Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Halski] Moje audi 80 B4 Cabrio 2.3 NG RH zw1 17[Halski]

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
H4lski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 59
Rejestracja: 19 sie 2012, 02:57
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

[Halski] Moje audi 80 B4 Cabrio 2.3 NG RH zw1 17[Halski]

Post autor: H4lski » 15 lis 2012, 23:22

Cześć, jeszcze mnie nie znacie ale czas się przedstawić i poznać.
Obrazek

Ten wyżej to ja. Czas na Audi.
Audi mam około 3-4 miesiecy. Od gimnazjum wiedzialem czym bede jezdzil na jakich felgach! :)
W 2005 roku zostało sprowadzone z Niemiec.
Jezdzila nim kobieta, pozniej odkupil jej brat. I ja jestem kolejny.
Rok produkcji 1993.
Na blacie 167000 przebiegu. A czy prawda. hmm.. Wkoncu to Cabrio, musze to sprawdzic.
aktualnie stoi na felgach RS DESIGN 9J 16' et nie znam. opony 205/50/16. 4x108 Na przyszly sezon do sprzedania.
Co zrobilem do dzisiaj, odswiezylem plastiki, wymiana dywanikow, xenony, ledy w rejestracji(ze wzgledu na niebieski kolor-pasuje), wymiana tylnej szyby. Wymiana zarowek w halogenach na LED, wymiana koncowki kierowniczej, tulejki wahaczy(wszystkie), wymienilem radio-dorzucilem skrzynie basowa INFINITY z kondensatorem, podkleilem gumy nadprogowe, zaimpregnowalem dach, wymieniłem teleskop maski przedniej, wyprostowałem felgi i wyważyłem, kupiłem na nie zimówki, dorzuciłem kapsle chromowane na śrubki i zakretki na wentyle ze znaczkiem audi(ze srobka by sie nie dalo ukrasc), nalozony wosk(autoland czy jakos tak), No i umyty silnik.

Co zdrzylem popsuć? Centralny zamek, ale chyba spalilem pompke. To nie wazne, fajnie sie klasyka otwiera kluczykiem :D


Manualny dach,
El szyby,
El lusterka,
Wspomaganie kierownicy,
Centralny zamek (jak zrobie-bagażnik działa,jest elektryczny),
Podgrzewane fotele,
Xenony(lampy soczewkowe),
klimatyzacja,
Abs-eds,
skora,
Pakiet Nardi Torino(jesli wgl dobrze to rozumiem),
drewno,
Srodek przed liftem;

Po przyprowadzeniu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Po odświerzeniu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i pierwszy problem, pomijam to ze firma kurierska uszkodzila towar. A mama odbierala nie sporzadzajac protokolu szkody. Ja nie moglem bo jestem za granicą, mniejsza z tym. Problem polega na doborze opon by był śliczny naciąg, ew tyl moze stac deko wyzej.
Mam w domu felgi RH zw1 17 przod 8 cali i tył 9,5 cala. rozstaw 4x100 będą zastosowane adaptery 4x108/4x100 minimum 20mm, lecz to jeszcze do przymiarki po moim powrocie.
Zdjecia felgi, mam tylko uszkodzonej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wiec, jakie opony?
I mam jeszcze jeden problem. Kiedy jest zimny nie ma mocy. Ciezko go wkrecic do 2000. Pochodzi ok 3 minut i jest wszystko w porządku.

No i dobra piosenka. :)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2012, 16:07 przez H4lski, łącznie zmieniany 10 razy.

pawel.1990
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 08 lut 2012, 18:44
Lokalizacja: Konopiska

Post autor: pawel.1990 » 15 lis 2012, 23:29

Witam. Spoko bezdasznik. Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie ale mam własne do Ciebie. Gdzie kupowałeś te fele i ile trzeba za takie wybecalować bo mi się Twoje spodobały:D

Awatar użytkownika
Chillout
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 414
Rejestracja: 20 mar 2011, 20:23
Lokalizacja: Łuków

Post autor: Chillout » 15 lis 2012, 23:33

po pierwsze HAlski zjazd po Tobie bedzie bo forum techniczne to co innego tam szukaj odpowiedzi na twoje pytanie po 2 opony to tez inny temat (odrebny) :lol: po 3 primo ultimo zdjecia z picowania :-D a po 4 to zapraszamy na spoty na "naszą Łukowską ćwiare" :lol: a tak to reszta jest spoko :mrgreen:
"Jeżeli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz zbyt wolno."

Awatar użytkownika
H4lski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 59
Rejestracja: 19 sie 2012, 02:57
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

Post autor: H4lski » 15 lis 2012, 23:39

A o które felgi pytasz? Zw1 czy te RS design?

szido
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 30 paź 2009, 13:25
Lokalizacja: SMI

Post autor: szido » 16 lis 2012, 00:20

Ladna sztuka <ok> powodzenia w modzeniu :-D Szkoda tej felgi :-/

pawel.1990
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 08 lut 2012, 18:44
Lokalizacja: Konopiska

Post autor: pawel.1990 » 16 lis 2012, 00:32

Chodzi mi o te z białym śrofkiem i polerowanym rantem nie wiem któóra z nazw im odpowiada:) Bo jak tak patrzyłem to z renomowanych marek to tak na lajcie 700 -1000zl sztuka ;/

Awatar użytkownika
H4lski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 59
Rejestracja: 19 sie 2012, 02:57
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

Post autor: H4lski » 16 lis 2012, 00:49

Szido , Jest u nas w mieście magik co to zrobi za 50zł. :) A przepoleruje sam. Tyle to jestem w stanie sie wysilić. :)) A może nawet on to zrobi. Kurcze, chcialbym prowadzic jeden temat o swoim samochodzie z wszelkimi pytaniami i odpowiedziami. Czy jest to możliwe na tym forum? Czy tak jak Chill napisal trzeba za kazdym razem szukać działów?

pawel.1990 , Ja sądzę że za swoje trochę przepłaciłem. Ceny takowych felg nie znam. Bo felgi kupilem z dystansami, tzn zaplacilem z gory za felgi i dystanse. 2980zł. A kwestia dystansow, muszę pomierzyć co i jak i ten pan mi dotoczy, takie jakie potrzebuje. Wybieralem kolor rotorow czyli srodka, wybieralem sobie szerokosc rantow jak i rozstaw śrub lecz 4x108 nie było.

michalo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 285
Rejestracja: 28 maja 2012, 09:57

Post autor: michalo » 16 lis 2012, 09:09

H4lski, powitać kolejnego bezdasznika na forum :-) co do naciągu... http://tyrestretch.com/ możesz sobie pooglądać i wybrać co Ci się podoba. Auto mi się podoba no może tego mugena bym wywalił ;-)

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 16 lis 2012, 09:22

nie brales czasem felg od lukrediego? co do zagietego rantu to i owszem ze da sie to zrobic, jednak trzeba by sie zastanwowic dlaczego tak sie stalo, wiem ze w 17" rh byly dwa rodzaje rantow kute i odlewane, moze tak byc ze masz odlewane i mozesz miec wieksze problemy z tymi rantami, nie chce Cie straszyc tylko nakierowac zebys sie nie zrazil do niskiego profilu opony i wiekszej srednicy kol... kupujac gotowy komplet zawalaies na wstepie ze kupiles 8J bo na ta szerkosc ciezko cos wciagnac, moje propozycje to 185/35 przod i na tyl 215/40 badz w mocniejszym naciagu 205/40 do wyboru
Forum A6Klub i Audi80

Awatar użytkownika
FIFI
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 422
Rejestracja: 05 sty 2010, 20:36

Post autor: FIFI » 16 lis 2012, 10:40

Przyjemny kolorek <ok>

Awatar użytkownika
Ganimadeus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 726
Rejestracja: 17 lut 2012, 11:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ganimadeus » 16 lis 2012, 11:05

LUBELSKIE :D Powitać, ładne cabrio Jak z kolegą macie chwilę wolnego to zapraszamy do Lublina w tą niedzielę pod Olimp o 18 -tor gokartowy będzie zlocik to obadamy tego bezdasznika na miejscu ;p


szido
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 51
Rejestracja: 30 paź 2009, 13:25
Lokalizacja: SMI

Post autor: szido » 16 lis 2012, 15:39

Jakie plany modzenia?

Awatar użytkownika
H4lski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 59
Rejestracja: 19 sie 2012, 02:57
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

Post autor: H4lski » 16 lis 2012, 16:52

michalo, pogrzebie na tej stronie, dzieki. :) Mugena, tez to powiedzialem jak tylko zobaczylem, ale ten dzwiek.. :) Mam watpliwosci.

Kolczat, dzieki za zainteresowanie i z gory uznania za Twoje Audi. Tak od lukrediego, troche zaluje ze wgl z tym gościem handlowalem bo niezly z niego przekret. Jesli chodzi o ranty to nie mam pojecia jakie sa, jeszcze felg nie widzialem na oczy. Zdjecia mi przesłali mailem z domu. A jak to sprawdzic? Dlaczego 8j z przodu? Mam teraz 9j i te koleiny mnie przerazaja. A co do naciagu "co my nie zrobimy" ? :D Czyli taka oponka na przod. Dobrze ze mam zaprzyjaznionego wulkanizatora to pomodzimy.

FIFI , Dzieki tez mi sie bardzo spodobal, miedzy innymi dlatego ten a nie jakies inne cabrio. Szukalem orginalnego wnetrza i znalazlem! ;] Bez powycinanych dzior na glosniki..

Ganimadeus, w tą niedziele spedzam weekend we francji. Niestety nie dolacze. Ale Majowki nie omine. :)

duo, hmm juz nie wisi. :) Ponioslo mnie zwyczajnie. :)

szido, jakie plany? Hmm tyle bym chcial.. Ale tez nie chce wszystkich pieniedzy jakie mam wydac na auto. Na pewno odswierze podwozie i nadkola by az srubki sie swiecily. Blenda Ameryka na tyl, zderzak na przod po lifcie, i jak sie trafi maska ze stopem w dobrych pieniadzach to tez sobie wskoczy. Poprawki lakiernicze i wywalic chce te gumy nadprogowe. Do niczego to nie jest potrzebne a tylko szpeci. Cos przypatentuje.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2012, 21:15 przez H4lski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 16 lis 2012, 20:45

ja tez mam felgi od lukiego, wprawdzie mnie on az tak nie wyruchal bo tylko na 50pln bo przywiozl mi wszystko ze srobami i wzial jeden tylny komplet (10szt) i mowil ze mi odesle kase albo mi przysle odpowiednio dlugi - nie przyslal i kasy nie oddal, ale w 18" zawsze wystepowaly ranty kute wiec mam spokoj, jedynie malowanie troche cienki bo po sezonie wychodza niedorobki, ale do przezycia... nie rozumiem pytania odnosnie 8J z przodu? tam miesci sie 9,5, wiec trza bylo brac komplet 9,5 i byla by kosa, nie szerokosc felgi przeszkadza w jezdzie a szerokosc opony, ale niestety przy tuningu nie ma przebacz albo jest kosa albo jest slabo... mam nadzieje ze lukasz Cie nie pusci w maliny i skoro te felgi do Ciebie nie przyszly jeszcze to czemu jest zakrzywiony rant, niech to naprawi...
Forum A6Klub i Audi80

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga