4 Avant 1.9 1Z+ - jest :)
AUDI 80 B4 Avant 2.3 NG Quattro - było :)
AUDI A6 C5 Avant 4.2 ARS Quattro - jest :)

EGR OUT, wtryski 216, ECU AEL Munior, nastawnik HDK, pompa 11mm, GT1549S - póki co :D

Biała Szczała

Awatar użytkownika
Monster_C4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 128
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Monster_C4 » 20 gru 2014, 13:01

Fotele samoloty, kolor majtki, 2.8 w automacie na wypasie. Ale to wszystko nic, bo z tego co piszesz to przede wszystkim mega stan jest wyznacznikiem unikalności tego egzemplarza. Muszę dotknąć! :)

Gratulacje!

(dwa swietne Cabrio - aż za dobrze :) )
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 21:41 przez Monster_C4, łącznie zmieniany 1 raz.
C4 od 2005... B4 dopiero zaczynam...

Audi A6 C4 AEL quattro 1996 Avant aluminium silver
Audi Cabrio 8G ABC 1997 kabriolet brilliant black

Awatar użytkownika
wujo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3937
Rejestracja: 28 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Sk-Ce

Post autor: wujo1 » 20 gru 2014, 13:17

ja bym w tym samochodzie nie robił żadnych zmian itp zostawić go w oryginale i cieszyć się przyjemną jazdą , gratulację nabytku
The Power of TDI! Bez Dymu Nie Ma Ognia!

Rebeca Linares,Asa Akira,Lupe Fuentes,Joanna Angels,Marie Luv,Britney Private,Lucy Belle,Aleska Diamond Jane Kyle,Sophie Lynx :)

Awatar użytkownika
KORU
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 910
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:32
Lokalizacja: EPWR

Post autor: KORU » 20 gru 2014, 17:53

:shock: Dobry wybór jeżeli chodzi o wersje silnikową. Widać że jest zadbane, 8-) fotele za którymi nie przepadam ponieważ te zagłówki źle zaprojektowali. Siedziałem w takich i powiem że są wygodne. Pasy zintegrowane z fotelami. Pozostaje zamontować soczewki i alufelgi. Kolor jakiś porcelanowy albo majtkowy, w sumie kwestia gustu. Drugiego takiego na ulicy nie spotkasz. Fajnie że cabrioletów we Wrocku przybywa. Gratuluje nowego nabytku. <czapa>


PS. Niezłe zarobki bo aż 3 Audi w posiadaniu. Tych na placu to nie liczę. ;-)

Radoslavsky
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 01 lis 2014, 09:54
Lokalizacja: WuWuA

Post autor: Radoslavsky » 20 gru 2014, 20:44

Bombastyczne auto! <ok> '94 w takim stanie i takim wyposażeniu to istny rarytas. Sądzę, że cena była adekwatna do tego wszystkiego...przynajmniej 4 EUR z przodu była? Czy więcej? ;-)
Powodzenia w dopieszczaniu.

Awatar użytkownika
dyras
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 504
Rejestracja: 02 lis 2008, 15:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: dyras » 20 gru 2014, 21:10

Gratulacje zakupu! Fajna audica jakich mało. Znaleźć tak zadbany okaz graniczy z cudem i z takim wyposażeniem. Mnie osobiście nie podobają się te fotele. Wiem, że ludzie się o nie zabijają, ale do linii caba z otwardym dachem wg. mnie nie pasują. Są takie.. ordynarne :D Poza tym fura malina. Powodzenia w modach. Dwa piękne caby.. ludzie to mają dobrze :D

Awatar użytkownika
Boberro
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 246
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:44
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Boberro » 20 gru 2014, 21:27

Pany dzięki za miłe słowa drugi dzień z rzędu prawie śpię w garażu, latam z jakimiś szmatkami, woskami napatrzeć się nie mogę na te autka ;-), już mnie sąsiedzi zaczepiają, pytają o te moje wynalazki ;-)) , ogólnie to autko jest mega zajebiste, zupełnie coś innego niż niebieski, automat robi swoje , fotel mi się bardzo podobają, otulają człowieka fajnie się w nich czuję chociaz wiem że po zdjęciu dachu i opuszczeniu szyb mocno wcinają się w bryłę auta, ale ten egzemplarz w ogóle jest rzucający się w oczy.

Dzisiaj przejechałem się po mieście bez dachu, wpadłem do kumpla umówić się na detailing ( terminy na koniec stycznia :-/ ) fotki z wypadu

Obrazek

Obrazek

co do komentarzy Monster _C4: - zapraszam <ok>
Tighe : oba są super niebieski dopieszczony w 100% szary to baza do zabawy

wujo1: też mam dylemat , z jednej strony czuć w nim klimat początku lat 90 i pięknej motoryzacji niemieckiej i może tego nie ruszać ( auto mega komfortowe z jedwabistym V6 ) z drugiej strony aż się prosi o zrobienie tego auta z pomysłem

Koru : no drugiego raczej nie spotkasz i to się nazywa exclusive

Radoslavsky : było drogo ale takie czasy za 5 lat zabytek <ok> w niemczech ładne już kosztują swoje

dyras: najfajniejsze to jest to że wchodzisz do garażu i masz dwa cabriolety i to jeszcze w kolorach audi exclusive niepowtarzalne, dodatkowo jeden TDi a drugi 2.8 V6 - to się nazywa skrajność

a tak w ogóle to niebieski jest na sprzedaż jakby ktoś chciał można mnie gdzieś podpiąć z tematem sprzedaży bo mam za mało postów i nie mogę tego autka wystawić , cena do dogadania, najchętniej na oryginalnych kołach 16 cali i z soczewkami przełożonymi do szaraka <ok>

[ Dodano: 2014-12-20, 21:32 ]
A zdradzę wam tajemnicę koloru jak w przypadku niebieskiego CABA to wyjątkowa ciekawostka ktoś zamarzył sobie TDi z kolorem z RS2 - nogaro blue perłowy to w przypadku szarego udało mi się ustalić ( chociaż audi była przepychanka z działem fabrycznym ingolstadt - za stare auto ) UWAGA!!!- jakiś ekstrawagancki człowiek 20 lat temu wszedł do salonu i zamówił płacąc pewnie ładnych parę tysięcy marek extra kolor polar grey - dedykowany do volkswagena transportera..... :shock: ( na pewno mam jedną sztukę na świecie )

[ Dodano: 2014-12-20, 21:35 ]
walczę z tym radiem blaupunkta nie ma do niego key karty i nie mogę go odpalić jest to model helsinki z telefonem <ok> ma ktoś pomysł bo chyba będzie śmietnik z nim, a szkoda zmieniara jest też blaupunkt no i antena zamiast ładna elektryczna to jakaś taka do dzwonienia z telefonu :evil: , pyatnko czy audi delta obsłuży zmieniarkę blaupunkt czy tylko radio blaupunkt musi być , sorki ale się nie znam.

Tigeros
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2842
Rejestracja: 22 lip 2009, 03:00
Imię: Karol
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Radom

Post autor: Tigeros » 20 gru 2014, 21:38

Boberro pisze:A zdradzę wam tajemnicę koloru jak w przypadku niebieskiego CABA to wyjątkowa ciekawostka ktoś zamarzył sobie TDi z kolorem z RS2 - nogaro blue perłowy to w przypadku szarego udało mi się ustalić ( chociaż audi była przepychanka z działem fabrycznym ingolstadt - za stare auto ) UWAGA!!!- jakiś ekstrawagancki człowiek 20 lat temu wszedł do salonu i zamówił płacąc pewnie ładnych parę tysięcy marek extra kolor polar grey - dedykowany do volkswagena transportera..... :shock: ( na pewno mam jedną sztukę na świecie )
jak dobrze pamiętam Nyga69xd miał ten kolor w swoim b3 :-) no chyba, że się mylę: https://audi80.pl/audi-80-b3-18s-kra ... t40506.htm

Awatar użytkownika
Boberro
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 246
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:44
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Boberro » 20 gru 2014, 22:01

wiesz co, według fabryki kod koloru to L7D, a to jest kolor z palety VW transporter, nie wiem czy do B3 szedł też taki kolor chociaż na zdjęciach wygląda bardzo podobnie.

Awatar użytkownika
KORU
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 910
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:32
Lokalizacja: EPWR

Post autor: KORU » 20 gru 2014, 22:06

Boberro pisze:A zdradzę wam tajemnicę koloru jak w przypadku niebieskiego CABA to wyjątkowa ciekawostka ktoś zamarzył sobie TDi z kolorem z RS2 - nogaro blue perłowy to w przypadku szarego udało mi się ustalić ( chociaż audi była przepychanka z działem fabrycznym ingolstadt - za stare auto ) UWAGA!!!- jakiś ekstrawagancki człowiek 20 lat temu wszedł do salonu i zamówił płacąc pewnie ładnych parę tysięcy marek extra kolor polar grey - dedykowany do volkswagena transportera..... :shock: ( na pewno mam jedną sztukę na świecie )
Polarny szary na twoich zdjęciach wygląda trochę jak biały. To jednak wina balansu bieli w aparacie. Poprzedni właściciel chciał się wyróźnić z tłumu innych aut i wcale mnie to nie dziwi. Ostatnio widziałem Audi Q7 w takim dziwnym kolorze i powiem że zwraca uwage. Większość kolorów jest poprostu oklepana. Jeżeli chodzi o lakiernie to na specjalne zamówienie można odebrać auto w dowolnym kolorze. Przewodnik o tym wspominał podczas zwiedzania taśmy produkcyjnej Audi A3 i A5 Coupe. Masz najsłabszą i najmocniejszą wersje cabrio oferowaną fabrycznie.
Boberro pisze:...

Dzisiaj przejechałem się po mieście bez dachu, wpadłem do kumpla umówić się na detailing ( terminy na koniec stycznia :-/ ...
To podziwiam ja tylko szyberdach uchyliłem w B4 i zimno poczułem. Wiało dzisiaj i padał deszcz. To nie cabrio pogoda. :-)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga