Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Cabrio niunia!!!

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Sławek320
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 271
Rejestracja: 22 lut 2008, 21:31
Lokalizacja: Gryfice

Post autor: Sławek320 » 26 lut 2008, 18:24

PO co to zmieniasz ?

bezet6
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2008, 21:43
Lokalizacja: 071

Post autor: bezet6 » 03 mar 2008, 20:21

hmmm poniewaz taki mialem pomysl, a dlaczego kazdy cos zmienia w swoim aucie??
ale widze ze na tym forum raczej wiekszosc stawia na Oryginal czyli S2 czy RS, ja chcialem zeby auto nabralo charakteru i wyroznialo sie troszke :mrgreen:
mam nadzieje ze jak zaprezentuje ostateczne zdjecia moj projekt znajdzie wieksze poparcie :evil:

chwilowo kompletnie nie mam czasu dlatego nie mam nowych fotek ale mam nadzieje ze w tym tyg znajde chwilke i wrzuce nowe fotki :roll:

marcinelk13
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1567
Rejestracja: 28 gru 2006, 12:05
Lokalizacja: ...

Post autor: marcinelk13 » 03 mar 2008, 20:32

projekt bardzo ciekawy ! <ok> na fotkach wyglądało to bardzo dokładnie zrobione ! :shock: czekam na fotki ! :-D

mellow_pak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:03
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: mellow_pak » 06 mar 2008, 00:14

przyznam racje DOC`owi i paru innym co podzielaja takie samo zdanie.
A ja dodam wiecej: niepotrzebnie wyrzucasz kaske w bloto robiac .... to co robisz.
Audi 80 to nie A8 czy nowe a6 i niech tak juz zostanie. A pieniedzy jakie w to wlozyles nikt ci przy odsprzedazy nie zaplaci. Dochodzi do tego opcja ze jak bedziesz sprzedawal to nikt tego nie kupi bo po co mu auto z 20kg szpachli po bokach, na poslkich dziurach i tak odleci :D
A trzeba bylo zainwestowac w samo nizsze zawieszenie + ladne fele i to by styknelo.

german rulezzzzz

ale to juz moja wersja jak ja bym to widzial

Awatar użytkownika
largoxxv
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 133
Rejestracja: 07 sty 2008, 15:23
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: largoxxv » 06 mar 2008, 01:32

nie mam nic do fantazji tuningu o ile to jest tuning . kolego pomysl na d ksztalten a4 nowej a b4 starej b4 ma plaski przod i maske co idealnie pasuje pod ten gril a A4 ma przob beczkowaty gdzie idealnie komponuje sie z tym grilem co montujesz ale jak polaczysz ten gril a plaskim przodem audi to bedzie wygladalo jak by ci to ktos zdeptal ... pomysl jak to bedzie wygladac . tu nie chodzi o to by bylo tak jak orginal. bo mnie pojechali tu za to ze oswietlenie nie mam orginalne zegarow a mam niebieskie bo task mi sie podoba wiec tak bede mial ale tu chodzi o caly ksztalt auta to jak bys polaczyl dwie epoki wyjdzie kibel!!a miales takie ladne auto!!

DRED
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1040
Rejestracja: 23 lis 2006, 09:23
Lokalizacja: stolica

Post autor: DRED » 06 mar 2008, 09:23

ma ładne auto i będzie jeszcze ladniejsze.
czemu piszecie o kosztach?? Wasze pieniądze??

Co z tego, że to się nie kalkuluje??
Zobacz ile osób robi ze swoich aut skarbonkę?? ja już wsadziłem 1/5 ceny auta, a mam go zaledwie rok (pisze tutaj tylko o rzeczach qre sam chce zrobić , a nie wymagają zrobienia)
Zobacz Frano . On wrzucił AEB czy AFB ( nie pamiętam) do B4 i śmiga i jest fajnie.

Tu chodzi o niepowtarzalność auta . Niekiedy chodzi o design, a w innych o performance.
widziałem już kilka Cabrio z takim przodem i pasuje to bardzo.
Skąd wiecie czy kolega będzie to auto sprzedawał?? Może chce je mieć dożywotnie??

ehhh :/
Szpachli aż tak dużo tam nie będzie , a jeśli nawet to już on , a nie Wy będzie się tym martwił


powodzenia w modach i życzę sukcesu

KR!S
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 17
Rejestracja: 05 mar 2008, 12:35
Lokalizacja: Mannschaft Krosno
Kontakt:

Post autor: KR!S » 06 mar 2008, 09:47

Gratuluje zapału bo łatwo nie jest ale osobiście mi podoba się w oryginale, tylko dobra felga i gleba :roll:

martin_rs4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 16
Rejestracja: 20 cze 2007, 13:57
Lokalizacja: Dusseldorf

Post autor: martin_rs4 » 06 mar 2008, 10:39

kochaniiiiii.....!!!!!!!!!!!! nie psujcie w ten sposób audiczek!!!!!!!!!!! to jest gorsze niż grzech śmiertelny :-? ... no ale... najważniejsze ze sie właścicielowi będzie podobać... :-P

pozdrawiam

noorbi

Post autor: noorbi » 06 mar 2008, 13:06

co do wkładania w auto pieniędzy to się zgodzę, rzeczywiście to jest właściciela decyzja co robi z kasą, jego kasa, jego sprawa, gdyby tak oszczędzać to nikt nic by nie zmieniał, więc gratuluję odwagi w projekcie <ok>
czy jest on dobry? to się okaże jak będzie gotowy, mnie także trochę przeraża ta szpachla, ale myślę że efekt końcowy niejednego zaskoczy...

Awatar użytkownika
largoxxv
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 133
Rejestracja: 07 sty 2008, 15:23
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: largoxxv » 07 mar 2008, 01:34

kolega chyba chce osiagnac cos takiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... 5%26sa%3DN

Awatar użytkownika
ziemor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1456
Rejestracja: 12 paź 2007, 00:19
Lokalizacja: Bielsko

Post autor: ziemor » 07 mar 2008, 05:50

Witam
A ja chcę zobaczyć jak będzie gotowa
Gdzie mieszkasz ? kolega potrzebuje Audiolę na ślub by przewieść młodą parę

kolczyx
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 598
Rejestracja: 19 lut 2007, 10:49
Imię: Tomasz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH+lpg
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: kolczyx » 07 mar 2008, 12:18

DRED pisze:ma ładne auto i będzie jeszcze ladniejsze.
czemu piszecie o kosztach?? Wasze pieniądze??

Co z tego, że to się nie kalkuluje??
Zobacz ile osób robi ze swoich aut skarbonkę?? ja już wsadziłem 1/5 ceny auta, a mam go zaledwie rok (pisze tutaj tylko o rzeczach qre sam chce zrobić , a nie wymagają zrobienia)
Zobacz Frano . On wrzucił AEB czy AFB ( nie pamiętam) do B4 i śmiga i jest fajnie.

Tu chodzi o niepowtarzalność auta . Niekiedy chodzi o design, a w innych o performance.
widziałem już kilka Cabrio z takim przodem i pasuje to bardzo.
Skąd wiecie czy kolega będzie to auto sprzedawał?? Może chce je mieć dożywotnie??

Zgadzam sie z twoja wypowiedzią w 100% :-D
i czekam na fotki bo jestem ciekawy jak ta lala bedzie wyglądac <ok>

Awatar użytkownika
szuan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1370
Rejestracja: 08 gru 2007, 00:10
Lokalizacja: Śląsk! - SWD/smi
Kontakt:

Post autor: szuan » 07 mar 2008, 15:04

largoxxv pisze:kolega chyba chce osiagnac cos takiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... 5%26sa%3DN
dziwnie ta maska wygląda...

spaykee
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2322
Rejestracja: 16 gru 2007, 16:22
Imię: Krzysztof
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: spaykee » 07 mar 2008, 15:30

largoxxv pisze:kolega chyba chce osiagnac cos takiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://images.google.pl/i..._PL245%26sa%3DN
no powiem sczerze że nie bardzo sobie wyobrażałem jak to ma wyglądać, ale jeśli kolega ma zamiar zrobić cos w tym stylu [ale już zauważyłem że twój projekt nie ma listw bocznych -> to na plus] to jestem pod wrażeniem i życzę powodzenia <ok>

mam nadzieję że bez większych problemów uda Ci się wykonać projekt do końca i że się nie rozpadnie <ok>

a co do tego czy tak warto nie warto modzić... cóż, kwestia właściciela auta - jeśliu zrobi to z GUSTEM - projekt zostanie przez wielu ludzi zaokceptowany - to będzie cacuszko 8-)

Awatar użytkownika
romeo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 391
Rejestracja: 17 maja 2007, 11:20

Post autor: romeo » 07 mar 2008, 15:41

kolega jest bardzo odwazny albo bardzo głupi. Żeby popsuc tak piękne autko.Mam nadzieje je że uda ci sie osiągnąc zamierzony efekt i będziesz zadowolony bo naprawde szkoda audiczki.
Powodzenia

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl