Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80/90 B3] problem z centralnym w drzwiach kierowcy

ODPOWIEDZ
Andrew^

[80/90 B3] problem z centralnym w drzwiach kierowcy

Post autor: Andrew^ » 10 lip 2007, 19:06

Witam,
Ostatnio troche grzebalem przy alarmie i zawuazylem pewna rzecz mianowicie:
przy otwartych na oscierz drzwiach kierowcy nie moge wcisnac koleczka zamykania drzwi ani przekrecic zamka dopiero jak je zamkne wtedy i kolek dziaala i zamyka z kluczyka.
w drzwiach pasazera to nie wystepuje tam czy blugie kluczykiem czy kolkiem przy zamknietych drzwiach dziala wszytsko :-|
Ciekawostka: kiedy przy otwartych drzwiach na oscierz zamkne palcem zapadke w zamku moge ja wcisnac i kolek i krecic kluczykiem jak odblokuje klamka moge to robic nadal dopuki nie zamkne drzwi i nie zamkne spowrotem
WTF?? :-( ten samochod mnie dobija juz :-(
Ostatnio zmieniony 10 lip 2007, 21:03 przez Andrew^, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
minon1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1138
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:49
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: minon1 » 10 lip 2007, 19:12

Może przełamane przewody drzwi-słupek :?: :idea:

Andrew^

Post autor: Andrew^ » 10 lip 2007, 19:36

mowisz o przewodzie podcisnienia ?? czy elektrycznych??
Powiem na co mi to wyglada jak drzwi sa otawrte jest cinienie w silowniku i nie pozwala mi go przesunac ciegna w dol nawet jak uzyje duzo silt 1rygielek powoli cofa sie do gory jak byl by wypychany
Kable el sa raczej ok bo z kluczyka centralny dziala ale tylko wtedy kiedy drzwi sa zamkniete i zamek obejmuje kolek w slupku wtedy moge krecic kluczykiem i rygielek wcisnac

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy ktos Przy najblizszej sposobnosci mogl by sprawdzic w swojej B3 czy po otwarciu na oscierz drzwi moze wcisnac rygielek badz przekrecic kluczyk w zamku drzwi i to samo w drzwiach pasazera ??

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 11 lip 2007, 00:04

Kolego, nie wiem w czym masz problem. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. W Audi jest zabezpieczenie przed zatrzaśnięciem kluczyków w środku i jak masz zamek w drzwiach kierowcy w pozycji otwartej (zapadka zwolniona) nie zaryglujesz drzwi, ani wciskając rygielek, ani kluczykiem, ani pilotem. Można je zamknąć tylko jak zamek jest zatrzaśnięty (nieważne, czy zamkniesz drzwi, czy zatrzaśniesz zamek ręcznie przy otwartych drzwiach). Także nie szukaj dziury w całym :-D

Andrew^

Post autor: Andrew^ » 11 lip 2007, 07:37

O cos takiego mi chodzilo :-D Dzieki !!!

Dobrze ze nie przyrznalem mlotkiem w rygielek ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga