Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B3] Podlaczenie sterownika zamka centralnego

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fighter001
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 580
Rejestracja: 22 lip 2008, 19:23
Lokalizacja: Wrocław

[80 B3] Podlaczenie sterownika zamka centralnego

Post autor: Fighter001 » 26 kwie 2009, 15:44

Witam chcialem podlaczyc sobie sterownik zamka centralnego. Wymontowalem go z mojej starej audi b2 i w drzwiach kierowcy byl taki silownik http://allegro.pl/item615571547_najmocn ... a_8kg.html

Podpialem tak jak bylo 3 kable do ori kabli od silownika no i dwa zielony i niebieski do sterownika. Na kluczyk dziala otwiera i zamyka. Alarm tez ogarnalem. Podpialem mase od alarmu pod swiatelko od drzwi kierowcy i dziala, da sie go wlaczyc i wylaczyc z kluczyka. Problem w tym ze nie moge zrobic tak by zamykalo i otwieralo z pilota drzwi. Prosze o pomoc czego nie podpialem bo kabli sporo albo co zrobilem zle. Czytalem wiele postow ale nikt nie kombinowal tak jak ja :mrgreen:

Awatar użytkownika
bandzior
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 189
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:49
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: bandzior » 26 kwie 2009, 17:00

Faktycznie kombinację zrobiłeś alpejską że nawet ciężko się połapać. W tym siłowniku sterowanie jest masą i odpowiadają za nie przewody zielony i niebieski. Czarny wiadomo masa na stałe a brąz, biały sterownie i tam powinien być podłączony alarm aby sterować centralką od alarmu, lub bezpośrednio do centralki.

Awatar użytkownika
Fighter001
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 580
Rejestracja: 22 lip 2008, 19:23
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fighter001 » 26 kwie 2009, 17:25

ja zrobilem tak ze do czarnego podpialem tak jak napisales i bialy i brazowy tez podpialem jak nalezy bo inaczej palilo bezpiecznik :mrgreen: zielony i niebieski podpialem bezposrednio do sterownika centralki i dalej nic nie zamyka dlaczego? Czy moze miec na to wplyw ze w drzwiach pasazera jest tez silownik typu master do ktorego nie podlaczylem sterownika centralki poniewaz jest on pneumatyczny. Czy wystarczy ze odpene od niego kable i zostawie podpieta sama rurke?

Awatar użytkownika
mieczyk1983
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 24
Rejestracja: 15 lis 2008, 11:41

Post autor: mieczyk1983 » 28 kwie 2009, 21:31

Witam jeśli masz ori centralke pnełmatyczną to trzeba przeciąć kabel jest koloru zielono czerwony on idzie od sołownika i podlocz go do centralki według schematu ja ci zapodam link do zamstera jest to 2 schemat Rys. 2 Podłczenia sterownika do zamka pneumatycznego sterowanego jednym przewodem http://www.cuprimex.pl/SCHEMAT%20ZAMSTER%20plus.pdf a jeśli twoja centralka nie obsługuje tego typu podłoczenia to musisz kupic sobie przekażnik i bedzie wszystko ok.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga