Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czerwona dama ,skompletowane wyposażenie oraz boczki ;-)

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11729
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 04 wrz 2016, 19:31

Jankes1614 pisze:bądź kupić boczki z pełnego liftu (parapety ,duża kieszen)
radził bym te kupić jak dla mnie są super i dobrze pasują do wnętrza

Awatar użytkownika
Piotrekdriver1
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 826
Rejestracja: 09 lut 2012, 10:01
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Piotrekdriver1 » 04 wrz 2016, 19:32

Ja swoje kupiłem po taniości a jak bym miał płacić nie wiadomo ile to bym brał z dużą kieszenią.Tylko jak to będzie wyglądać z deską przedliftową? mysli_

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11729
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 04 wrz 2016, 19:41

Jankes1614 jeśli masz gdzieś na oku w dobrej kasie a ty się nie zdecydujesz daj znać sam wezmę ale pod warunkiem że w dobrym stanie nie połamane okok

Jankes1614
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2016, 01:16
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Jankes1614 » 08 wrz 2016, 10:04

PieterB pisze:Jankes1614 jeśli masz gdzieś na oku w dobrej kasie a ty się nie zdecydujesz daj znać sam wezmę ale pod warunkiem że w dobrym stanie nie połamane okok
Mam ;-) z tym ze kosztują 150zl leżały od kad sprzedający je gość rozebral swoją "projektową" b4ke na części (2014r ) ,same boczki są do doczyszczenia ,a materiał to tania alcantara która wymaga obszycia ale myślałem żeby z jakiegoś szrotu wyciąć materiał z kanapy tylnej i wkleić go na boczki ,podobno dość prosty zabieg ,w dodatku trochę odstają do oryginału bo mają dziury na głośniki w miescu kieszeni ,ale musiał bym je ogarnąć na spokojnie czy są na pewno z czarnego plastiku bo były tak brudne ze wyglądały na nieco jaśniejsze

[ Dodano: 2016-09-04, 22:14 ]
Mistrzowie czy może ktoś z was dysponuje zdjęciem wnętrza z deska jak u mnie (przedlift) i boczkami z dużą kieszenia ?
Co do tych boczkow o tyle fajnie by było ze są z auta z fabryczna elektryka i nie musiał bym ani zalepic dziur po korbach ,ani szukać po zakupie boczkow klamek z mięsem na guziki od szyb

[ Dodano: 2016-09-08, 10:04 ]
Wczoraj zabrałem soe z kumplem za elektryke szyb ;-) roboty od groma ,część została do skończenia dzisiaj ,do tego postaram się dokupić wnętrza lusterek żeby podłączyć elektryke ,bo mam w wiązce kable do jej podłączenia i mam panel na elektryke szyb ,tylko silniczki mi trzrba ,a poza tym poskrecac boczki ,póki co zostają moje stare boczki ,niedługo pewnie wpadnie skóra z boczkami z pełnego liftu ,brakuje mi tylko funduszy częściowo , a jest w niezwykle okazyjnej cenie z sedana ;-)
Kilka foto z prac:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ForzaMaciej
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 21
Rejestracja: 27 lis 2014, 11:49

Post autor: ForzaMaciej » 20 wrz 2016, 14:13

tylne boczne szyby nie wyjmowałeś do przyciemniania ? :) także mam folię i chciałbym lekko przyciemnić tylne boczne szyby lecz nie widzi mi się wyjmowanie szyby i zastanawiam się czy uda się wyciąć kwadrat , przyłożyć do szyby a potem obciąć folię na wymiar szyby :P

Jankes1614
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2016, 01:16
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Jankes1614 » 22 wrz 2016, 07:22

ForzaMaciej pisze:tylne boczne szyby nie wyjmowałeś do przyciemniania ? :) także mam folię i chciałbym lekko przyciemnić tylne boczne szyby lecz nie widzi mi się wyjmowanie szyby i zastanawiam się czy uda się wyciąć kwadrat , przyłożyć do szyby a potem obciąć folię na wymiar szyby :P
Kolego nie wyjmowaliamy szyb do sciemniania , tylne w dzwiach kłopotliwe były ze względu na prowadnice i ostatecznie ucielismu folie do prowadnicy i raka wygladzilismy , a gdyby je wyjąć po całości dalibysmy folie było by szybciej i wygodniej ;] a i tylna szyba to była masakra ;-)

ForzaMaciej
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 21
Rejestracja: 27 lis 2014, 11:49

Post autor: ForzaMaciej » 22 wrz 2016, 11:26

o tylnej szybie właśnie słyszałem ,że bardzo uciążliwa dlatego chce sobie tylko tylne boki przyciemnić :D

Jankes1614
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2016, 01:16
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Jankes1614 » 05 gru 2016, 01:44

ForzaMaciej pisze:o tylnej szybie właśnie słyszałem ,że bardzo uciążliwa dlatego chce sobie tylko tylne boki przyciemnić :D
Kolego zdecydowane nie ;) w saxo tak kiedyś zrobiłem boki przyciemnilem q tylna biała i estetycznie lipa ,w 80 te tez takie połączenie widziałem i zdecydowanie stwierdzam że to lipa ,albo wszystkie albo żadna ;)

[ Dodano: 2016-12-05, 01:34 ]
Dłuższy czas bez większych zmian ,trochę to spowodowane tym ze auto stało się teraz wołem roboczym , mała zmiana to setup Winter czyli smutna stal dobani_
,zmiana oświetlenia postojowki led ,h4 zmienione na osram night breaker dające ładna barwę bardziej na drogowych niż mijania ,doszła w końcu długo planowana wlepa klubowa oklasky
Najważniejsze zmiany to te które dużo dały a są niewidoczne czyli ustawienie zapłonu przez kolegę PieterB plus diagnostyka autka za co jestem ogromnie wdzięczny ,kawał dobrej roboty piwoa80 . Nastepnie kontrola LPG ,ustawianie wtryskow itd ,wymiana świec wcześniej wymieniłem kopułke, palec, kable ,wymiana obu linek ręcznego ,pewnie jeszcze o czymś zapomniałem jak to ja ;p
Walczę jeszcze z problemem braku reakcji na pedał gazu coraz częściej się pojawiający problem .
Kilka fotek aby nie było zbyt nudno :

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2016-12-05, 01:44 ]
Wraz z pierwszym śniegiem nie obyło się bez zabaw na Kauflandzie zakończonych bezmandatowym spotkaniem z patrolem policyjnym paluszkiem_nono

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11729
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 05 gru 2016, 08:21

Jankes1614, dobrze ze bez mandatowo okok

Jankes1614
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2016, 01:16
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Jankes1614 » 06 gru 2016, 09:51

PieterB pisze:Jankes1614, dobrze ze bez mandatowo okok
Nie było żadnego problemu ,panowie pokazali gdzie są kamery i powiedzieli gdzie jechać ,gdzie nie jeżdżą i było git .

A taka oto przygoda w drodze do szkoły w poniedziałek z samego rana ;) Tylko półoska za 100 zł kupilem druga na szrocie z przegubem w super stanie ,roboty trochę było ,dokuczało zimno ale grunt ze auto juz jeździ dokuczacz_

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11729
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 06 gru 2016, 17:35

Jankes1614, chyba za dużo mocy masz tam teraz :-P

Jankes1614
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2016, 01:16
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Jankes1614 » 24 lut 2017, 11:39

PieterB pisze:Jankes1614, chyba za dużo mocy masz tam teraz :-P
Szczerze to nie narzekam ;-) w ABK jak wszystko ok mocy jest optymalnie ;-)

[ Dodano: 2017-01-21, 10:29 ]
Kupiłem boczki poliftowe ,dostałem do nich wszystkie graty potrzebne czego nie widać na foto bo je porozkrecalem ponieważ będę sam wymieniał materiał z jasnego zniszczonego na jakiś ciemny ;-) do boczkow dostałem dodatkowo klamki pod elektryke z tyłu i co ciekawe ori głośniki noki ;-)
Przy okazji po taniosci dokupienia dwa lusterka pod elektryke z ori szkłami w super stanie ,do kompletu zamówiłem juz od kolegi z forum Grigorji listwy z halogenami ,lusterka i listwy będą pomalowane pod kolor ,a tylny zderzak zostanie odnowiony ,przedni naprawiony zostanie w późniejszym czasie gdy się ociepli teraz tylko drobiazgi. Kilka foto :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Gąbka i stary materiał oderwane ,najbliższy wolny dzień będę tapicerował

[ Dodano: 2017-02-09, 23:31 ]
Fotki z prac:
Obrazek


Obrazek

Na dzień dzisiejszy wszystko juz gotowe od jakiegoś czasu ciesze się tylko jazda i zmianami ,oraz planuje następne ;)

Fotki z gotowych boczkow tak wiem klej mocno szpeci ale ciężko go usunąć ...

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Listwy pod halogeny pomalowane :


Obrazek

Paczka z odjazdowych naklejek, kilka vlepek plus folia w paski (jeszcze zapomniałem o zwyklej czerownej) będę rezal ala color ediotion i żółta do halogenow ;)

Obrazek

Poszukuje halogenow ,dogadamy jestem z gościem z miasta i tydzień nic nie wychodzi ;/ rozważam zakup nowych zamienników depo albo coś ;/ boczki lusterka itd skompletowane, co do wnętrza plany na przyszłość skóra ale nie wykluczone ze nie oryginalna tylko z innego auta (łatwiej i taniej dostac) a wyrezac się da ;-) ,ringi w zegary i myślę nad kierownicą 3 ramienna ale to kwestia czy znajdę w dobrym stanie i pieniądzu pro 3 ramienna ,czy kupie z nowszego audi ta bardziej "napompowana"
[/u]

[ Dodano: 2017-02-09, 23:59 ]
Zapomnhaielm wstawić ;-) porównanie boczka po zakupie ze stanem obecnym ;-)

Obrazek

[ Dodano: 2017-02-24, 11:39 ]
Tak auto wyglada na dzien dzisiejszy ;) pogoda sie poprawia na dnoach ładna sesja sie szykuje ;)

Obrazek

Obrazek

Po walce o dojazd do dziewczyny ;) zdjecoe zrobione na drugi dzien
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga