Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABK] Audi 80 B4 2.0 ABK- marzenie spełnione

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
maciejzehej
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2018, 22:31

[B4 ABK] Audi 80 B4 2.0 ABK- marzenie spełnione

Post autor: maciejzehej » 10 lut 2018, 21:46

Witam wszystkich !

Nazywam się Michał , jestem z Rabki ale z uwagi na status studenta częściej jednak jestem w Krakowie :)

Około miesiąc temu po sprzedaży mojego byłego seata oraz po dłuższych poszukiwaniach udało mi się nabyć wymarzoną b4 ( https://audi80.pl/topics127/audi-80 ... 104447.htm - dokładnie od tego Pana, jeszcze raz dzięki Karol !).

Wyposażenie:
- Elektryczne szyby x4
-Elektryczne lusterka
- Klimatyzacja manualna
- Światła przeciwmgielne
- Podgrzewana tylna szyba
- Przyciemnione szyby ( zastanawiam się czy zostają czy nie )
- Przyciemnione klosze przód


Od czasu zakupu wykonane zostało:

-Standardowo rejestracja

- Pierwszy serwis:
Poduszka silnika
Klocki tył
Pasek klimy
Wymiana maglownicy
Wymiana drążków
Zbieżność
Kierownica 3-ramienna s2
Rozwiązana sprawa zacinającego się ręcznego

- Tłumik ( przelot był naprawdę wporządku ale dla mnie jednak za głośny więc został założony nowy cały tłumik - strumienica)

-Radio Pioneer

- Priorytet- zmiana na sekwencje- udało się to ogarnąć za wporządku pieniądze . Przy okazji przepływka i guma wymieniona na nową od cabrio czystej benzyny ( koniec falowania i szarpania).

- Alufelgi na lato artec 17 calowe guma 205/45. Szprychowe. Chce już lato.

- Przykra sprawa . Przy ostatnim ataku zimy BMW które jechało przede mną rozbiło się na moście a ja starając się w nie nie wbić zacząłem hamować co spowodowało obrócenie auta i mały cmok z barierą ( nowe lampy tył i klapa, nadkole do prostowania- przy prostowaniu pękła szpachla która się tam kryła i element musiał byc do lakierowania ;/ )

-Ostatnimi czasy nagle zginął wsteczny , szarpania i szukania co nie miara . 1 mechanik patrzy- wymiana skrzyni ( załamka odrazu ), ale coś mnie natchnęło i pojechałem do drugiego zaufanego ( świetny gość, inżynier , były kierownik polmozbytu który ma teraz warsztat w szopie przed domem) wziął latarkę wszedł pod auto, skrzynia naprawiona ;)

Na obecną chwile na tym stanęło i nic się nie dzieje.
Jakie plany?

- Napewno chciałbym lecieć -30 w dół na seryjnych amorkach ( jak ktoś coś ma proszę o kontakt)
- Polerka całego auta i ogólny detailing
- Tunel środkowy z dodatkowymi zegarami
- Ogarnięcie klimy
- Podłokietnik ( jak ktoś coś ma proszę o info )
- Ogarnięcie termostatu i czujnika ( trochę irytują te wachania temperatury- raz za ciepło raz za zimno)
- Chciało by się skórzaną tapicerkę
-Zderzak przód s2/coupe

Co z tego wyjdzie ? To się okaże , jako biedny student niestety pieniądzem nie smiedzę rotfl
Zdjęcia? Jako że zajmuje się półprofesjonalnie fotografią to nie mam zdjęć swojego auta rotfl

Na tą chwile to tyle. Troszkę pogoda będzie lepsza to coś wrzucę jeżeli chodzi o zdjęcia a post będzie uaktualniany wraz z upływem czasu.

Peace !

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 11 lut 2018, 07:57

Powitać hejka_
WRC is for boys.
Group B was for men.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga