Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 1,9TDI 1Z] instalacja

ODPOWIEDZ
jas73
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:38
Imię: Jacek
Model: Audi 90 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

[80 B4 1,9TDI 1Z] instalacja

Post autor: jas73 » 20 lip 2007, 09:57

witam,

mialem wczoraj dziwna sytuacje. samochod odpalil bardzo ladnie. niestety nie dzialala dmuchawa, na zadnym biegu ... stwierdzilem ze pewnie styki w tym pokretle sie zepsuly ... w czasie drogi okazalo sie, ze rowniez nie dzialaja kierunkowskazy (nie migaly te zielone strzalki w desce rozdzielczej), klakson i wycieraczki.
dzialal natomiast zegarek elektroniczny w desce rozdzielczej, dzialaly swiatla awaryjne i elektryczne szyby ale lustrka elektryczne juz nie.
po wyjsciu z samochodu na wlaczonym silniku zobaczylem ze pozycje z tylu i mijania z przodu tez swieca.

generalnie czarna magia.
po wylaczeniu silnika i ponownym odpaleniu po paru minutach wszystko samo sie naprawilo. potem jeszcze pare razy odpalalem samochod, wszystko bylo juz ok.

spotkal sie ktos z podobnym problemem? gdzie ewentualnie szukac przyczyny?

pzdr
jas
Audi 80 B4 1,9 TDi 1Z AVANT. Ps: Super forum dyskusyjne https://audi80.pl :) <spoko>

jean_pierre
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 65
Rejestracja: 25 lis 2006, 11:24
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: jean_pierre » 22 lip 2007, 21:21

Też nieraz tak miałem, ale tylko wtedy jak odpaliłem samochód i mi zgasł np podczas ruszania bo za gwałtownie sprzęgło puściłem albo z innego głupiego powodu.... i gdy odpalałem go ponownie nie wyciągając kluczyka ze stacyjki. Gdy się by wyciągnęło kluczyk ze stacyjki, włożyło i raz jeszcze odpaliło to wszystko było ok. Nie wiem też dlaczego tak było, ale było... wystarczyło wyciągnąć kluczyk ze stacyjki odpalić raz jeszcze i wszystko było ok.
Jean_Pierre - Olsztyn

AUDI... MY BEST FRIEND

jas73
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:38
Imię: Jacek
Model: Audi 90 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: jas73 » 22 lip 2007, 23:58

dzieki za info.

zastanawiam sie czy te odbiorniki, ktore nie dzialaly nie sa czasem na jednym przekazniku, czy mozna znalezc jakas ich ceche wspolna ... nie dzialal klakson, wycieraczki, kierunkowskazy ale pozycje dzialaly. nie dzialalo strowanie el lusterkami ale szyby dzialaly. nie dzialal nawiew ale swiatla awaryjne juz tak ... wskazniki i zegarek na desce tez dzialal.

pzdr
jas
Audi 80 B4 1,9 TDi 1Z AVANT. Ps: Super forum dyskusyjne https://audi80.pl :) <spoko>

Awatar użytkownika
czarekj
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2768
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:30
Lokalizacja: Warszawa/Zambrów

Post autor: czarekj » 23 lip 2007, 10:58

Moim zdaniem uszkodzeniu uległ przekaźnik odciążający dla linii X. Ten przekaźnik ma chyba numer 213 o ile dobrze pamietam. No ale moge się mylić.

jas73
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 99
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:38
Imię: Jacek
Model: Audi 90 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: jas73 » 23 lip 2007, 23:57

czarekj pisze:Moim zdaniem uszkodzeniu uległ przekaźnik odciążający dla linii X. Ten przekaźnik ma chyba numer 213 o ile dobrze pamietam. No ale moge się mylić.
w takim razie musze go namierzyc i przeczyscic styki, moze sie nie zepsul. poki co tylko raz mialem ta przygode ...
Audi 80 B4 1,9 TDi 1Z AVANT. Ps: Super forum dyskusyjne https://audi80.pl :) <spoko>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga