witam,
pytanie kieruję do ludzi znających temat, potrzebuję kolektor ssący do mojego 6a, z dobrymi gniazdami wtrysków (właściwie tylko o gniazda tutaj chodzi,moje są połamane), czy podejdzie do mojego silnika kolektor od ACE? Czy te silniki mają takie same wtryskiwacze? Proszę o pomoc w sprawdzeniu tego, na wygląd sa takie same ...
pozdrawiam
[B3 2.0 6a quattro] czy podejdzie kolektor ssący od ACE?
-
audi_sport
- Forum Audi 80

- Posty: 148
- Rejestracja: 07 sty 2007, 11:09
- Lokalizacja: Tychy
-
spiczi
- Forum Audi 80

- Posty: 2452
- Rejestracja: 02 sty 2008, 14:48
- Imię: Kris
- Model: Inny
- Nadwozie: Coupe
- Silnik: 1.6 JK
- Lokalizacja: Wrocław
6A
http://vagcats.info/base/au/3/1394/111/1/3324
ACE
http://vagcats.info/base/au/3/1399/150/1/3092
polska ETKA dla 6A i ACE podaje te same nr , choć na tej rosyjkiej stronie nie są wpisane oba symbole silników
http://vagcats.info/base/au/3/1399/150/1/3277
ACE
polska ETKA dla 6A i ACE podaje te same nr , choć na tej rosyjkiej stronie nie są wpisane oba symbole silników
-
krzysiek.ruski






