Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.8 V6 AAH] Ściąga w prawo

ODPOWIEDZ
power
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:37
Lokalizacja: Garwolin

[2.8 V6 AAH] Ściąga w prawo

Post autor: power » 26 mar 2011, 23:03

Witam mam problem ściąga mnie na prawo.Pół roku temu robione przednie kompletne zawieszenie amortyzatory sacha gazowo olejowe,łóożyska amortyzatora z poduszką,drążki kierownicze lemforder,sworznie wahacza,tuleje wahacza,drązki stabilizatora,Silentblocki.Zrobiłem zbierzność i było dorze,gdy zmieniłem koła na zimowe było już odczuwalne sciąganie na prawo po jakimś okresie czasu zajdy na zimówkach odwiedziłem wólkanizatora i sprawdziliśmy grótownie koła ale usterka nie znikneła.Po zmianie kół stalowych zimówek na aluminiowe letnie opony,ściąganie w prawo czuje większe.Zrobiłem komputerowo zbierzność koła sprawdzone pod karzdym względem na nówkach goodyerarz i jak ściągało na prawo tak ściąga.Co pokolei sprawdzać i co może być przyczyną.Z góry dzięki za informacje.Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 26 mar 2011, 23:46 przez power, łącznie zmieniany 1 raz.

noorbi

Post autor: noorbi » 27 mar 2011, 17:44

Jeśli koła sprawdzone, to zacznij od hamulców. Może zapieczony i nie odbija do końca.

power
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:37
Lokalizacja: Garwolin

Post autor: power » 28 mar 2011, 20:24

Hamulce terz są sprawdzone i jest ok jutro auto idzie do doktora i zobaczymy co powie,dziś wyeliminowałem dokręcenie amortyzatorów, jest dobrze.Poz

klusek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 93
Rejestracja: 03 cze 2007, 07:54

Post autor: klusek » 29 mar 2011, 19:09

Katy do sprawdzenia, ja tak miałem po ustawieniu bez tolerancji jedzie jak po szynach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga