Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Koszuleczki i wlepy

Ramki rejestracyjne 3D dla Klubowiczów, forum Audi80.pl
Awatar użytkownika
mlodzian149
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 27
Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Koszuleczki i wlepy

Post autor: mlodzian149 » 02 cze 2015, 21:24

Panowie pisze z myślą nie tylko osobie ale o was. Moim zdaniem mieć koszuleczkę z nazwa forum i nickiem samego siebie, jest całkiem oki. Będziemy mogli się poznać nie tylko z forum, tylko przypadkowo np. w supermarkecie czy na cpn. Audi 80 coraz bardziej zanika (przynajmniej w moim województwie).Nie chodzi żeby chodzić w niej ciagle. Zróbmy coś żeby to nie zanikło, nowe wlepy oraz koszulki, po których sie poznamy. Te autka są naprawde warte tego, nieważne ile będzie chętnych na koszulki i naklejki. Zamawiajmy!!!! Zagłosujmy niech project rozpatrzy sam admin i bez naszej wiedzy, wyśle chętnym.

Awatar użytkownika
Wertyn
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1403
Rejestracja: 02 lip 2012, 22:49
Lokalizacja: Pruszcz Gd

Post autor: Wertyn » 03 cze 2015, 21:01

nie ma problemu, zrób aukcję na allegro opisz co i jak, daj link i niech ci co chcą zamawiają. tylko nie załatwiaj tego przez forum bo już jeden taki był i niestety były przez to problemy o ile się nie mylę.

Awatar użytkownika
Wino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1015
Rejestracja: 10 paź 2010, 21:46
Imię: Wino
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Wino » 04 cze 2015, 11:29

mlodzian149 pisze: Zagłosujmy niech project rozpatrzy sam admin i bez naszej wiedzy, wyśle chętnym.

No nie mylisz się gościu skasował kasę i zniknął :cry:
Także teraz ludzie podchodzą do tych koszulek trochę nieufnie.

Ja mam inny pomysł może by tak się dogadać z którąś z firm z allegro która robi koszuli na zamówienie, zrobić projekt i wysłać im do wyceny wtedy każdy będzie mógł sobie bezpiecznie taką koszulkę zamówić. Wiadomo że logo klubowe jest własnością klubu i wypadało by coś odpalić na klub przy okazji tych koszulek. Można to rozwiązać w ten sposób że któryś z adminów będzie zbierał kaskę dla klubu i po wpłacie będzie podawał nik z allegro wykonawcy który nie będzie wystawiał koszulek z naszym wzorem na allegro bezpośrednio ale po zamówieniu koszulki w danym rozmiarze będzie mu się wysyłać mail (zazwyczaj kupując koszulkę z nadrukiem na allegro potwierdza się rozmiar i wzór mailowo) Wiec zamiast wzoru z aukcji będzie się wpisywać np. PKA80 rozmiar L

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 04 cze 2015, 12:39

Jeśli znalazła by się większa grupka ludzi można by temat ogarną trzeba by tylko dać to do załatwienia komuś kto na pewno to załatwi jak trzeba tzn ktoś zaufany a nie jak było ostatnio https://audi80.pl/topics2/koszulki-k ... torder=asc
Wino, to moim zdaniem trochę poza kontrolą będzie ale może się mylę.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Awatar użytkownika
Wino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1015
Rejestracja: 10 paź 2010, 21:46
Imię: Wino
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Wino » 04 cze 2015, 21:22

PieterB Moja propozycja rozwiązania problemu z zamawianiem koszulek jest na wypadek gdyby nikt się nie zgłosił na ochotnika żeby ogarnąć temat od początku do końca.

Myślę że nawet jak będą jakieś przekręty np. ktoś poda swojemu kumplowi nik gościa z allegro po to żeby nie robił przelewu na konto klubu to i tak klub coś tam zarobi. A jak nie ma akcji z koszulkami to i tak na konto klubu nie wpływa żadna kasa więc nie ma tu za wiele do stracenia.

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 04 cze 2015, 21:53

Wino, może i masz rację, tylko nie wiem czy to troszkę nie za późno bo za nim ogarnęli byśmy to wsio to minie ze 2- 3 miechy i będzie po lecie i koszulki będą czekały do przyszłego roku.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Awatar użytkownika
Kofper
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 574
Rejestracja: 15 cze 2011, 17:56
Lokalizacja: Konina

Post autor: Kofper » 04 cze 2015, 22:06

Ja myślę że uzbierało by się trochę chętnych i mogło by to wypalić. Przy okazji klub by miał dodatkowe pieniądze na opłaty :-)

Awatar użytkownika
Wino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1015
Rejestracja: 10 paź 2010, 21:46
Imię: Wino
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Wino » 04 cze 2015, 23:04

Ja tam jestem chętny nawet jak miała by do następnego sezonu czekać.

Awatar użytkownika
_Dave
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 502
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:36
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: _Dave » 05 cze 2015, 03:07

jak mam byc szczery taka np koszulka albo bluza kolegi Wino to gadżety bezcenne (przynajmniej dla mnie), pisze sie w ciemno.

Ps. tylko zeby sie logo / napis nie zniknol po jednym praniu :p w takim wypadku moge dac wiecej kasy
hybryda T2/Tb25 | Jak B4 to tylko w TDi | Plan na moc | Diagnostyka [TDi] bieżące naprawy

Awatar użytkownika
henio180
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 43
Rejestracja: 12 paź 2009, 19:15
Lokalizacja: Polkowice/Gdańsk
Kontakt:

Post autor: henio180 » 05 cze 2015, 19:11

Ja też jestem chętny na koszulkę/bluze. Można się zebrać na szybko i pod koniec miesiąca zamówić wszytsko. Na wykonanie koszulek czeka się max 3 dni więc jeszcze na lipiec można by się w koszulkach gdzieś pokazać ;) Ja mogę pomóc w organizacji jak by co - tylko potrzebował bym jakiś projekt ;)

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 05 cze 2015, 19:40

henio180 pisze:Można się zebrać na szybko i pod koniec miesiąca zamówić wszytsko.
no nie sądzę
Bo na początek trzeba by złożyć temat że zbieramy chętnych na bluzeczki trwać to będzie minim 3 tyg, później zbieramy wpłaty jak znam życie kolejne 2-3 tyg i na koniec zamówienie i tez nie sądzę by trwało to 3 dni a min 1 tydz no(dużo zależy od ilości jaka by była zamówiona) i na koniec wreszcie pakowanie i wysyłka do klubowiczów kolejne 1-2 tyg to daje razem ok 7-8 tyg i to bardzo optymistyczne podejście ;-)
WRC is for boys.
Group B was for men.

Awatar użytkownika
_Dave
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 502
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:36
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: _Dave » 05 cze 2015, 21:06

nie mozna z gory zakladac nie powodzenia misji Piter, ja bym osobiscie zostawil zakup np koszulek kazdej osobie indywidualnie, tzn jest pare stronek / firm gdzie maja gotowce, tam to jakims cudem dorzucic i kto chce niech sobie taka koszulke zakupi, minimum odpowiedzialnosci
hybryda T2/Tb25 | Jak B4 to tylko w TDi | Plan na moc | Diagnostyka [TDi] bieżące naprawy

Awatar użytkownika
Wertyn
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1403
Rejestracja: 02 lip 2012, 22:49
Lokalizacja: Pruszcz Gd

Post autor: Wertyn » 05 cze 2015, 21:07

_Dave pisze:nie mozna z gory zakladac nie powodzenia misji Piter, ja bym osobiscie zostawil zakup np koszulek kazdej osobie indywidualnie, tzn jest pare stronek / firm gdzie maja gotowce, tam to jakims cudem dorzucic i kto chce niech sobie taka koszulke zakupi, minimum odpowiedzialnosci

dokładnie o coś takiego mi chodziło

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 05 cze 2015, 22:29

_Dave pisze:nie mozna z gory zakladac nie powodzenia misji Piter
ale ja nie zakładam niepowodzenia, gdyby tak było napisałbym że sprawy nie da się załatwić i tyle.
Sam ma jedną koszulkę z wcześniejszych edycji <ok>
Mnie tylko chodzi o termin.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Awatar użytkownika
Kofper
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 574
Rejestracja: 15 cze 2011, 17:56
Lokalizacja: Konina

Post autor: Kofper » 05 cze 2015, 22:39

No ale w koszulkach nie chodzi się tylko w lecie. Według mnie termin nie robi jakiegoś dużego znaczenia. Niech to będzie 2-3 miesiące to przecież we wrześniu są jeszcze ładne pogody więc można w koszulce chodzić., a jak nie to pod bluzą. Zresztą jak ktoś chce to może sobie ją przechować do następnego lata. Trzeba szybko ogarnąć z administracją coś, zrobić projekt i lecimy. <ok>

Zablokowany

Wróć do „Gadżety”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga