Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABK] Wymiana Nagrzewnicy - Parę pytań

ODPOWIEDZ
brylkowskie
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2015, 17:51

[B4 2.0 ABK] Wymiana Nagrzewnicy - Parę pytań

Post autor: brylkowskie » 18 gru 2016, 21:29

Czołem Wszystkim!

Jestem w trakcie wymiany nagrzewnicy oraz sprzątania całego burdelu jaki cieknąca nagrzewnica spowodowała w moim gruzie. Jako że muszę rozpierdzielić i wybebeszyć połowę wnętrza więc chciałbym to zrobić jak to mówią "kompleksowo" :) Do wymiany mam całe wygłuszenie filcowe od strony kierowcy - stare tak nasiąkło że jedyna opcja to było cały ten gnój wyciąć, zastanawiam się nad wykładziną podłogi - najwyżej podsuszę i poczekam na cieplejsze dni. Póki co mam parę pytań:

1. Chciałbym wyczyścić podłogę - jakie środki byście polecali żeby to doczyścić ? Czy muszę wymieniać wygłuszenie bitumiczne - chłonie to płyny czy czyszczenie z wierzchu wystarczy ? - wszystko jest tłuste i capi, jak na zdjęciu:

[center]Obrazek[/center]


2. W niektórych miejscach muszę wymienić wygłuszenie (te czarne cienkie panele), w szczególności na początku tunelu środkowego i grodzi kabiny - widać na zdjęciach, nie wygląda za ciekawie - jak do tego podejść - przykleić na chama nowe po wyczyszczeniu/odtłuszczeniu czy jakoś zabezpieczyć blachę i dopiero potem kleić?

[center]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/center]

3. W tej mniejszej rurze aluminiowej od klimy mam jakiś element - to tak ma być? Jaki czujnik tam widać w tle, jak go sprawdzić ?:

[center]Obrazek[/center]

4. Jaki środek polecicie na spryskanie/wyczyszczenie parownika klimy i wentylacji? Ma odgrzybić, wyczyścić zakonserwować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga