Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audix 80 cabrio 1997

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
norbisimson
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:21
Lokalizacja: warszawa

Audix 80 cabrio 1997

Post autor: norbisimson » 03 sty 2012, 00:21

Witam jestem nowy na forum i chcialem wam zaprezentowac swoj nowy nabytek.
Poprzednie wozidełko musiałem sprzedać (jetta mk2) i jakis miesiac temu zakupilem wlasnie audi b4 cabrio z 1997 roku z silniczkiem 2.0 benzynka + podtlenek gazu :mrgreen: w full opcji:
Elektryczny dach
soczewki
grzane fotle
el.szyby
el.lusterka
abs
i sporo by tu jeszcze wymieniac ogólnie wszystko co moze byc bez klimy :)
Za autko dałem 10.500 moim zdaniem okazja
Super mały realny przebieg ok 130.000km
Felgi borbet 10''cali x 4szt. + oponki 225/40/16
Z zakupu jestem mega zadowolony,nic lepszego trafic nie moglem(Cabrio to jest to ) ! :D
Przy okazji dodam lepsze foty bo na tych srednio cokolwiek widać <piwo>

Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz moim celem jest tylko zdać prawko,wrzucic szprychy i air ride oraz zamontować radio z monitorem wraz z jakimis ciekawymi głosniczkami bo seria gra jak radyjko na baterie ;p
PS: Sory ze amatorskie wykonanie wizji ze szprychami na dole ale przynajmniej widać o co chodzi i jak mniej-wiecej ma to wygladać :)
German Style

jaro81
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 66
Rejestracja: 28 gru 2010, 18:05
Lokalizacja: Lublin okolice

Post autor: jaro81 » 03 sty 2012, 01:23

Wygląda zacnie. Wrzuć więcej zdjęć bezdasznika.Szczególnie interesuje mnie środek. Przebieg 130 tyś ? jeśli jest autentyczny to wielkie gratki bo w takim razie samochód ledwo dotarty :D Powodzenia w modach i niech dobrze służy.Bezawaryjności życzę.Powodzenia na egzaminie na prawko.

Awatar użytkownika
ATLAS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3021
Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ATLAS » 03 sty 2012, 08:33

Wygląda dobrze, a szprychy mogą być ciekawe. Ale błagam nie 15". Optimum to chyba 16" złote + opony z białą ścianą.

Air własnej roboty, czy kupowany będzie?

Awatar użytkownika
Small3r
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 431
Rejestracja: 04 paź 2010, 21:15
Lokalizacja: Łódź/Ostrów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: Small3r » 03 sty 2012, 09:35

Bardzo ładne Cabrio <ok> widać, że zadbane. Wizja tez niezła, tylko tak jak pisze kolega nade mną, przynajmniej 16 cali, w B4 to to zginie. Air ride może Cię troszkę wynieść... Więc zastanów się nad jakimś tańszym gwintem. Chyba, że sam będziesz tworzył, no to wtedy hydraulika wypada ciekawiej 8-)

Pozdrawiam i powodzenia w modach!
B3 Lover!

norbisimson
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: norbisimson » 03 sty 2012, 10:21

Dzieki wielkie :)
1.Gwintu nie chce,miałem w jeccie i jezdziło sie srednio fajnie,tyle ze autko super wyglądało :D każda dzirka odczuwalna na tyłku wiec po 3godz jazdy po naszych drogach i człowiek wychodził jak połamany ;p
2. hydraulika niestetu jest zbyt droga,cena na chromowane.pl to 10.400 + montaz ;/ wiec odpada niestety
3. A co do air ride to znalazłem typka który sam robi na zamowienie nawet sa jakies jego aukcje na allegro tyle ze tam wstawił do golfa i jetty za 3200 z tego co pamietam wiec mysle ze w granicach 4000 sie wyrobie z tym zawiasem.
Zawieszenie dla mnie to podstawa,teraz audi stoi troszke jak koza,musze pozbierać kase :( . I tak takie auto jak dla 17-to latka to szczyt marzen i długi czas zbierania :D
German Style

Awatar użytkownika
FIFI
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 422
Rejestracja: 05 sty 2010, 20:36

Post autor: FIFI » 03 sty 2012, 16:04

Powodzenia w modach - plany zacne...

Jak auto w tak dobrym stanie to super traf <ok>

Awatar użytkownika
MarcinC
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 10 lut 2010, 16:23
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: MarcinC » 03 sty 2012, 16:28

auto jest z 1997r. więc nie powinno być tam poliftowego zderzaka ? :roll:

17lat - była jetta na gwincie... srutu tutu słonik z drutu :->

czyje auto ? mamy, taty, brata... ? :roll: po nicku sądzę, że masz simsona :mrgreen:

Awatar użytkownika
KORU
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 910
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:32
Lokalizacja: EPWR

Post autor: KORU » 03 sty 2012, 17:44

MarcinC czekaj przyjdzie Słonik to ci da słonika z drutu :lol: :-D

Wracajac do tematu to wizualnie Cabrio ma wszystko co potrzeba (soczewki zderzak S2). Kolejny plus że jest z ostatnich lat produkcji. (produkcja do 2000 roku) Szkoda tylko ze taki słaby silnik pod maską jest. Audi Cabrio fajna fura bardzo dobry zakup. Niech jezdzi bezawaryjnie. Powodzenia w modyfikacjach.

Obrazek
Obrazek
Air ride i robisz taki show. <ok>



Ostatnio zmieniony 03 sty 2012, 18:37 przez KORU, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
szuan
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1372
Rejestracja: 08 gru 2007, 00:10
Lokalizacja: Śląsk! - SWD/smi
Kontakt:

Post autor: szuan » 03 sty 2012, 18:05

sory ale śmieszne masz podejście do sprawy, chcesz zakładać niewiadomo jakie graty, a nie masz pojęcia na jakiej zasadzie to wszystko się kręci...


felgi szprychy, przewaznie mają ET bliskie zera i są wąskie, nie wygląda to fajnie i zakłada się je na specjalny adapter przez co koła wystają w cholere jeśli uda się kupić już rozmiarowo odpowiednie koło.

hydraulika, ciekawe gdzie chciałbyś pomieścić wszystkie potrzebne akumulatory, zbiorniki, grube przewody, itp bagaznik w cab'ie jest dlatego, zeby wlozyc do niego koszyk z pokarmem, wino i koc.

pneumatyka, bez komentarza...

regulowane sportowe zawieszenie, jak miales wylane wklady i wytłuczone elementy zawieszenia, to nic dziwnego, że komfortu nie było. I nie stawiaj jetty do caba, bo to tak jakbyś porównał CC, to S8. Inne lata produkcji i skierowane do zupełnie innych odbiorców (czyt. nie dla kazdego "kowalskiego"), a najwazniejsze, zupelnie inna charakterystyka calego bałaganu odpowiedzialnego za komfort.

norbisimson
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: norbisimson » 03 sty 2012, 19:02

Widze MarcinC ze dobry humor sie Ciebie trzyma,faktycznie sie usmiałem.
Simsona mialem w wieku 13 lat i był to moj pierwszy pojazd do ktorego mam wielki sentyment ,jette dostałem na 15 urodziny od ojca i własnie wtedy zaczałem jezdzić autkiem,na poczatku nie sam ale jezdzilem audi jest tylko i wyłacznie moje ojciec ma A4 a mama nie nie prawka ;)
Zderzak S2 ?? myślałem ze to zwykły zdeś dedykowany do tego mogelu z tego rocznika ?
A w jeccie był gwint TA - technix kupilem go jako nowy za ok 1000zł z tego co pamietam i od poczatku jezdziło sie jak na taczce wiec co do gwintu mam lekki uraz a musze jakos zglebić autko.
Co do et w szprychach masz racje,szczerze to nie myslalem nad tym,w zwyklej feldze to nie problem dajesz 100zł i masz 2cm szerzej na oś. Zawsze chciałem szprychy,zawsze chciałem też cabrio :) Jakos je tam upchne ;)
Kolega mowił mi ze jest cos takiego jak miekki gwint,co o tym sądzicie??Podobno konfort jest podobny jak na seryjnym zawiasie
German Style

Awatar użytkownika
Dawido_zn
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 126
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:49

Post autor: Dawido_zn » 03 sty 2012, 19:46

Ja w Bmkach miałem gwint FK i jezdziło sie świetnie... Jeśli tylko uda Ci sie zrobic "skaczace" cabrio to jestem pełen podziwu... ;)

Awatar użytkownika
Harry71
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 672
Rejestracja: 25 gru 2009, 10:38
Lokalizacja: DW

Post autor: Harry71 » 03 sty 2012, 20:32

norbisimson pisze:Widze MarcinC ze dobry humor sie Ciebie trzyma,faktycznie sie usmiałem.
Simsona mialem w wieku 13 lat i był to moj pierwszy pojazd do ktorego mam wielki sentyment ,jette dostałem na 15 urodziny od ojca i własnie wtedy zaczałem jezdzić autkiem,na poczatku nie sam ale jezdzilem audi jest tylko i wyłacznie moje ojciec ma A4 a mama nie nie prawka ;)
Zderzak S2 ?? myślałem ze to zwykły zdeś dedykowany do tego mogelu z tego rocznika ?
A w jeccie był gwint TA - technix kupilem go jako nowy za ok 1000zł z tego co pamietam i od poczatku jezdziło sie jak na taczce wiec co do gwintu mam lekki uraz a musze jakos zglebić autko.
Co do et w szprychach masz racje,szczerze to nie myslalem nad tym,w zwyklej feldze to nie problem dajesz 100zł i masz 2cm szerzej na oś. Zawsze chciałem szprychy,zawsze chciałem też cabrio :) Jakos je tam upchne ;)
Kolega mowił mi ze jest cos takiego jak miekki gwint,co o tym sądzicie??Podobno konfort jest podobny jak na seryjnym zawiasie
wklady z regulacja twardosci tak to sie nazywa trzymamy kciuki za dalsze mody <piwo>
Nie ma ryzyka nie ma zabawy
Cabrio 20VT

Igorro
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 85
Rejestracja: 20 sie 2010, 18:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Igorro » 03 sty 2012, 20:45

Witam, znam Twoja starą Jette mk2 bo chciałem ją kupić jako wozidło na codzień i widziałem tą Audiczke przy warsztacie na ul.Muszkieterów. Zapraszam na spota Warszawskiego i powodzenia w modach.

norbisimson
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: norbisimson » 03 sty 2012, 21:05

Szkoda ze jetta poszła ale cóż ;/
A co do spotu to b.chętnie,jesli bedzie sie jakis szykował to prosze o kontakt <piwo>
German Style

Awatar użytkownika
MarcinC
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 903
Rejestracja: 10 lut 2010, 16:23
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: MarcinC » 03 sty 2012, 21:51

Jestem wiejskim cwaniaczkiem :lol: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 06:24 przez MarcinC, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga