Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi 80 quattro 16v vel Owca

Prezentacja w/w od 1986 do 1991.
Awatar użytkownika
quattroBandit
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 18 lip 2013, 15:10

Audi 80 quattro 16v vel Owca

Post autor: quattroBandit » 13 wrz 2017, 20:05

To już któreś tam moje auto, drugie, które uratowałem od siekiery w dach i bycia dawcą części czy innego ustrojstwa. :)
Wzięte rok temu, w rozliczeniu za a80b3 1,6td SB bez plusa. ;) Dla dziewczyny, aby miała czym wozić naszego synka i żebym mógł spokojnie się zająć krową. :)

Pół roku nie wiedziałem co z nim zrobić, silnik walnięty - panewki poszły sobie. W końcu się wziąłem i w listopadzie zawiozłem lawetą do mechaniora. Po silnik pojechałem z Leo do Łodzi, trochę części przyszło z Lublina, trochę z Suwałk, coś z Łowicza od Słonika, trochę ze sklepu...;) Auto u mechanika stoi do dziś, bo albo nie miałem czasu dostarczyć części, albo on nie miał czasu robić. I tak w kółko. Ale jest cień szansy, że w ciągu miesiąca wyjedzie. :)
Z wyposażenia coś tam ma, jest quattro, 137koni, grzane dupy, tapicerka quattro, elektryka szyb, szyberdach... I tyle w sumie z pamiętam... :D Dawno auta nie widziałem...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cd..

Są nowe info, silnik odpala. ;) Jeszcze potrzebuje troszkę dopieszczenia, regulacji, i będzie cacy. :)
Teraz czas na heble.



[ Dodano: 2017-09-13, 20:05 ]
auto jest na sprzedaż, jesli ktos jest zainteresowany to chętnie opowiem wiecej o aucie :)
sprzedaję ponieważ trzy samochody mi nie potrzebne, Owca miala wozic moja dziewucha naszego malucha, ale bedzie Galaxy VR6.
If it's got tits or wheels, sooner or later, it'll give ya trouble.

Audi 80 1,6 - swap 2,3 10v /ex "gruz"
Audi 80 1,6TD /ex "szarańcza"
Audi 80 quattro 16v - dla żony :) , "owca"
Audi 90 quattro 20v - dla zabawy, "krowa"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B3.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga