Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 2.0]Pompka zamyka zamki ale nie otwiera!?

ODPOWIEDZ
grzybek24
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:11

[80 B4 2.0]Pompka zamyka zamki ale nie otwiera!?

Post autor: grzybek24 » 29 gru 2009, 20:29

Witam.Nie miałem zamka centralnego,zauważyłem że wszelkie instalacje i siłowniki do centralki są wiec kupiłem sobie pompke.Zamontowałem i pompka tylko zamyka wszystki drzwi,klape i wlew do paliwa ale niechce sie nic otworzyć(dobrze,ze miałem szybe otwartą).Czy wie ktoś jaka jest przyczyna,ze pompka zamyka zamek a nie otwiera?Pompka ma dwa gniazda jedno białe na malutkie piny,drugie gnazdo na dwa bolce i rurke na wężyk.Bardzo proszę o odpowiedź.
Acha...jak teraz otworzyć wlew do paliwa skoro centralka nie działa prowidłowo??

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Motostacja
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 29 gru 2009, 20:48

Sprawdzałeś czy z obu drzwi nie da się odsunąć. Sprawdź z klapy bagażnika bo w niektórych 80takch można sterować c. zamkiem z zamka klapy bagażnika.
grzybek24 pisze:Acha...jak teraz otworzyć wlew do paliwa skoro centralka nie działa prowidłowo??
Zdejmij wężyk z pompki i zassij z niego powietrze wtedy otworzysz centralny "manualnie".

grzybek24
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:11

Post autor: grzybek24 » 29 gru 2009, 22:12

Witam.Teraz podłączyłem pompkę.Zamyka wszystko idealnie.Ale gdy chce otworzyć ta nie otwiera.Zdjąłem wężyk z pompki od powietrza i dmuchałem do niego ,otworzyły się wszyskie drzwi,wlew i klapa oprócz drzwi prawych tylnych tych najbliżej pompki.Dodam że gdy jeszcze nie miałem pompki to drzwi były wymieniane bo żona je przerysowała może lakiernik coś źle zrobił.

[ Dodano: 2010-01-02, 10:40 ]
Dzisiaj rozbiorę tapicerkę na drzwiach,a może ktoś wie co jest nie tak z tym zamkiem.

krychu
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 209
Rejestracja: 17 sty 2007, 09:22
Lokalizacja: Brisbane

Post autor: krychu » 02 sty 2010, 17:31

Zobacz, może pomoże

link

Awatar użytkownika
marcinGD
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 338
Rejestracja: 17 cze 2009, 23:02
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: marcinGD » 11 maja 2010, 23:06

Odgrzewam kotleta, mianowicie tak jak wiekszosc nie wiem co dzieje sie z moja pompka. Zamyka, ale nie otwiera a po zdjeciu wezyka i probie zamkniecia slychac, ze jednak pompuje. Jednak po dmuchnieciu w weza za pomoca swoich ust zamki sie otwieraja tak jakby pompka za malo pompowala, dodam fakt ze stalo sie to po podmiance i probie w innym aucie w ktorym owa pompka zadzialala. Chodzilo glownie o sprawdzenie a skonczylo sie sam nie wiem na czym? Cos padlo? Od czego zaczac? Jutro chce ja rozebrac i przeczyscic, ewentualnie poprawic luty

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8390
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 11 maja 2010, 23:14

Sprawdz tranzystory BC337. Często siadaja. I u mnie było to samo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga