Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ACE] [quattro] spręzyny tył - wymiary ilość zwojów

ODPOWIEDZ
michau_cee
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 71
Rejestracja: 20 paź 2014, 09:44
Imię: Michał
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.0 ACE
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

[B4 2.0 ACE] [quattro] spręzyny tył - wymiary ilość zwojów

Post autor: michau_cee » 26 paź 2015, 11:34

hej ;)
kupilem na allegro uzywane spręzyny do quattro [niby -20mm] z 2.0 ale po rozebraniu okazalo sie ze moje sprezyny obnizajace[ktore mam w aucie i siedzi przod ok -80mm] sa grubsze i maja wiecej zwojów niż te kupione. Mniejsza z tym, odrzucilem temat zakladam seryjne od 2.0 ABK bo akurat mam na placu.
Temat zaczyna sie z tylu. U siebie tez mam obnizajace, ale chce póki co serie. Te które kupilem maja o ile pamietam ok 9,5zwoja, a moje obnizajace maja ok 10-11zwojów...
Proszę kogos kto posiada wyciagniete sprezyny od quattro b4 sedana o sprawdzenie:

ilości zwojów
grubości spręzyny
wysokosc całkowitą spręzyny.

Na zime chce wrocic do serii, na wiosne cos bede myslal nizej tez prosze o porady co zalozyc bo chcialbym aby to zawieszenie pracowalo a nie jeździlo na odbojach :-(
Jest:
Audi 80 B4 2.0 16v quattro competition 1994

maniekbrw
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2015, 10:20

Re: [quattro] spręzyny tył - wymiary ilość zwojów

Post autor: maniekbrw » 04 lut 2016, 18:29

michau_cee pisze:hej ;)
kupilem na allegro uzywane spręzyny do quattro [niby -20mm] z 2.0 ale po rozebraniu okazalo sie ze moje sprezyny obnizajace[ktore mam w aucie i siedzi przod ok -80mm] sa grubsze i maja wiecej zwojów niż te kupione. Mniejsza z tym, odrzucilem temat zakladam seryjne od 2.0 ABK bo akurat mam na placu.
Temat zaczyna sie z tylu. U siebie tez mam obnizajace, ale chce póki co serie. Te które kupilem maja o ile pamietam ok 9,5zwoja, a moje obnizajace maja ok 10-11zwojów...
Proszę kogos kto posiada wyciagniete sprezyny od quattro b4 sedana o sprawdzenie:

ilości zwojów
grubości spręzyny
wysokosc całkowitą spręzyny.

Na zime chce wrocic do serii, na wiosne cos bede myslal nizej tez prosze o porady co zalozyc bo chcialbym aby to zawieszenie pracowalo a nie jeździlo na odbojach :-(
i jak Kolego dowiedziałeś się czegoś o sprężynach?
Również bym się dowiedział co nie co na ich temat ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Amortyzatory i sprężyny”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga