Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.0 ABT] Pompka centralnego, nie zamyka zamka tylko otwiera

ODPOWIEDZ
krzysio117
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 69
Rejestracja: 09 wrz 2013, 22:01

[2.0 ABT] Pompka centralnego, nie zamyka zamka tylko otwiera

Post autor: krzysio117 » 09 wrz 2013, 22:11

Witam, mój problem polega na tym, że centralny zamek zamyka tylko drzwi kierowcy. Gdy wcisnę wszystkie guziki oddzielnie i otwieram centralnym zamkiem otwierają się wszystkie drzwi. Problem dotyczy również lampki oświetlenia. Gdy wsiadam do samochodu lampka się zapala, gdy przekręcam kluczyk w stacyjce gaśnie- jest ok, jednak gdy wysiadam z samochodu i zamykam drzwi centralnym lampka świeci się cały czas. Wiem że trzeba dłużej poczekać jednak to nic nie daje pali się cały czas. Na forum dowiedziałem się że pompka znajduje się z tyłu w bagażniku. Wyjąłem ją i odłączyłem i postanowiłem wrzucić tu zdjęcia płytki może powiecie mi czy wszystko jest w niej okej ( ktoś lutował już tutaj i może coś nie tak zrobił ;p ). Proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

EDIT: Może komuś pomoże : Wymieniłem pompkę centralnego. Centralny zaczął działać poprawnie jednak problem z lampką nie ustąpił. Jeśli ktoś miał taki sam problem proszę o sprawdzić czujniki w drzwiach wszystkie czy działają poprawnie. U mnie był uszkodzony jeden czujnik, po jego wymianie wszystko chodzi jak należy ;)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2014, 16:01 przez krzysio117, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11729
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 10 wrz 2013, 07:15

na początek popraw temat, zastosuj tagi _uwaga



a tu ile tematów http://www.google.com/cse?cx=partner-pu ... gsc.page=1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga