Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3 1.8s]Synchronizacja alarmu z centralnym zamkiem

ODPOWIEDZ
konkas1987
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2007, 02:44
Lokalizacja: Zabrze

[b3 1.8s]Synchronizacja alarmu z centralnym zamkiem

Post autor: konkas1987 » 09 maja 2008, 19:16

Witam chciałbym w moim b3 zsynchronizowac alarm z centralnym zamkiem.Czy jest to mozliwe w przypadku centralnego pneumatycznego?Jest jeszcze jeden problem nie mam schematu do alarmu gdyz to nie ja go zakładałem.Orientujecie sie jak mozna sprawdzic które piny moga byc odpowiedzialne za połaczenie z centralnym?Dodam tylko ze pustych na sterowniku alarmu jest chyba 5.Ach i jeszcze jedno jak juz znajde te piny odpowiedzialne za sterowanie centralnego to gdzie je mam podłaczyc?Proszę o pomoc.Z góry dziekuje!Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kubik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2399
Rejestracja: 04 cze 2007, 22:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kubik » 09 maja 2008, 19:47

Tu masz obszerny temat związany z twoim problemem

viewtopic.php?t=12965

Spróbuj znaleźć centralkę alarmu i zobacz co na niej pisze, może jest logo producenta, a jak nie ma to spróbuj porównać ja z alarmami z allegro, a jak to nie pomoże to napisz i będziemy myśleć.

konkas1987
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2007, 02:44
Lokalizacja: Zabrze

C.Z

Post autor: konkas1987 » 10 maja 2008, 20:32

dzieki zerkne na ta centralke i sie wtedy odezwe.Przecatałem tam w tym poscie do ktorego mi link wysłałes o kablach w wiazce ktore sa pod kierownica i które biegna na wysokosci klamki od maski.Orientujesz sie moze jakie kolory maja te ktore wysyłaja sygnał do centralnego tzn jaki kolor ma plus a jaki minus?Wowczas bym musiał jeszvze zastosowac te przekazniki i gdy znajde juz odpowiadajace kable na centralce alarmu to po połaczeniu wszystkiego powinna byc sprawa załatwiona.

Awatar użytkownika
Kubik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2399
Rejestracja: 04 cze 2007, 22:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kubik » 10 maja 2008, 21:32

konkas1987 pisze:Orientujesz sie moze jakie kolory maja te ktore wysyłaja sygnał do centralnego tzn jaki kolor ma plus a jaki minus?Wowczas bym musiał jeszvze zastosowac te przekazniki i gdy znajde juz odpowiadajace kable na centralce alarmu to po połaczeniu wszystkiego powinna byc sprawa załatwiona.
Każdy alarm ma inne kolory, w niektórych przypadkach mogą być podobne ale to zbieg okoliczności, a co do przekaźników to nie zawsze trzeba je stosować. Jeżeli alarm na steruje centralnym dwoma przewodami (+) i (-) to nie są potrzebne. Natomiast jeśli do dyspozycji są dwa przewody ale z jednym sygnałem np. (-) to nie ma innego wyjścia, przekaźniki muszą być. Aczkolwiek jest na forum kolega tryni81 który zna sposób jak to podłączyć bez przekaźników i jest o tym post w temacie który ci podałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga