Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4] Dobry kit obniżający zawieszenie 60/40

ODPOWIEDZ
Tom_s
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:29

[B4] Dobry kit obniżający zawieszenie 60/40

Post autor: Tom_s » 14 maja 2007, 17:32

Witam

Wiem że sporo osób z Was obniżało auta. Chcę obniżyć swoją audi B4. Czy możecie polecić jakiś kit/zestaw obniżający? Pytam o kit bo chyba kupując cały zestaw/komplet cena zawsze jest atrakcyjniejsza niż każdy element zawieszenia osobno. Czy obniżenie 60/40 nie będzie zbyt duże do kół 17/8 (215/45)? Nie chcę samych sprężyn ponieważ i tak amorki szykują mi się do wymiany. Proszę o Wasze opinie. Na allegro całych kompletów niestety nie znalazłem, stąd pytanie tutaj.

Awatar użytkownika
MorajB4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 386
Rejestracja: 07 kwie 2007, 18:19

Post autor: MorajB4 » 14 maja 2007, 18:35

szukaj kolego czegos takiego tylko do sedana !!!

LINK

Radek5V
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 208
Rejestracja: 02 mar 2007, 18:08

Post autor: Radek5V » 14 maja 2007, 19:40

Polecam SUPERSPORT -60/-40 jak najbardziej może być, cena przystępna ok.1000-1100 zł, trochę wyższą półką jest WEITEC cena trochę wyższa ale z tego co wiem bardzo fajny zawiasik, chyba że posiadasz spory budżet wtedy zdecydowanie KONI z regulacją twardości i oczywiście wysokości wariant II co pozwoli na dostosowanie zawieszenia do twoich potrzeb, jeżeli chodzi o gwinta to tylko wyższa półka, jeżeli chodzi o jakiekolwiek ocieranie przy rym rozmiarze kół i obniżeniu to wiele osób na tym forum poruszało ten temat i mogę tylko potwierdzić że nie powinno być problemów. Życzę udanego zakupu! 8-) Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga