Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Wszystkie]problem z domykaniem szyb z pilota.

ODPOWIEDZ
stefek331
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 42
Rejestracja: 16 lis 2008, 10:11

[Wszystkie]problem z domykaniem szyb z pilota.

Post autor: stefek331 » 02 maja 2009, 19:48

Witam mam taki problem od jakiegoś czasu że jak załączam alarm to szyby podchodzą z 5cm chwilka przerwy i za moment jeszcze z 5cm lecz jeszcze są więcej niż do połowy otwarte i koniec.Jak autko kupiłem obydwie szybki ładnie się domykały po załączeniu alarmu.
Jaka może być przyczyna takiego zachowania. <osohozi>

Awatar użytkownika
pasiak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 125
Rejestracja: 26 paź 2008, 18:28
Lokalizacja: Ziemia Święta
Kontakt:

Post autor: pasiak » 02 maja 2009, 21:06

stefek331 pisze:Witam mam taki problem od jakiegoś czasu że jak załączam alarm to szyby podchodzą z 5cm chwilka przerwy i za moment jeszcze z 5cm lecz jeszcze są więcej niż do połowy otwarte i koniec.Jak autko kupiłem obydwie szybki ładnie się domykały po załączeniu alarmu.
Jaka może być przyczyna takiego zachowania.
najprawdopodobnej przewód idący z centralki do pompki jest gdzieś "naderwany" z tąd przerwa w impulsie, zaczoł bym poszukiwania od tego

Awatar użytkownika
Kubik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2399
Rejestracja: 04 cze 2007, 22:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kubik » 02 maja 2009, 22:12

Domykanie na pewno zrobione jest przez jakiś przekaźnik. Włącz alarm siedząc w środku i posłuchaj gdzie jest przekaźnik. Sygnał do zamknięcia może wychodzić z alarmu albo z centralnego zamka jeśli masz moduł domykania to tam może być problem. Najprościej zacznij szukać przy przyciskach. Podczas domykania na przyciskach zamiast masy pojawia się plus, więc trzeba by sprawdzić czy sygnał tam jest ciągły czy przerywa.

paskud
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 80
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:39
Lokalizacja: bielawa

Post autor: paskud » 02 maja 2009, 22:20

Szyby z jakiegoś powodu zaczęły ciężej się domykać lub zwariował czujnik domknięcia w elektronice. Spróbuj pomóc im ręcznie, np obustronnie dłońmi wspomagając zamykanie. Jeśli domkną się do końca to mialem rację. :roll:

stefek331
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 42
Rejestracja: 16 lis 2008, 10:11

Post autor: stefek331 » 02 maja 2009, 22:23

Ok jutro sprawdzę wasze rady. Dam znać czy coś pomogło ;-)

[ Dodano: 2009-05-03, 21:40 ]
Jedyne co dziś mi się udało sprawdzić to że ani lewa ani prawa szyba się nie domyka nawet pojedyńczo.Nawet z moją pomocą ręczną.{jak pisał kolega paskud}tylko jakieś dwa razy po 5 cm.Gdzie jest pompka, przekażniki od domykania szyb,alarmu.pozdro <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga