Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wasza ocena na pierwszy rzut oka ? Audi 80 B4

Zamknięte ale dostępne tematy, własnych zdjęć samochodów do obejrzenia.
gLaSS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: Łęczna

Wasza ocena na pierwszy rzut oka ? Audi 80 B4

Post autor: gLaSS » 28 lut 2007, 09:08

Ciekawy jestem jakie spostrzeżenia nasuwają się wam na pierwszy rzut oka widząc mój nowy nabytek ? :-) (dokładne info w dziale 'Powitania' ;-) )
Niestety te zdjęcia (robione telefonem, niedaleko Łęcznej) są jedynymi jakie w tej chwili dysponuje. Po 10.03 dodam zdjęcia zrobione normalnym aparatem.

Jest to Audi 80 B4 2.0E z 1992 r.
Bardzo dobry stan techniczny. Auto zadbane, sprowadzone z Włoch. Pare bajerów jest typu elektryczne szyby, lusterka, wspomaganie itd. Ważne, że silnik sprawuje się bardzo dobrze.
W planach na razie:
- instalacja gazowa z wiadomych przyczyn :-/
- car audio w miarę przyzwoite za rozsądną cene
- drobne upiększenia deski rozdzielczej ( typu podświetlenia zegarów, wskaźników ringi ... itp)

Z zewnątrz nie zamierzam nic zmieniać, samo w sobie jest ładne. W szczególności masywny wygląd mi się podoba. I kolor biały, który nawet nie wiedziałem, że może się tak ładnie prezentować...

Co o niej sądzicie na pierwszy rzut oka? Czysta ciekawość :-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Organista18
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 491
Rejestracja: 07 gru 2006, 16:17
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: Organista18 » 28 lut 2007, 10:11

ŁAdna B4. Widac że zabana i nie jeździła po polskich drogach. :) Ale gazu bym nie wstawiał, choć wiem, że napewno, jeśli chodzi o koszty to będzie taniej 8-)
Sprzedam pompy paliwa do VW golf II

Awatar użytkownika
M@rcus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1037
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:22
Lokalizacja: Lublin-Zakrzówek
Kontakt:

Post autor: M@rcus » 28 lut 2007, 12:48

No i kolejny kolega z woj. lubelskiego z swoją Audiolką :mrgreen: Niunia fajna ale więcej powiem jak się zjawisz na naszym spociku 25 marca o 13 pod zamkiem :mrgreen: szczegóły w dziale zloty spoty Lublin Zapraszam,
PS. fajne felusie 8-)

florian
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 158
Rejestracja: 09 lut 2007, 23:56
Lokalizacja: opole

Post autor: florian » 28 lut 2007, 18:51

no no fajowa b4-ka :mrgreen: ile dales??

gLaSS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: gLaSS » 28 lut 2007, 20:40

kurde.... chyba sie popłacze zaraz ... dzisiaj ojciec był załatwiać sprawy papierkowe z samochodem i się okazało, że Ci co go sprowadzili nie dopełnili wszystkich koniecznych obowiązków w związku z jego wprowadzeniem do Polski (nie wiem dokładnie o co chodzi) i są jakieś problemy ... i kupe załatwiania ... ojciec jak sie dowiedział to sie troszkę zdziwił i wkurzył, a że jest niecierpliwy to powiedział, że w takim razie rezygnuję z tego auta :-( :-( :-( i nie chce mieć żadnych problemów... żadne argumenty nie pomagły... :-/
ale znajomy już rozgląda sie za innym samochodem tyle, że nie koniecznie to musi być Audi 80 :-( :-( skatowałem go żeby nie brał nic innego niż Audi 80 B4 ... ale zobaczymy co z tego wyjdzie ... najwyżej nie dołoże sie do niego ;-) i siora go przejmie ;-)

Boże co za porażka :-( mam nadzieje, że nie będzie tak że wylece z tego klubu tak szybko jak do niego wstąpiłem ... jaki zonk ... ja pierd... :evil: :evil:

Awatar użytkownika
mymaney
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2007, 00:34
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: mymaney » 28 lut 2007, 21:26

Uuu... jak szkoda :-( A tak ładna była... Kup sobie znaczek Audi, to nikt Cie z klubu nie wyrzuci ;-)

Awatar użytkownika
hołard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1025
Rejestracja: 23 lis 2006, 11:12
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hołard » 01 mar 2007, 00:16

gLaSS pisze:skatowałem go żeby nie brał nic innego niż Audi 80 B4 ... ale zobaczymy co z tego wyjdzie
To pokatuj go jeszcze troszke :lol: dla pewności ;-)
"Coupe 2,6 ABC 96r"
"Howard edition"
Moje V6: viewtopic.php?t=3545&start=0

sebolec
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 191
Rejestracja: 02 sty 2007, 20:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: sebolec » 01 mar 2007, 13:08

We Włoszech nie wydają dowodu rejestracyjnego tylko certyfikat + faktura, i zapewne ciemna pani w Urzędzie Komunikacji nie wiedziała co z tym fantem zrobić, mimo tego, że takie sytuacje reguluje prawo zagraniczne, w tym konkretnym wypadku włoskie, i auto powinno być zarejestrowane na podstawie tych dokumentów. A Ty zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i załatwić kwestię czekasz co zrobi tata. ;-)
Sebastian

gLaSS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: gLaSS » 01 mar 2007, 16:29

sebolec wiem o tym ... problem w czym innym tkwi ... okazało sie, że auto już rok było w Polsce i nie zostały dopełnione wszystkie formalności, ktoś jeździł na włoskim ubezpieczeniu i blachach aż ono wygasło... teraz okazuje się, że aby auto mogło jeździć po polskich drogach trzeba wyłożyć dodatkowo sporą sumę... niestety na dzień dzisiejszy budżet ograniczony i sprawa tego konkretnego auta została zamknięta ( niestety :( )
Ale polowanie na inne Audi 80 B4 trwa ... oby się udało ...

Awatar użytkownika
czarek_d20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 15 gru 2006, 19:40
Lokalizacja: Parczew-w.lubelskie

Post autor: czarek_d20 » 01 mar 2007, 21:39

W tej białej audiczce B4 dobrze byś wyglądał - każdy :lol: powie że audi B4 jest super.
a mamy spot 25.03.07r pod zamkiem w Lublinie o 13.00 - przyjedź .

rafi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 560
Rejestracja: 07 lut 2007, 14:50
Imię: Jacek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC+lpg
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: rafi » 03 mar 2007, 10:21

spoko wózeczek :lol: masz!!!!!! sam od niedawna jezdze be4 ka 2.0 ABT hehe
spotkamy sie na spocie pod zamkiem to poogladamy i pogadamy :-D mam nadzieje. tez sie zastanawiam na gazem ale nie jest to na razie priorytet. pozdro i do zobaczyska na spocie.

ps. no widze ze jest nas juz troche z Lbn i okolic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Audi B4 ABT "lalunia" więcej---> viewtopic.php?t=6085 & https://a6klub.pl

Zablokowany

Wróć do „Archiwum starych zdjęć.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga