Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 1.9TDi] Daily sedan

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
nefay
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2015, 16:53

[80 B4 1.9TDi] Daily sedan

Post autor: nefay » 26 wrz 2016, 21:23

Witajcie, jako że były "małe" problemy z poprzednią B4 chciałbym przedstawić moją drugą audi której właścicielem jestem prawie miesiąc..
Jest to Audi 80 b4 sedan 1.9TDi na wyposażeniu:
-Korbotronik x4
-el. szyber
-el. lusterka
-roleta tylnej szyby
-welur okok
Kilka małych zmian już jest, wymieniłem tylne lampy (została mi ta z zamkiem), dorzuciłem blende tylną, wleciał emblemat "80" bo go brakowało, przedni grill caly czarny mat + wymieniłem siedzenia w środku bo moje były w troszke lepszym stanie (stare są z regulacja lędźwi i kanapa z miejscem na narty więc jak ktoś jest zainteresowany to PW), a także dałem tylne plastiki w czerń... pozostało przerzucić z zielonej audicy która jest na części kilka plastików i podsufitke dać w czarną alkantarę, problem jest taki że nie mam pojęcia jak wyciągnąć z szybera tylko ten metal na którym jest materiał aby obić go alcantarą :/
Aktualnie poszukuje zaczepu rolety od strony prawej
Obrazek

Tu jeszcze bez kompletu emblematów
Obrazek

Obrazek

Po lakierowaniu grilla (moim zdaniem wygląda ok, chciałem zostawić emblemat w chromie ale jakoś poszło całe w czerń i efekt mi się podoba :-D )
Obrazek

Obrazek

UPDATE 06.01.2017r.
Zakupiłem CB Radio Midland Alan 78 plus, jak na razie nie miałem okazji przetestować w trasie bo śniegu nawaliło po łydki więc nie ma sensu wyjeżdżać..

Obrazek

Zrobiłem także podświetlenie pod popielniczką z przodu, regulowane razem z liniczkiem...
Wyszła trochę dyskoteka ale to się jeszcze zmodyfikuje żeby troszke ciemniej świeciło..
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 sty 2017, 14:54 przez nefay, łącznie zmieniany 1 raz.

misiekb4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 423
Rejestracja: 09 wrz 2013, 18:12
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: misiekb4 » 29 wrz 2016, 01:38

Siema.
Fajne wozidlo ;-)
Powiedz jeszcze jaki to rocznik/ jaki osprzęt tam siedzi?:-)
Coś jeszcze planujesz modzic?

nefay
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2015, 16:53

Post autor: nefay » 06 sty 2017, 14:56

Rocznik 93, 90konny silnik..
Z modow to na nastepny sezon wleci pewnie -20/-40, odnowienie ori alu i dolozenie dystansu.
Srodek w czern i wymiana przednich foteli na jakies z A4 może...

EDIT. AKTUALIZACJA
Zmieniłem kolejność przycisków na desce rozdzielczej, mała zmiana ale tak jest lepiej wg mnie.
Emblemat "80" tak jak wczesniej pisalem juz siedzi na klapie + nowa wlepa na szybie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2016-11-13, 11:07 ]
@update
Minęło trochę czasu od kiedy pisałem coś w temacie, ale co tu pisać audi żyje, jeździ, ma sie nieźle.
Nadchodzi zima więc mody trzeba odstawic na sezon letni, plany są duże tym bardziej że w maju kończę szkołę (przynajmniej tak planuje rotfl ) zacznie się zarabiać pieniądze to wszystko poleci w niunie. Myślę że audi jeszcze zaskoczy pozytywnie na forum, ale potrzeba troche czasu ;)

Ostatnie zmiany w planach na ten rok:
-zimowy setup
-nowe żarówki front
-wymiana filtru pyłkowego

To by było na tyle, zaczynam juz odkładać kasiorke, po zimie trzeba będzie powymieniać pare elementów eksploatacyjnych i potem już polecą mody ostro okok

[ Dodano: 2016-12-12, 18:45 ]
Witajcie, jeśli miałby ktoś prawą tylną lampe w klapę w dobrym stanie i chciałby się zamienić za lewą w klapę lub prawą narożną HELLA to zapraszam na PW! pilne!

[ Dodano: 2017-01-06, 14:56 ]
Wleciał update, wie ktoś może dlaczego przy dodawaniu gazu przy ~~1,500 RPM szarpie mi samochodem? Tak jakby się dławił, najczęściej na 2 biegu ale zdarza się na reszcie też..

Online
Awatar użytkownika
Krzysiek 84
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 5444
Rejestracja: 03 cze 2010, 23:36
Imię: Krzysiek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Krzysiek 84 » 06 sty 2017, 15:19

Powietrza w paliwie nie ma przypadkiem bezradny_

nefay
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2015, 16:53

Post autor: nefay » 19 sty 2017, 14:20

Całkiem możliwe, dziwnie sie zachowuje tak jakby była wybita poduszka pod skrzynią lub silnikiem, bo tylko przy nizszych obrotach tak szarpie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu.. Będę musiał wjechać na kanał i zobaczyć :/

Awatar użytkownika
enzoo
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 965
Rejestracja: 28 wrz 2007, 14:53
Imię: Mirosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Legnica

Post autor: enzoo » 20 sty 2017, 10:46

polecam najpierw wymiana filtra na ten z golfa 1.6 TD czy tam D bez tej górnej głowiczki i podgrzewacza :)

nefay
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2015, 16:53

Post autor: nefay » 19 mar 2017, 14:09

do zamkniecia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga