Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

[B4 2.0 ABT] Wysokie obroty

Wszystko co znajduje się w komorze silnika.
ODPOWIEDZ
audi80cc
Nowicjusz

[B4 2.0 ABT] Wysokie obroty

Post autor: audi80cc » 18 lut 2020, 18:06

Witam, po włączeniu zimnego silnika obroty silnika wchodzą na 2tys obr. Autko posiada LPG. Silnik abt. Został wymieniony silniczek krokowy na nowy i dalej to samo. W instrukcji krokowcs producent napisał żeby go zaadaptować czy coś takiego 4x włączać i wyłączyć zapłon(wykonane). Po wymianie krokowca pocieszylem się jakieś 2dni wtedy silnik trzmysml 900obr. Potem wariat 2 tys obr. Ciężko zbić te obroty na samej benzynie. Dodam także ze na ciepłym silniku trzyma prawidłowe obroty. Jeżeli chodzi o gaz tu akurat nic się nie dzieje. Wkur... zly_ Mnie tylko to że po włączeniu silnika przełącza mi się odrazu na gazownie. Jakieś pomysły? Układ zapłonowy nówka filtry płyn chłodniczy ( nie było i nie ma masła).
2 pytanie. Czy można całkowicie odłączyć ten krokowiec sama kostkę i jeździć bez niego. Ustawić mniej więcej grzybek od krokowcs tak aby silnik miał 900obr na wolnych.
3. Czy silnik abt posiada ssanie? Jest to mój pierwszy benzyniak i nie mogę dojść do ładu. Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
Pieterb
-#Administrator
-#Administrator
Imię: Piotr
Moja 80: B4 2.0 ABK+lpg
Kontakt:

Post autor: Pieterb » 18 lut 2020, 18:12

audi80cc, tematów co nie miara ;-) i zdaje mi się że problemem jest gaz ;-)
https://cse.google.com/cse?cx=partner-p ... &sa=Szukaj
Ustawianie zapłonu w abk

Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach - pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.Dziękuję

Moja Audiana

Ja się nie znam na naprawach, ja tylko kopiuje wiedzę ze starszych postów na forum, więc i Ty szukaj search.php

audi80cc
Nowicjusz

Post autor: audi80cc » 18 lut 2020, 18:25

Na gazie totalnie się nie znam w piątek wycieczka do gazownika, jeżeli nie będzie to gaz będę informował dalej. Bo tak to nie może być. Dzięki za odp piwoa80

Awatar użytkownika
Pieterb
-#Administrator
-#Administrator
Imię: Piotr
Moja 80: B4 2.0 ABK+lpg
Kontakt:

Post autor: Pieterb » 18 lut 2020, 19:34

audi80cc pisze:Na gazie totalnie się nie znam w piątek wycieczka do gazownika
jak już to szukaj kogoś dobrego bo abt ma z tym problem i nie tylko Twoje, więc nie wiem czy gazownik da radę. Może napisz co to za instalacja lpg i z którego roku auto. Możesz spróbować wykonać reset jak po nim będzie oki to spraw będzie oczywista.
Wszystko pisze w tematach które Ci podrzuciłem ale nie wiem czy je czytałeś.
Ustawianie zapłonu w abk

Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach - pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.Dziękuję

Moja Audiana

Ja się nie znam na naprawach, ja tylko kopiuje wiedzę ze starszych postów na forum, więc i Ty szukaj search.php

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komora silnika”

Akumulatory samochodowe Audi 80

Kierownica skóra, dywaniki hamulce Testy opon