Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Coupe Quattro 2,3 NG 90r] sprężyny

ODPOWIEDZ
strugar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 63
Rejestracja: 03 lis 2014, 12:03

[Coupe Quattro 2,3 NG 90r] sprężyny

Post autor: strugar » 29 gru 2014, 00:42

W związku z faktem że prace związane z odgruzowywaniem mojej poczwarki trwają w najlepsze nadszedł czas aby pomyśleć nad zawieszeniem.

W chwili obecnej z tyłu mam 2 różne sprężyny lewa strona jest wyżej o jakieś 3 cm od prawej,
amortyzatory są suche ale jak już wyciągnę Mc Persona to chce zrobić od początku do końca

sprężyn szukam lekko obniżonych -30 / -40 mm samochód nie będzie używany na torze ani tym bardziej do sportu. Ma być trosze niżej na feldze 16”/17" ale bez utraty komfortu.

sprężyny zainteresowały mnie te z linka

http://www.mts-technik.pl/147/product/a ... -mtsxau210

MTS jest mi znany zwłaszcza z BMW i VW ale nie mogę nigdzie znaleźć czy sedan i coupe mają ten sam zawias przy quattro

Amortyzatory gazowe ale z tym już nie mam problemu co wybrać.

Fundusze na odbudowę i modyfikacje samochodu mam ograniczone i kiedyś pomyśle nad czymś markowym ( wole oddać auto do lakiernika jak inwestować w gwint) więc darujcie sobie komentarze w stylu do ACOQ tylko Bilstein lub Koni

Awatar użytkownika
bloku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1933
Rejestracja: 21 lip 2007, 22:39
Imię: Michal
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: bloku » 29 gru 2014, 15:11

Sedan typ89 i Coupe 8B mają te same zawieszenia. Dopiero z rokiem 1990 w przednim zaszły drobne zmiany - stabilizator jest z łącznikami pionowymi jak w 8A i 8C. Spreżyny jak i amorki w 80/90 sedan quattro typ89 (B3) są takie same jak w Coupe 8B (B3 i B4).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga