Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

audi achtzig avant by dydo, powrót do przeszłosci.

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
dydo85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2521
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:37
Lokalizacja: swd

audi achtzig avant by dydo, powrót do przeszłosci.

Post autor: dydo85 » 07 lut 2010, 02:45

Witam :-)

No w końcu znalazłem troszkę czasu żeby przedstawić i moje autko. A więc najpierw jeździłem B3 1.8 LPG ale teraz przyszła zmiana na B4 avant w wersji D :-P
Autko jest z 1995r czyli końcówki już :lol: w wersji 1.9 tdi

Wyposażenie:
- ABS
- 2 X airbag
- centralny zamek
- elektryczny szyberdach
- elektryczne szyby
- elektryczne lusterka oraz podgrzewane
- klima
- wspomaganie
- alufelgi ori 15

raczej będę chciał zostawić w wersji oryginalnej ale coś tam na pewno się zmieni.
w planach jest:
:arrow: lampy zespolone - zrobione√
:arrow: halogeny oraz kierunki w zderzak - zrobione√
:arrow: wymiana big bena na obrotomierz - zrobione√
:arrow: ringi na zegary - zrobione√
:arrow: polerka lakieru - zrobione√
:arrow: no i może jak się okazyjnie trafia brock b1 lub borbet 16tki - zrobione√
:arrow: wlepa - zrobione √
:arrow: polerka końcówki wydechu - zrobione √
Więc z założonych modyfikacji mam juz wszystko poza wlepą miałem trzy ale jedna źle nakleiłem a dwie sie gdzies zgubiły :evil: na tym miałem zakończyc ale przyszła ochota na wiecej :-P

A więc teraz w planach mam:
:arrow: obniżenie auta - zrobione √
:arrow: polerka rantu w felgach - zrobione √
:arrow: lampy soczewkowe - zrobione √
:arrow: przedni zderzak z S2 lub poliftowy - zrobione √
:arrow: lusterka w kolor - 2011
:arrow: dodatkowe zegary - zrobione √
:arrow: podłączenie instalacji halogenów - 2011
:arrow: montaz wyświetlacza temperatury zewnętrznej - zrobione √
:arrow: tylnie lampy US/japan - zrobione √

Z wymienionych rzeczy:
- łożysko prawe przednie i tylne
- ustawiano zbieżność
- płyn chłodniczy,filtry i olej na Shell 10W-40
- gałka lewa
- zbiorniczek wyrównawczy
- chłodnica
- termostat
- termowyłacznik
- świece
- wtryskiwacz 3

Kilka fotek zrobionych na szybko :-P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Licznik z obrotomierzem, radio oraz ringi już na stanie :mrgreen: wiec teraz trzeba znaleźć czas żeby to wpakować do środka :-P

Obrazek Obrazek
Obrazek

Oraz kilka zdjęć ze środka, wybaczcie ze nie posprzątałem :-P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

wspomnienia :-P swojego czasu nawet trzy 80tki były na stanie ;-) a tamta mnie woziła przez ostatnie 1,5roku. B3-ki sprzedane, zostało tylko tatowe B4

Obrazek Obrazek
Obrazek

[center]LUTY 2010[/center]

w końcu wymieniłem big bena na obrotomierz oraz założyłem ringi :mrgreen:

[center]Obrazek[/center]

[center]MARZEC 2010[/center]

no w końcu przyszedł czas na brock b1 16x9 (et15) na tym opony 205/50/16 (takie zakupiłem wraz z felgami i zostana do końca sezonu) w końcu znalazłem trochę czasu żeby je założyć :lol: no i wyszło audi 80 allroad :-P gleba przyjdzie w swoim czasie, narazie będę musiał się jakoś tak przemęczyć... kilka fotek poglądowych... ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[center]KWIECIEŃ 2010[/center]

w końcu wpadło parę nowych gratów a przede wszytkim oświetlenie by Kolczat :-P listwy z Vki są, lampy zespolone, halogeny i kierunki od kolegi kolczata. Także odkopałem stary sprzęt audio z B3. wiec w nie długim czasie będzie mała zmiana frontu :-)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: 30.04.2010 Kędzierzyn Koźle, mini spot z Kamilek89 :-) hehe kazdy z innego województwa a takze w innym spotkanie :-P

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]no i nowe oświetlenie by kolczat już na aucie :-) [/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

brocki juz wróciły do domu :mrgreen: z polerki jestem zadowolony <ok> teraz musze je umyc i załozyc oppony a pozniej jak na aucie załozyc :-P choc przydałby sie im nowy lakier ale to juz na wiosne... ;-) male foto pogladowe...

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center]

[center]LIPIEC 2010[/center]

troszke odnowiłem lakier i zrobiłem polerke auta ;-) po której wyszły wszystkie niedoskonałości i trzeba bedzie robic poprawki :-/ dla mnie róznica była zauważalna i to mnie cieszy <ok>

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]takze złapałem za koniec rurki :-P oraz jedno foto w krzywym zwierciadle ;-) [/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center]

no to przeszedł czas na obnizeni auta :-) zostały załozone spręzyny FK 60/40 (podobno) :-? nowe amortyzatory TA Technix. Przód mi sie podoba :-D lecz ten tył jakos bardzo nie chce isc na dół :-( mam nadzieje ze sie to jeszcze ubije bo ineczej bede musiał cos wymyslic :evil: tutaj fotki pogladowe... tylko proswze sie n ie smiac ze zderzaka bo mi opadł :evil:

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]
[center]31.07.2010 rameczki klubowe już na pokładzie :-) a przy okazji sesja z kolega... :mrgreen:[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]wieksza fotorelacja tutaj :arrow: http://picasaweb.google.pl/113531497356 ... /DydoFrano#[/center]

[center]SIERPIEŃ 2010[/center]

[center]no i w końcu avant został oznakowany <ok> Lucazzz wielkie dzięki za wlepe <piwo>[/center]

[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]no w końcu udało mi sie zrobić jakies zdjęcia :-) już na forum widziałęm avanta z lampami US wiec nie moge powiedzieć ze jest pierwszy ale jest za to jednym z niewielu :mrgreen: chciałem takze podziękować koledze MarcinC za pomoc w zakupie USów <piwo> no i kilka fotek poglądowych ;-) [/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center][center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]LISTOPAD 2010[/center]

no coś sie pomału ruszyło, nie są to zdjęcia najlepszej jakości lecz zawsze cos... ;-) ze zmian wizualnych to pomalowana klapeczka wlewu paliwa oraz zderzak S2 :mrgreen: niestety nie mam jeszcze zdjecia z załozonymi kratkami bo pogoda nie pozwala :evil: jak tylko troszke mi to umozliwi to dodam odrazu...

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

w końcu przyszedł też czas na montaz dodatkowych zegarów oraz wysietlacza temperatury zewnętrznej :-) tutaj dużą pomoc i zaangazowanie nadeszło dla mnie se strony kolegi jugo007 za co bardzo mu dziekuje <mikolaj> <piwo> przy okazji został wywalony ten badziewiasty mieszek czarno zielony i założony ori taki jak powinien byc czarny :-D tunel z półka na kasety został zmieniony na zwykły i załozone uchyty na kubki które wyrwałem od Frana <urodziny> niestety brakuje mi jeszcze samego czujnika temperatury zewnetrznej i małe prace nad podłaczeniem czujnika bańki jeszce mnie czekaja. Zdjecia z dzisiejszych prac nie sa najlepszej jakosci :-/ mam nadzieje że z tego syfu w srodku nie bedziecie sie śmiac :-P

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]GRUDZIEŃ 2010[/center]

no nastała zima, wystarczyła jedna noc żeby auto zasypało. no w końcu udało mi sie jakies fokti zrobić na których jest zderzak ;-)

[center]Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

nawet do mnie przyjechał spóźniony mikołaj <mikolaj> bo w wodzisławia brakło soli i nie maił jak dotrzeć :-P wiec w końcu mam upragnione soczewki :mrgreen: no i kierunki z białych wymieniłem na pomarańczowe :-) załacze kilka foto dla upamietnienia ;-)

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

mały akcent za oceanu, postojówki pomarańczowe ;-) żerówki H1 Osram night breaker lecz po nowym roku zapewne zawiat xenon :-)

[center]STYCZEŃ 2011[/center]

Plany na roku 2011 :-) ciekawe czy sie uda zrealizowac :-P

:arrow: lusterka w kolor - zrobione &#8730;
:arrow: podłaczenie instalacji halogenów - zrobione &#8730;
:arrow: podgrzewane fotele plus instalacja - zrobione &#8730;
:arrow: tempomat - zrobione &#8730;
:arrow: tylne szyby elektryczne - 2012
:arrow: zmiana klimatyzacji manualnej na climatronica - zrobione &#8730;
:arrow: rączki z lampkami - zrobione &#8730;
:arrow: tylni zderzak s2/compi - zrobione &#8730;
:arrow: spryskiwacze reflektorów - zrobione &#8730;
:arrow: xenon - 2012
:arrow: jakies alu 17tki - zrobione &#8730;
:arrow: licznik US - zrobione &#8730;
:arrow: lampy narozne US - zrobione &#8730;
:arrow: podłokietnik przód - zrobione &#8730;
:arrow: kierownica s-line - zrobione &#8730;
:arrow: EDS -2012
:arrow: lotka ze stopem - zrobione &#8730;

ciekawe co uda sie z tych pomysłow zrealizowac :-? choć część gratów juz leży w garażu tylko brak czasu... :evil:

dokończenie małej roboty z grudnia, przyszedeł czas na montaż czujników cisnienia i temperatury oleju. teraz dodatkowe zegary działaja wszytkie :-) :arrow: https://audi80.pl/b4-1z-podlaczenie- ... htm#546865

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]
dzisiaj zjechały nowe graty <mikolaj> w rece mi wpadły podgrzewane kubełki :mrgreen: tylnia elektryka do szyb, licznik w milach, osłona pod zderzak i tony kabli. Wypad za tajlami udany <ok>

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]

pomału a do przodu, ciąg dalszy prac... w końcu zostały podłaczone halogeny :-) zawiatły tez kubełki podgrzewane oraz podłaczeni instalacji. jugo007 ma to tak opanowane że reza instalke bez schematów :mrgreen: wszystko jest na ori wiązkach oczywiście podłanczane. wyminiłem takze tylna tablice na ori i bardzo mi sie nie podoba widok tego kwadracioka :evil: ale co zrobie... tkaie zycie takie przepisy :-(

[center]Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]LUTY 2011[/center]

cosik tam znowu ruszyło do przodu ;-) w końcu został załozony tempomat <ok> musze przyznać , że fajna sprawa :mrgreen: choc podobno nie którzy twierdza ze emerycka :-P został tez wymieniony prędkościomierz na US, lecz naliczanie przejechanego dystnsu mam w kilometrach a nie milach. kolega Maciek12 ostro wczoraj sie narezał, jeszcze raz dzieki <wodka>

[center]Obrazek Obrazek[/center]a nie którzy cos tam wspominali o kołach, wiec sie pochawle :-P jedno foto też z naszej wczorajszej wyprawy do świstaków <ok> i zdjecie klubowej taryfy ;-)

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

na ten sezon bedzie inne koło. Zaryzykowałem tym razem i wybór padł na Dotz Las Vegas ;-) z oponami uniroyal 215/40/17 i jedna felga na zapas :-)

[center]Obrazek Obrazek[/center]

no dzis z racji tego ze zapodałem L4 znalazłem czas żeby zmienic koła ;-) mi sie to nawet podoba :-) tylko trzeba dystnsiki małe dołożyć i ialbo puścic auto na dół albo dac wiekszy profil opony :-?

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]MARZEC 2011[/center]

[center]na obecną chiwle tylko zawitały wskazniki tem i paliwa ;-)[/center][center]Obrazek[/center]

[center]narazie zaczynam zbierac graty, jak dobrze pójdzie to cos w tym miesiącu wpadnie ;-)[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]przytargałem nowy silnik, lotke ze stopem i podłokietnik z C4 ze schowkiem :-D a w ostatnim czasie udało mi sie dorwać lampy naroże US :mrgreen: spryskiwacze reflektorów S2 (w końcu dobre :-P) i wpadł takze drugi komplet aluminium ;-) [/center]

[center]Obrazek Obrazek[/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]korzystająć z pogody ,że było w miare ciepło wziąłem sie za wymien tylnich lamp narożnych :-) troche kulf poleciało przy ściąganiu starych i zakładaniu tych bo bez małego rezanie sie nie obyło :-P mniej wiecej wyglada to tak i mi sie podoba <ok> [/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]KWIECIEŃ 2011[/center]

przyszło ostatnio pare dupereli z aso, spryski pomalowane wiec pomału trzeba bedzie je zakładać na zderzak ;-)

[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]przyszedł czas na montaz ;-) podziekowanie dla kolegi Bronek27 za poswiecony czas i pomoc przy cieciu zderzaka <piwo> a wyszło to wszystko tak...[/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]mozna powiedziec front S2 :-P niestety nie sa one podłaczone :evil: brakuje mi pompki któa ma czujnik poziomy płynu w zbiorniku, stary zbiornik nie dał sie odkrecic :-/ wiec teraz czekam na pompke, pozniej wymienie zbiorni podłacze węża i instalacje i bedzie chulac tak jak ma <ok> był zrobiony test z wiadra i fuka to fajnie :-)[/center]

zdecydowalem sie na wymiane tych moich przednich sprężyn FK niby - 60 na Kolczatowe Jamex -60, róznice widac odrazu :mrgreen:

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

widać róznice ze usiadło teraz bardziej :-) zastanawiam sie czy tył zostawic troszku nizej czy go skrecic :-? wtedy bedzie beton :-P

[center]po prawie 10h wojażasz z jugiem moja klimatyzacja manulana został weksmitowana a wprowadził sie climatronic :-) z poczatku nie chialem jej zmieniac lecz teraz nie załuje decyzji <urodziny> zostało jeszcze nabic klime i mozemy sie cieszyc słonecznymi dniami <ok> niestety panle mam w drewnie za którym nie przepadam chociaz nawet mi sie taka mała ilośc podoba :-P jednak raczej i tak zapewne go zmienie na czarny ;-)[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]tak prezentuje sie w nocy ;-)[/center]
[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]MAJ 2011[/center]

[center]zeby listwy pasowały do zderzaka postanowieł je pomalować, stara taśma mocno trzymała :-/ lecz dało rade ja zdrapac ;-)[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]Kiedys musiał byc ten pierwszy raz ;-) wiec czystej własnej ciekawości jak nie było juz kolejki dałem zhamowac auto. Nie wiemna iel to jest wiarygodne... ale niby wyszło mu 88,9KM i 201Nm zostałem w :shock: ze tak duzo :-P [/center]
[center]:arrow: [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]w ostatnich dniach mały interseik z kolega eSPe i ramka panela climatronica jest czarna, jemu drewno bardziej sie przyda ;-) spęzarka klimy został jeszcze wymieniona, klima nabita i chłodzi jak ta lala <ok> [/center]

[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]no w końcu moge sie pochwalic nowym tylnim zderzaczkiem :mrgreen: bardzo mnie on cieszy :-P lecz finansowo bardzo zachwiał moja sytuacje :-( ale warto było sie poswiecic ;-)[/center]
[center]Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]malowanie docisków hamulcowych[/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]po prawie 6 miesięcznym pobycie kartona w garazu i uprawomocnieniu sie wyroku przyszedł czas na montaz rączek z lampkami ;-)[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]CZERWIEC 2011[/center]

[center]w konću uprawomocnił sie wyrok i zostały załozone lustreka w kolor które czekały od lutego... niestety były z nimi wielkie problemy, po dobroci sie nie dało, po rylowsku (czyt górniczemu czyli siła razy gwałt) tez nie dało wiec zostały zdjete w stylu wandalistycznym, tylko wklady sa do odzysku...[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]dziś chłopaki zrobili mi wileka niespodzianke na spocie pamietając o moich urodzinach, o avancie tez nie zapomnieli :mrgreen: wielkie dzieki <piwo> [/center]

[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]borbet juz w domu teraz trzeba zmienic tylko opony, foto pogladowe ;-)[/center]
[center] :arrow: http://www.imagebanana.com/view/q1jy6u4 ... 011027.jpg[/center]

[center]miał byc debiut nowego koła na DynóVWke lecz zrobiełm to wcześniej i bedzie on na Nysie :-) przy okazji mała sesja z kolegą Papuś :mrgreen: [/center]

[center]wiecej fotek na :arrow: https://picasaweb.google.com/1135314973 ... /DydoPapus#[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]kilka fotek z wypadu na Nyse :-) aż miło było jechac w takim szacownym gronie :mrgreen:[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]kilka fotek z Nysy od kolegi Koru :-D[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center][center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]kilka fotek wychwyconych z DynóVWki ---> forum vag-podkarpacie.pl[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center] [center]Obrazek ObrazekObrazek [/center]

[center]przy okazji naprawiania kierunkowskazów które w poniedziałek zgineły :shock: okazało sie ze to jedna mała blaszka była winna :evil: przyszedł czas zeby wymienic zbiornik spriskiwaczy i podłaczyc spryski lamp :-)[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek [/center] [center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]LIPIEC 2011[/center]

[center]wczoraj wraz z kolega joandaw zamontowalismy lotke z dodaktkowym swiatłem stopu. Lampa była biła z Valeo lecz biały mi sie nie podobał wiec została pomalowana na czerwono i dalej mi sie nie podoba :evil: no cóz z braku laku lepsza czerwona niz biała :roll: a przy okazji antena z radia została mi w ręce :evil: [/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center] [center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

Dawid dzieki wielkie <piwo>

a wiec tak dzis moge w końcu oficjalnie pochwalic sie AC/BC które juz sprawnie działa <ok> pomoc juga i Dyzia <piwo> o to kilka fotek
[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]
Ostatnio zmieniony 06 sty 2013, 15:09 przez dydo85, łącznie zmieniany 143 razy.

Awatar użytkownika
dydo85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2521
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:37
Lokalizacja: swd

Post autor: dydo85 » 07 lut 2010, 02:52

Specjal post for Dydo :mrgreen: ;-) <piwo>

By edit only Kubik

[center]dzieki pomocy i patentowi kolegi joandaw w końcu zawitał podłokietnik :mrgreen:[/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek[/center]

[center]małe rezanie z Dawidem <piwo> , oczywiście jak to inz z DE nie ułatwiaja polakowi zycia wiec ebz rezania sie nie obeszło :evil: [/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]w końcu CB radio zostało zamontowane na stałe i nie ebdzie sie walac po półce jak wczesniej, ostatni ourwałem antene FM wiec zdecydwoałem sie wywalic moja Alaske oraz uchwyt z klapy i zamontowałem antene Sirio Triflex 3in1 ;-)[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]SIERPIEŃ 2011[/center]

[center]w końcu doczekałem sie na deske ;-)[/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]
[center]doszła także ramka grilla oklejona folia ala carbon oraz zielony znaczek :-)[/center][center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]w sierpniu został także zmieniony silnik, jest to także 1Z tylko w lepszej kondycji, fotki z przygotowań oraz przekładki.Podziękowania dla kolegi matt1988 i Pepka <piwo> [/center]
:arrow: https://picasaweb.google.com/1069578652 ... sJ7x7pbcBQ#
:arrow: https://picasaweb.google.com/1069578652 ... tHMramz2gE#
:arrow: https://picasaweb.google.com/1069578652 ... 4jNpMj8_QE#
[center]małe wspomnienia z DynóVWki dzieki chłopakom z PIKSAR STUDIO :mrgreen:[/center]
[center]Obrazek[/center]

[center]WRZESIEŃ 2011[/center]

[center]wymiana starego ECU na ECU z A4 AHU 16bit[/center]

[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]różnica była odczuwalna, więc czy okazji SCP wjechałem na hamownie, wynik 109KM[/center]

[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center] :arrow: [/center]
[center]PAŻDZIERNIK 2011[/center]

[center]udało zakupic sie gwint H&R, pomalowac kilka osłon i je załozyc, to sa wstepne prace wiec komora i tak nie ebdzie szybko skończona oraz udało sie dostać małe wyróżnienie :-)[/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

[center]STYCZEŃ 2012[/center]

Plany na roku 2012, ciekawe czy sie uda zrealizowac :-?
:arrow: tylnie szyby elektr
:arrow: xenon
:arrow: EDS
:arrow: gwint
:arrow: wtryski AFN
:arrow: klamki w kolorze
:arrow: poprawki lakiernicze
:arrow: dokończenie komory silnika
Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 05:41 przez dydo85, łącznie zmieniany 13 razy.

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 07 lut 2010, 08:12

No w końcu. :mrgreen: Ja też na początku byłem zdania, że moja audiola zostanie w serii. :lol: Wyszło z deka inaczej z czego się cieszę. ;-) Audiola bardzo ładna, plany też ok szczególnie jeśli chodzi o fele. Tylko przy takim kole to troszeczkę w dół by pasowało polecieć...
Forum A6Klub i Audi80

Awatar użytkownika
levis1991
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1181
Rejestracja: 04 sie 2009, 00:29
Lokalizacja: Łuków

Post autor: levis1991 » 07 lut 2010, 08:42

dodaj wiecej zdjec ze srodka :) widze ze chyba ładna serja musi byc bo kiera juz nowsza ;p co najwazniejsze to tdi z klima :)

Awatar użytkownika
Bastek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2170
Rejestracja: 04 paź 2007, 19:51
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bastek » 07 lut 2010, 09:38

Kolego piękny samochód. Zawsze podobał mi się ten kolor w audiolkach. Silnik bardzo rozwojowy <ok> Mówisz, że twoje auto zostanie w serii? Każdy przed przyjściem na to forum tak mówi, ale im dłużej tu siedzisz, tym masz większy ciąg do zmian i rezania czegoś. Oczywiście nie każdy daje się ponieść fantazji ale większość z nas temu uległa :-P To jest taki niegroźny ale jednak narkotyk. Całe szczęście, że w Polsce jeszcze legalny <mikolaj>
Audi, przegub, jakiej firmy?
- soczewki;
- zderzak przód coupe;
- zderzak tył S2;
- TRESER lights;
- AZEV A porsche edition;
- springi -40mm JAMEX progressive


Długie proste są dla szybkich samochodów.
Ciasne zakręty są dla szybkich kierowców.

Awatar użytkownika
diablo228
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 476
Rejestracja: 10 lis 2009, 06:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: diablo228 » 07 lut 2010, 09:45

witam bliskiego sąsiada na forum :-) autko fajnie się prezentuje na zdjęciach, masz miśka na którego ja czekam już heh ponad miesiąc :mrgreen: zaginoł w akcji chyba :-P już zaczynasz pewne modyfikacje a to dopiero początek zabawy, bez problemowej jazdy życzę

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 07 lut 2010, 10:59

dydo85, bierz przykład z dwóch kolegów i leć w tym kierunku. <ok> Wiesz o kogo chodzi. :mrgreen:
Forum A6Klub i Audi80

Awatar użytkownika
tomekk666
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2009, 11:46
Lokalizacja: Iława

Post autor: tomekk666 » 07 lut 2010, 13:14

Łdniutka audianka z oszczędnym i w miarę dynamicznym serduszkiem w fajnym kolorze i jeszcze do tego avancik :-) Gratki za zakup autka ;-) Powodzenia w realizacji planów <ok> Życze bezproblemowej ekspluatacji.

Awatar użytkownika
Bartoszo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 105
Rejestracja: 06 lut 2010, 10:39
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Bartoszo » 07 lut 2010, 13:23

Piękny Avancik, sam szukałem takiej niestety przeraziły mnie przebiegi niektórych egzemplarzy.

Te plamki pod logo Audi na klapie bagażnika to rdza czy po prostu brud ?
Obrazek

Awatar użytkownika
dydo85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2521
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:37
Lokalizacja: swd

Post autor: dydo85 » 07 lut 2010, 13:58

dziekuje koledzy :oops: Niki20, narazie zostane przy ori 15. jak bedzie okazja to sie skusze na inne felgi. Gdyby GDDiA nie wyrzuciła apine baum z budowy A1 to nawet szybciej bym pomysłał nad obnizeniem :-P jak sie pogoda poprawi to bede działał pomału.

Awatar użytkownika
dydo85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2521
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:37
Lokalizacja: swd

Post autor: dydo85 » 07 lut 2010, 14:00

Bartoszo pisze:Piękny Avancik, sam szukałem takiej niestety przeraziły mnie przebiegi niektórych egzemplarzy.

Te plamki pod logo Audi na klapie bagażnika to rdza czy po prostu brud ?
no niestety nie ma sie co czarować, ludzie nie kupuja diesla zeby robic 10tys rocznie :-? te plamki to jest ubytek lakieru i odbity ocynk :evil:

Awatar użytkownika
maniek75
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1244
Rejestracja: 28 sie 2007, 20:18
Lokalizacja: OŁAWA

Post autor: maniek75 » 07 lut 2010, 19:18

No wyposarzenia to ci pozazdroszczę <ok>
A ładna felga zrobi swoje <ok>

Awatar użytkownika
Bartoszo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 105
Rejestracja: 06 lut 2010, 10:39
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Bartoszo » 07 lut 2010, 20:03

Ja również zazdroszczę, piękne wnętrze i wyposażenie.
Obicia drzwi mam podobne ale "kieszenie" ze starszej wersji, jednak twoja jest rok młodsza.
Te srebrne elementy w podłodze bagażnika są do mocowania "ładunków" ?
Obrazek

Awatar użytkownika
levis1991
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1181
Rejestracja: 04 sie 2009, 00:29
Lokalizacja: Łuków

Post autor: levis1991 » 08 lut 2010, 13:20

sory za offtop podoba mi sie twoj samochod, wczoraj kupiłem też avanta granatowego 1.9 tdi z 95 r te same detale co twoj :) w tym tyg wrzuce fotki ;p

Awatar użytkownika
dubbler
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 666
Rejestracja: 02 mar 2008, 12:30
Lokalizacja: LU / RBI
Kontakt:

Post autor: dubbler » 08 lut 2010, 15:10

Ładny egzemplarz, kolor miodzio. Na wiosnę trochę pasty lub jakiś wosk i będzie błyszczeć. Plany zacne, poczekamy na realizację :D

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga