Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Prosto z ITALI na PÓŁNOC WIELKOPOLSKI Audi Cabrio B4 2.0 ABK

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
Awatar użytkownika
BILI
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2013, 16:50
Lokalizacja: Łobżenica
Kontakt:

Prosto z ITALI na PÓŁNOC WIELKOPOLSKI Audi Cabrio B4 2.0 ABK

Post autor: BILI » 23 sty 2017, 14:17

Witam wszystkie chwalipięty do których sam właśnie dołączam oklasky
Co prawda zakupiłem auto w zeszłym roku 15.09.2015r, ale teraz może warto troszkę się pochwalić.
Samochód z Włoch właścicielem kobieta wożąca dzieci co świadczyło chociażby ilość kredek, pisaków pod siedzeniami. Cabrio nie zniszczone co prawda fotel kierowcy jak i tylna szyba nadają się do zmiany. Elektryczny dach też nie funkcjonuje jak powinien i nie chce się rozkładać( czasami pompa zaskoczy aż obroty lekko opadną, ale to wszystko :( ) z zewnątrz pęknięty zderzak w dwóch miejscach i pęknięta ramka grilla. Silnik 2.0 ABK 115KM bez LPG teraz chodzi idealnie bo wcześniej szarpał na biegu jałowym aż do zgaśnięcia. Piszę teraz bo już jest sprawny dostał świece, kable, aparat zapłonowy i palec zapłonowy, całość ustawiona lampą stroboskopową i jest idealnie. Zawieszenie w stanie idealnym, auto dostało sprężyny -35/-35 i już inaczej wygląda zmieniłem końcówkę tylnego wydechu na REMUSA więc dźwięk też lepiej dociera do przechodniów muza_
Co do dalszej modyfikacji to od wiosny zabieram się za szybę i elektro-pneumatykę dachu bo Audi ma wieś mnie do ślubu zawstydzonyy_
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga