Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z] slaby zasieg pilota i problem z zamykaniem od srodka

ODPOWIEDZ
lukasz_l
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 35
Rejestracja: 16 maja 2007, 10:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

[B4 1Z] slaby zasieg pilota i problem z zamykaniem od srodka

Post autor: lukasz_l » 22 maja 2009, 09:03

mam dwa problemy takie jak w temacie:

1. Pilot od oryginalnego centralnego ma bardzo slaby zasieg - nawet stojac przy aucie czasami nie otwiera... musze podejsc do drzwi kierowcy i dopiero wtedy "ruszy"... zmienilem juz w nim baterie ale nie wiem co jeszcze mozna sprawdzic...

2. nie moge sie zamknac w aucie od srodka centralnym tzn jak nacisne glowke zamka w drzwiach kierowcy to tylko one sie zamykaja a chcialbym zeby sie zamykaly wszystkie a w szczegolnosci bagaznik. zauwazylem ze da sie zamknac auto od srodka poprzez zamek pasazera ale tylko wtedy gdy jest wyciagniety kluczyk ze stacyjki. Spotkal sie ktos z czyms takim? :-)

rider224
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2007, 10:08
Lokalizacja: Wieluń okolice

Post autor: rider224 » 22 maja 2009, 15:04

Ja mam u siebie oryginalny centralny, a alarm ze sterowaniem dokładałem sam.
Objaw ze sterowaniem od pasażera bez kluczyka w stacyjce jest normalny, bo sam podpinałem się pod przewody od zamka pasażera(z wygody).

Jeśli chodzi o problem z zamykaniem od strony kierowcy to możesz mieć coś z włącznikiem od centralnego w drzwiach kierowcy lub z połączeniem przewodów.
Jeśli chodzi o zasięg to trudno mi coś powiedzieć bo nie wiem jak to jest z oryginalnym pilotem i zasięgiem.
Może być też tak, że od strony kierowcy przy oryginalnym sterowaniu pilotem nie da się sterować centralnym za pomocą główki, ale na ten temat niech wypowie się ktoś kto ma oryginalne sterowanie pilotem.

w.a.n.t.e.d
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 364
Rejestracja: 11 kwie 2009, 11:05
Lokalizacja: Chełm

Post autor: w.a.n.t.e.d » 22 maja 2009, 16:53

Miałem podobny problem tylko, że na dokładanym alarmie. Odlutowała mi się antenka. Przejżyj centralny może i ty to masz. A to że nie mozesz zamykać drzwi od środka to jak kolega wyżej wspomniał pewnie jakieś styki nie łączą. Musisz szukać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga