Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c4] problem z centralnym zamkiem

ODPOWIEDZ
AntonA6

[a6 c4] problem z centralnym zamkiem

Post autor: AntonA6 » 26 lip 2010, 21:21

Mam problem z centralnym zamkiem gdyż nie zawsze działa. Centralny zamek jest oryginalny tylko został dołożony pilot (przez poprzedniego właściciela) nie zawsze działa mi otwieranie auta, ale domykanie szyb i szyberdachu działa prawidłowo i zawsze zamyka samochód, lecz nie zawsze otwiera po naciśnięciu guzika na otwieranie mignie tylko kierunkami ze niby otwarty a tu lipa auto zamknięte i nawet po paru próbach zamknięcia i otworzenia z pilota nie ma żadnej reakcji samochód dalej zamknięty dopiero jak wsadzę kluczyk i przekręcę to otworzy ale tylko do strony kierowcy drzwi sa otwarte??????? reszta drzwi sie otwiera ,jak otworze drzwi kierowcy ,otwierają sie w tym samym momecie co zapala światło w środku czyli tak jak zadziała krancówka w drzwiach co to moze być??

Awatar użytkownika
Karol_90
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 178
Rejestracja: 27 mar 2010, 19:59
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Karol_90 » 27 lip 2010, 17:53

Chyba trochę nie te forum, ale mam dwa pytania:

1) Czy zamek jest pneumatyczny(chyba raczej jest, ale lepiej się upewnić)

2) Problem pojawił się niedawno czy już tak było zawsze, tzn. od razu po zakupie auta?

AntonA6

Post autor: AntonA6 » 27 lip 2010, 19:08

zamek jest pneumatyczny orginalny a problem jest juz od ok roku a auto mam juz 2 lata zapomniałem napisac ze nie zawsze jest zle dzisiaj np chodzi wszystko dobrze

Awatar użytkownika
Karol_90
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 178
Rejestracja: 27 mar 2010, 19:59
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Karol_90 » 27 lip 2010, 20:28

Stawiałbym na pompkę centralnego zamka, być może z płytką coś nie tak. Najlepiej byłoby gdybyś miał drugą, żeby wsadzić i zobaczyć czy będzie to samo. Radziłbym zajrzeć tam gdzie jest pompka, nie wiem gdzie jest w C4, ale może zbiera się tam wilgoć i stąd te problemy.

to_nick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2010, 22:04

Post autor: to_nick » 28 lip 2010, 18:49

Warto tęż sprawdzić przewody pomiędzy przełącznikiem w drzwiach a pompką oraz sterownikiem od pilota a pompką.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga