Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Oto moja niunia - B4 ABK 92 r. automat

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
gLaSS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: Łęczna

Oto moja niunia - B4 ABK 92 r. automat

Post autor: gLaSS » 05 kwie 2007, 19:22

Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłem piękne Audi 80 B4 ABK z 92 r. I już właściwie od kilkunastu dni jestem jej właścicielem. Początkowo podszedłem do tego auta bardzo sceptycznie gdyż jest to automat ... ( zmora życiowa jak dla mnie ;-) ), ale już po pierwszej jeździe BARDZO miło się zaskoczyłem... dynamiką i komfortem jazdy ... :-) no i po dłuższych namysłach i namowach ojca postanowiliśmy, że kupimy to autko. "Za" przemówił zdecydowanie stan w jakim jest niunia i przebieg ... 108 tys :!: Byłem w szoku, ale wszystko sie wyjaśniło kiedy wcześniejszy właściciel oznajmił, że jeździł nim tylko do pracy, a jeszcze przed nim auto należało do inwalidy... Niunia została "zagazowana" (jak to niektórzy tutaj nazywają) przez poprzedniego właściciela 2 miesiące temu... wiadomo ... względy ekonomiczne. :-/ Nie ma jakichś super bajerów, może po za szyberdachem i fajną tapicerką ;-), ale obejdzie się bez tego. Niektórzy tutaj kochają standardy ;-)

Niestety ze względu na moją sytuacje ( studia w Krakowie 4 rok, a tam auto póki co nie jest mi potrzebne) na razie częściej autem jeździ moja siostra... ale właścicielem jestem ja ;-) i jak tylko przyjeżdżam z wygnania ;-) ciesze się autem ile wlezie ... ;-)

W planach:
- sprzęt grający
- fajniejsze kółeczka ;-) ( najwcześniej wakacje, jak fundusze pozwolą)
- podświetlenia zegarów, ringi itp.
- więcej nie trzeba bo niunia i tak piękna ;-)

A poniżej fotki, co o niej sądzicie ??? :-)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2007, 16:44 przez gLaSS, łącznie zmieniany 2 razy.

PABLO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1028
Rejestracja: 23 gru 2006, 10:27
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: PABLO » 05 kwie 2007, 19:23

Ładne autko upolowałes. Bardziej szczegółowo obejrze na spocie

Awatar użytkownika
Daniello85
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 793
Rejestracja: 06 mar 2007, 10:27
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Daniello85 » 05 kwie 2007, 19:39

fajna b4

rafi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 560
Rejestracja: 07 lut 2007, 14:50
Imię: Jacek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC+lpg
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: rafi » 05 kwie 2007, 20:02

no zaj.......a !!! ta twoja niunia! pozazdroscic tylko farta ze taka audisie znalazles!!!! obejzymy na spociku
naprawde cieszy oko to auto :!:
Audi B4 ABT "lalunia" więcej---> viewtopic.php?t=6085 & https://a6klub.pl

Awatar użytkownika
PawelG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 713
Rejestracja: 06 lut 2007, 21:55
Lokalizacja: kraków

Post autor: PawelG » 06 kwie 2007, 00:17

ładna, tylko przedni lewy blotnik był malowany, albo wymieniany, bo chyba dziura po kierunku jest zaślepiona logo audi. a na drugim błotniku dziury nie masz. mam nadzieję, że poważnego dzwona nie miała.
pozdrawiam
nowości, nowości... Zaglądać- zapraszam
>>B4 1z powered by V-Tech<<

gLaSS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: gLaSS » 06 kwie 2007, 09:06

Dzięki PABLO, rafi, Daniello85 za miłe słowa, owszem auto ładnie sie prezentuje ... niestety wymaga też drobnych poprawek lakierniczych (drobne rysy), czego dokładnie nie widać na zdjęciach, ale to jest do zrobienia... auto ma w końcu swoje lata ...

Tak myślałem, że w końcu ktoś zwróci uwagę na tą zaślepkę ... ;-) PawelG mnie ona aż raziła na początku, wcześniejszy właściciel zarzekał się, że nie miał z nią żadnych "przygód", być może jeszcze wcześniejszy ... no ale ważne, że auto ma sprawny silniczek, i ogólnie sprawuje się bardzo dobrze ;-)

Niestety życie było by zbyt piękne jak by wszystko było tak jak chcemy ... w następnym tygodniu czeka mnie wymiana tylnego zderzaka, który jest popękany w paru miejscach, po "przygodzie" mojej siostry (brak doświadczenia) parę dni po zakupie auta ... szkoda gadać, na szczęście skończyło sie tylko na pęknięciach zderzaka... no i rysie na jednej feldze ... ale to wszystko jest do zrobienia jedynie wymaga nakładów finansowych...
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kornel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1106
Rejestracja: 01 mar 2007, 18:02
Lokalizacja: k/Łukowa

Post autor: Kornel » 07 kwie 2007, 10:43

Ładniuchna :-D
KorNoLio

audi_sport
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 148
Rejestracja: 07 sty 2007, 11:09
Lokalizacja: Tychy

Post autor: audi_sport » 07 kwie 2007, 13:42

ładna, zresztą jak na Audi przystało :) czyściutkie wnętrze:D

Awatar użytkownika
WALUX
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 84
Rejestracja: 09 sty 2007, 15:25
Lokalizacja: RDE

Post autor: WALUX » 07 kwie 2007, 20:15

Naprawde ładna zadbana audiczka i ten niski (jak prawdziwy) przebieg :-D. Jedynie co by mi nie pasiło to ta skrzynia chociaż znam ludzi którzy nie widzą nic po za automatem (a jak wsiądą spowrotem do manuala to troche kaleczą :-P )

Awatar użytkownika
fredee
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 04 mar 2007, 20:11
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: fredee » 07 kwie 2007, 20:39

he he he widac ze automatem nie jeździłeś za wiele...:) polecam kiedyś zrobic trasę 500 km z automatem...:) zmienisz zdanie na pewno..:) i wbrew pozorom te skrzynie się trzymają kupy i nie należy sie ich bać..:)

glass...powodzenia w użytkowaniu fury :) też mam automat i dobrze mi z tym..:)
B4 avant 1.9 tdi automat - bordowy z kremowym środkiem...:)

gLaSS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: gLaSS » 09 kwie 2007, 09:54

dokładnie fredee... właśnie dzisiaj wróciłem z trasy niewielkiej bo nieco ponad 110 km x2 i wrażenia z jazdy niesamowite... :mrgreen: wygoda taka ... ;-) może auto trochę wolniej sie rozpędza (na normalnym trybie) ale jak już sie rozkręci to idzie jak trzeba :-) już nie wspomnę o trybie sport ... :mrgreen: tylko trochę spalanie mnie przeraziło, ale to przez to że właśnie ją sprawdzałem ... ;-) i juz wiem na co ją stać...

WALUX też miałem kiedyś awersję do automatów, dopóki się nie przejechałem autem z taką skrzynią, wiadomo... inna technika jazdy, ale na prawdę da rade się przyzwyczaić, a co do tego kaleczenia to wydaje mi się, że to zależy od kierowcy... ;-) u mnie akurat drugie auto w rodzinie ma manuala i jeśli chodzi o mnie to kwestia chwilowego ogarnięcia się po przesiadce i można śmigać ;-) no ale jak by nie patrzeć to jest kwestia przyzwyczajenia...

Awatar użytkownika
OGr
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1706
Rejestracja: 07 sty 2007, 00:10
Lokalizacja: Kraków

Post autor: OGr » 09 kwie 2007, 11:17

Ten duży pedał hamulca fajnie wygląda :-) Faktycznie wnętrze tego auta jest bardzo zadbane :-) I co najlepsze że oryginalne :-)

marcinelk13
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1567
Rejestracja: 28 gru 2006, 12:05
Lokalizacja: ...

Post autor: marcinelk13 » 09 kwie 2007, 13:24

audi jest bardzo ładna ! a najbardziej w niej mi się podoba kolor (grafit) :roll:
...

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga