Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] Alarm niby oryginalny ale jak uruchomić?

ODPOWIEDZ
prezes870
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 35
Rejestracja: 15 sty 2012, 19:30

[B4 2.0 ABT] Alarm niby oryginalny ale jak uruchomić?

Post autor: prezes870 » 05 lut 2012, 14:35

Kupiłem audiczkę 3tygodnie temu ; P i mam pod maską przy szybie alarm przynajmniej tak wszyscy mi mówią, kable podłączone są do niego i mam do niego kluczyk ale jak go uruchomić? Próbowałem kręcić tam kluczykiem ale nic nie daje ;/ mieliście może sytuację związaną z tym czymś? Szukałem na forum ale nic nie znalazłem ;/

PS: jestem nowy, dodam audiczkę i się przywitam w tym tygodniu sorka że jakoś tak wyszło ale nie mam czym fotek zrobić czekam na aparat i miałem ostatnio strasznie dużo pracy.

Siwy232
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 147
Rejestracja: 30 sie 2011, 14:10
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Siwy232 » 16 lut 2012, 00:14

Podłącze sie :) mam te samo pytanie :) :lol:

sandall
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 98
Rejestracja: 03 lut 2012, 16:45
Lokalizacja: Małomice

Post autor: sandall » 25 lut 2012, 14:37

u mnie jest tak, ze jak zamykam auto to slychac dzwiek taki jakaby brzdek ze alarm sie wlaczyl i mruga mi kontrolka od przycisku do do swiatel awaryjnych, a sprawdzic mozesz czy jest on wlaczony otwiertajac 1 drzwi, zamykajac auto centralnym, wtedy w otwartych drzwiach unosisz ten dzyndzel ze drzwi sa otwarte i zamykasz je, odczekaj pare sekund i otworz drzwi i wtedy powinien sie wlaczyc alarm, a wylaczyc go mozesz poprzez otwarcie wszystkich drzwi kluczykiem, przynajmniej tak to wszystko dziala u mnie.

Awatar użytkownika
joint32
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 240
Rejestracja: 22 paź 2010, 20:16
Lokalizacja: Świecie

Post autor: joint32 » 04 mar 2012, 09:37

sandall, Masz po prostu fabryczny alarm Audi też takowy posiadam.
B4 Avant- 1Z+AFN+CHIP+skrzynia EEN - i jazda stała się przyjemniejsza.
B4 Avant- 1Z

vlodek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 66
Rejestracja: 23 gru 2011, 11:35
Lokalizacja: EWE

Post autor: vlodek » 05 mar 2012, 09:07

U mnie fabryczny alarm jest uruchamiany poprzez czujnik we wkładce zamka w drzwiach. Zamknięcie drzwi z kluczyka powoduje natychmiastowe wyłączenie lampki w środku oraz aktywację alarmu(krótki dźwięk jakby klaksonu pochodzący z bagażnika). Tylko trzeba pamiętać, że alarm uzbraja się dopiero 30s po zamknięciu auta kluczykiem. Jeśli chcemy sprawdzić czy alarm działa to po prostu zamykamy drzwi od zewnątrz, czekamy 30s i otwieramy od zewnątrz np. przez otwartą szybę. <ok>
Pozdrawiam!
Tomek

Obrazek

Awatar użytkownika
kroliqster
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 253
Rejestracja: 08 kwie 2011, 11:08
Lokalizacja: Central Europe
Kontakt:

Post autor: kroliqster » 05 mar 2012, 20:09

vlodek pisze:U mnie fabryczny alarm jest uruchamiany poprzez czujnik we wkładce zamka w drzwiach. Zamknięcie drzwi z kluczyka powoduje natychmiastowe wyłączenie lampki w środku oraz aktywację alarmu(krótki dźwięk jakby klaksonu pochodzący z bagażnika). Tylko trzeba pamiętać, że alarm uzbraja się dopiero 30s po zamknięciu auta kluczykiem. Jeśli chcemy sprawdzić czy alarm działa to po prostu zamykamy drzwi od zewnątrz, czekamy 30s i otwieramy od zewnątrz np. przez otwartą szybę. <ok>
kazdy oryginalny alarm w naszych audi dziala w ten sposob u mnie tez. Dodatkowo mam podlaczone sterowanie z pilota zwykle z allegro

chojny65
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:07
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: chojny65 » 07 gru 2014, 11:04

vlodek, a może wiesz jak można zdezaktywować alarm, ?
u mnie sie cos takiego zrobiło że zablokował sie centralny zamek i oczywiście załączył sie alarm, do środka wejdziesz ale natychmiast uruchamia sie alarm i nie wie jak go wyłączyć, kluczykiem nic nie działa w drzwiach, dodatkowo oczywiście nie mogę uruchomić silnika, audi 80 B4 1994 r. ABK, alarm oryginalny razem z centralnym zamkiem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga