Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Coupe by Grzechas]->delikatne zmiany na 2012-brock b6

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
Awatar użytkownika
grzechas_audi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 521
Rejestracja: 27 lip 2008, 18:13
Lokalizacja: SR

Post autor: grzechas_audi » 09 wrz 2008, 18:16

duo pisze:nie wygląda to żle pod warunkiem, że będzie polakierowany w kolor. rażą mnie kierunkowskazy nie ori, powinny być białe matowe ( jakby co to mam takie ) ... ja bym nie mógł spać po nocach, że zderzak nie jest oryginalny, ale jak wrzucisz kierunki jak powinny być i polakierujesz zderzak będzie to dobrze razem wtedy wyglądać. pozdroo.
zderzak napewno będzie malowany, a to że nie ori? hmm... nie zawsze można mieć to co się chce i nie zawsze jest kasa, a co do kierunków, białe matowe o których pisałeś nie bardzo mi podchodzą moge założyć ewentualnie pomarańczowe bo takie mam ale to już wogóle będzie masakra, mi się podoba ale dzięki za opinie, z biegiem czasu i kolejnych modów będe czekać na twoje komanty :mrgreen: pozdro

[ Dodano: 2008-09-09, 18:23 ]
Audifan pisze:zglebowana ładniej sie prezentuje :mrgreen: a nie trzęsie za bardzo po tych naszych nieszczęsnych drogach :?:
progresywne sprężyny są ok, nie odczuwam dużej różnicy, jest naprawde dobrze jak na nasze super drogi :mrgreen:

Awatar użytkownika
8S3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 579
Rejestracja: 15 lip 2007, 18:34
Lokalizacja: Bełchatów/W-wa
Kontakt:

Post autor: 8S3 » 09 wrz 2008, 20:35

Mnie się ogólnie podoba, choć mimo wszystko wydaje mi się, ze masz za niski profil opony i jest duża odległość między oponą a karoserią. Poza tym od razy bym zaklejał ramkę na czarno :-P
Poza tym widać, że autko ładnieje.
Co jeszcze planujesz?

Awatar użytkownika
grzechas_audi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 521
Rejestracja: 27 lip 2008, 18:13
Lokalizacja: SR

Post autor: grzechas_audi » 10 wrz 2008, 09:43

8S3 pisze:Mnie się ogólnie podoba, choć mimo wszystko wydaje mi się, ze masz za niski profil opony i jest duża odległość między oponą a karoserią. Poza tym od razy bym zaklejał ramkę na czarno :-P
Poza tym widać, że autko ładnieje.
Co jeszcze planujesz?
planuje grill zrobić cały czarny razem ze znaczkiem i przede wszystkim dystanse do tyłu... i kierownica szport :-P narazie plany wszystko zależy od $

[ Dodano: 2008-09-11, 16:57 ]
ace pisze:Ładnie ładnie <ok>
ładnie to dopiero będzie :mrgreen: pozdro

[ Dodano: 2008-09-11, 18:08 ]
Bastek pisze:grzechas_audi, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... ;-) Co do kierunków, to posłuchaj duo... on prawdę ci powie <ok>
kierunki średnio mi podchodzą ale zobaczymy, może kiedyś gust się zmieni :-) a co do kolegi duo to respekt dla niego ale akurat w tym przypadku mi nie pomoże :mrgreen: a;e pozdro dla Ciebie i dla niego <ok>

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 12 wrz 2008, 20:09

no :P widzę swoje części :D ja chorowałem na zderzak od coupe do siebie a Ty na ala rs:D Masz kratki od tego z coupe??:D

viewtopic.php?t=11037 ja na razie obecnie mam innego moda w głowie:P mechanicznego

Mocowania boczne Tobie pasowały?? zadowolony?? wzmacniał go itd Edd :)

edd
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 351
Rejestracja: 23 gru 2007, 10:30
Lokalizacja: GDANSK

Post autor: edd » 13 wrz 2008, 11:51

kurcze troszku zwiedził ten zderzak to chyba jedyny zrobiony z zaczepami i wzmacniany carbonem troszku sie na męczyłem nad nim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a prezentuje sie calkiem sympatycznie

milej eksploatacji :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzechas_audi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 521
Rejestracja: 27 lip 2008, 18:13
Lokalizacja: SR

Post autor: grzechas_audi » 13 wrz 2008, 13:33

ślepak pisze:no :P widzę swoje części :D ja chorowałem na zderzak od coupe do siebie a Ty na ala rs:D Masz kratki od tego z coupe??:D

viewtopic.php?t=11037 ja na razie obecnie mam innego moda w głowie:P mechanicznego

Mocowania boczne Tobie pasowały?? zadowolony?? wzmacniał go itd Edd :)
co do kratek to nie mam tej która zaślepia hak, ogólnie chce go sprzedać ale w całości :-D a co do zderzaka a'la rs to auto prezentuje się wypas i Edd się postarał z tym wzmocnieniem :mrgreen: solidna robota heh a co do zaczepów to pasowało nie było żle, myślałem że z laminatem będzie gorzej. Krótko mówiąc jestem zadowolony :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-13, 13:35 ]
edd pisze:wzmacniany carbonem troszku sie na męczyłem nad nim
profesionalna robota <ok> :mrgreen: teraz jak gdzieś przychacze tym zderzakiem to prędzej cały przód mi odpadnie niż zderzak się połamie hehe :mrgreen: pozdro

Awatar użytkownika
kowalsiu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 82
Rejestracja: 30 maja 2007, 12:13
Lokalizacja: radomsko

Post autor: kowalsiu » 13 wrz 2008, 14:10

bardzo ładna niunia gratulacje

Awatar użytkownika
quattro
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 247
Rejestracja: 28 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: quattro » 13 wrz 2008, 20:58

grzechas_audi pisze:profesionalna robota teraz jak gdzieś przychacze tym zderzakiem to prędzej cały przód mi odpadnie niż zderzak się połamie hehe pozdro
no kolego lepiej żebyś nieprzychaczal o nic tym zderzakiem ja juz miełem ten laminat ala rs2 i niech go ch.... szczeli ..... jak brat walną w sąsiada seata to na seacie niebyło ani slady a ja musiałem wywalic laminat , lampy soczewy, kierunki i halogeny ori rs2....i jeszcze kilka pierdół

pozdrawiam

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 14 wrz 2008, 02:35

quattro, Kolega Edd go wzmacniał carbonem....ja tylę razy zaliczyłem krawężnik gdy miałem ten zderzak u siebie założony...jest od dołu porysowany ale jakos nigdy nie pękł:))

Awatar użytkownika
grzechas_audi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 521
Rejestracja: 27 lip 2008, 18:13
Lokalizacja: SR

Post autor: grzechas_audi » 14 wrz 2008, 15:27

quattro pisze:
grzechas_audi pisze:profesionalna robota teraz jak gdzieś przychacze tym zderzakiem to prędzej cały przód mi odpadnie niż zderzak się połamie hehe pozdro
no kolego lepiej żebyś nieprzychaczal o nic tym zderzakiem ja juz miełem ten laminat ala rs2 i niech go ch.... szczeli ..... jak brat walną w sąsiada seata to na seacie niebyło ani slady a ja musiałem wywalic laminat , lampy soczewy, kierunki i halogeny ori rs2....i jeszcze kilka pierdół

pozdrawiam

no tak to jest z laminatem, ale trzeba uważać a ja się bardzo staram :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-14, 15:28 ]
kowalsiu pisze:bardzo ładna niunia gratulacje

będzie jeszcze ładniejsza hehe :mrgreen: pozdrawiam

[ Dodano: 2008-09-14, 15:30 ]
ślepak pisze:quattro, Kolega Edd go wzmacniał carbonem....ja tylę razy zaliczyłem krawężnik gdy miałem ten zderzak u siebie założony...jest od dołu porysowany ale jakos nigdy nie pękł:))
porysowany to fakt ale napewno nie pęknięty, trzeba uważać taka prawda :mrgreen: a quattro nie uważał i była mała masakra jak wynika z tego co napisał :mrgreen: zdarza się najlepszym

spaykee
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2322
Rejestracja: 16 gru 2007, 16:22
Imię: Krzysztof
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: spaykee » 27 wrz 2008, 16:18

grzechas_audi, Ciekawe autko, widzę dużo pracy kasy i czasu w nią włożyłeś. Oby tak dalej. <ok> Czekam na kolejne mody. :mrgreen:

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 27 wrz 2008, 18:59

Bastek pisze:grzechas_audi posłuchaj duo... on prawdę ci powie <ok>
cyganka prawdę powie Ci :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzechas_audi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 521
Rejestracja: 27 lip 2008, 18:13
Lokalizacja: SR

Post autor: grzechas_audi » 29 wrz 2008, 17:46

spaykee pisze:grzechas_audi, Ciekawe autko, widzę dużo pracy kasy i czasu w nią włożyłeś. Oby tak dalej. <ok> Czekam na kolejne mody. :mrgreen:
kolejne mody z biegiem czasu, na tą chwile kasa nie pozwala i brak czasu ale będe sięstarać :mrgreen: pozdro

[ Dodano: 2008-09-29, 17:52 ]
duo pisze:
Bastek pisze:grzechas_audi posłuchaj duo... on prawdę ci powie <ok>
cyganka prawdę powie Ci :mrgreen:
ja myślę :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Metal
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1031
Rejestracja: 17 lip 2007, 00:03
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Metal » 02 paź 2008, 10:58

No ładna ta twoja niunia z tym zderzakiem :-) ale gdzie jest moj zderzak ktory kupiłem od Ciebie dwa tygodnie temu ??? :-/ ile mam Cie prosić zebys wysłał ???

AdamE

Post autor: AdamE » 02 paź 2008, 11:04

no żeby ten zderzaczek był ori... ale i tak ładnie to wygląda, czszególnie w czarnym kolorze <ok>

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga