Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] Zawiesił sie centralny zamek

Zablokowany
Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

[B4 2.0 ABT] Zawiesił sie centralny zamek

Post autor: homer » 06 kwie 2007, 10:25

witam ma taki problem: wczoraj odebralem samochod od mechanika i gdy pojechalem na stacje w celu zatankowania nie moglem otworzyc klapki wlewu paliwa -mysle ze zamknolem furke-no to otwieram i widze ze tylko jedne dzwi z kluczyka sie otwieraja, a reszta cisza czyli wlew tez sie nie zwalnia :shock: no to spowrotem do mechanika i go :-x :-x przyjol furke ale przy okazji przejrzelismy bezpieczniki, sa cale, silnicek od mechanizmu dziala (tz slychac wydobywajace sie z nigo podcisnienie) i jest taki myk ze jak wszystko otworze tz dzwi przod tyl i klape to je centralny zamek zamyka ale nie ma juz sily otworzyc, a zeby otworzyc z kluczyka trzeba chwilke odczekac bo inaczej cofa rygielek co moze byc przyczyna tego zjawiska z gory dzieki za pomoc :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, 07:30 przez homer, łącznie zmieniany 3 razy.
SERYJNE ALE NIEZAWODNE CLUB:D
4 tłoczki na osi Club :D
Kocham Lans Club
wywoze do lasu club;)
bez Audi w garazu lecz z Audi w serduchu :(

Awatar użytkownika
Omen
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 320
Rejestracja: 23 mar 2007, 07:06
Lokalizacja: RJS

centralny zamek...

Post autor: Omen » 06 kwie 2007, 12:14

A może w czasie remonciku mechanior nieopatrznie przeciął/naruszył/ pociągnął przewód od siłownika lub przy pompce, albo spadł przewód w pompce, i jest za małe ciśnienie by otwierać siłowniki zamków. Sprawdż szczelność całego układu. Zaczął bym od tej strony, od której coś było majdrowane...

Pozdrawiam - Adam.

Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

Re: centralny zamek...

Post autor: homer » 06 kwie 2007, 12:38

Omen pisze:A może w czasie remonciku mechanior nieopatrznie przeciął/naruszył/ pociągnął przewód od siłownika lub przy pompce, albo spadł przewód w pompce, i jest za małe ciśnienie by otwierać siłowniki zamków. Sprawdż szczelność całego układu. Zaczął bym od tej strony, od której coś było majdrowane...

Pozdrawiam - Adam.

wlasnie chodzi o to ze byal robiona elektronika :shock: wiec nie wime o co kaman :-x ale nie moj w tym prblme bo nie zepsulem ja ale oki doki powiem im co i na co maja patrzec :mrgreen: dzieki wielkie
SERYJNE ALE NIEZAWODNE CLUB:D
4 tłoczki na osi Club :D
Kocham Lans Club
wywoze do lasu club;)
bez Audi w garazu lecz z Audi w serduchu :(

Awatar użytkownika
cobra
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2112
Rejestracja: 22 lis 2006, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cobra » 06 kwie 2007, 14:33

a otwierałes z pilota alarmu czy kluczykiem?
jesli kluczykiem to przewód od siłownika master w drzwiach został przerwany i sygnał nie dochodzi do pompki centarlnego...musisz sprawdzić przewód zielono-niebieski lub zielono-żółty wychodzący z drzwi a idący do pompki
zajrzyj tez do bagażnika do samej pompki i sprawdz czy staki nie zasniedziały własnie od tego przewodu...


a tak swoja droga to przenosze do elektronicznego

Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

Post autor: homer » 06 kwie 2007, 16:55

nie ma pilota otwiera sie tylko z kluczyka oki doki bede szukal dalej bo wlasnie odebral i oni czekaj na silniczek co by podmienic i zobaczyc dziekiz a pomoc pozdro

[ Dodano: 2007-04-07, 11:21 ]
no niestety sasiada nie dorwalem :( a i sprawdzialem cala inst i to co jest w zasiegu wzroku jest cale pozatym jak sie dmucheni w ten wezyk ustamie( o malo pluc nie stracilem :lol: :lol: ) to sie otwiera wsjo :) wiec wina lezy raczej po stronie silniczka/pompki ale czy mozliwe zeby sie spsol tylko "bieg" pompujacy?? :shock: :-/
SERYJNE ALE NIEZAWODNE CLUB:D
4 tłoczki na osi Club :D
Kocham Lans Club
wywoze do lasu club;)
bez Audi w garazu lecz z Audi w serduchu :(

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 15 kwie 2007, 23:39

Miałem ten sam problem. Sprawdź, czy ciśnienie nie ucieka przez któryś z siłowników (posłuchaj czy któryś nie syczy). Do otwierania dmucha i ucieka ciśnienie, a gdy zamyka to wciąga powietrze i się uszczelnia.

Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

Post autor: homer » 16 kwie 2007, 21:48

chips pisze:Miałem ten sam problem. Sprawdź, czy ciśnienie nie ucieka przez któryś z siłowników (posłuchaj czy któryś nie syczy). Do otwierania dmucha i ucieka ciśnienie, a gdy zamyka to wciąga powietrze i się uszczelnia.

wierz lub nie ale..... naprawilo sie samo :shock: normalnie w szoku bylem wsiadam do fury jade do dziewczyny pod blokiem ona czeka, to wychodze, pyk myk do jej dzwi, kluczyk do srodka patrze, kurde rygielek w gorze mysle holera cala noc stal otwarty ale ok, mysle zatankuje i cheja w trase, na stacji zerkam patrze wszystkie dzwi open, klapka wlewu bagaznika tez ja kluczyk do dzwi pasazera zamykam otwieram, zamykam otwieram :lol: :lol: laska patrzy na mnie co ja robie :-/ a ja banan od ucha do ucha puznije w trasie slysze: misieek snilo mi sie ze ci zamek naprwialam w samochodzie patrzyla sie na mnie jak na glupka jak wybuchlem smiechem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;-)

taki OT
SERYJNE ALE NIEZAWODNE CLUB:D
4 tłoczki na osi Club :D
Kocham Lans Club
wywoze do lasu club;)
bez Audi w garazu lecz z Audi w serduchu :(

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 16 kwie 2007, 21:58

To tylko się cieszyć. I pogratulować laski, która telepatycznie bryki naprawia ;-)

Awatar użytkownika
homer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 392
Rejestracja: 29 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Sosnowiec Śląsk
Kontakt:

Post autor: homer » 16 kwie 2007, 22:26

chips pisze:To tylko się cieszyć. I pogratulować laski, która telepatycznie bryki naprawia ;-)
ale z silnikiem nie dala rady :cry:
SERYJNE ALE NIEZAWODNE CLUB:D
4 tłoczki na osi Club :D
Kocham Lans Club
wywoze do lasu club;)
bez Audi w garazu lecz z Audi w serduchu :(

Zablokowany

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga