Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABK] Montaż Woltomierza (wskaznik).

ODPOWIEDZ
Astronis96

[B4 2.0 ABK] Montaż Woltomierza (wskaznik).

Post autor: Astronis96 » 09 kwie 2017, 13:42

Witam, będę na tygodniu montował Woltomierz Auto Gauge WSKAŹNIK SMOKE, który zamówiłem z allegro.Z tego co wiem, kable muszą zostać podłączone pod stacyjkę...Tutaj nasuwa się pytanie, czy ktoś wie, gdzie jest +/- przed/po zapłonie itd?Wiem wiem, mogę sam sobie to sprawdzić, ale może ktoś robił taki bajer, albo po prostu wie, jaki przewód - za co odpowiada.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przez przypadek znalazłem jakiś przewodzik, z czego on jest?:D
Obrazek
Obrazek

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4673
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Post autor: maciek889 » 09 kwie 2017, 14:57

Masę weź skądkolwiek (przy stacyjce nie ma ale masz na przyciskach albo radiu) a plus po zapłonie możesz z pinu 15 stacyjki albo czarno-niebieskiego z przycisków (tam lepiej bo idzie przez bezpiecznik a prosto ze stacyjki dobrze abyś dał bezpiecznik).

A ten kabel z miejscem na żarówkę może być od kontrolki poduszek powietrznych albo jak miałeś fabryczny hak to od kierunkowskazów przyczepki.
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

Astronis96

Post autor: Astronis96 » 09 kwie 2017, 15:09

Dziekuję bardzo, i takie odpowiedzi to ja lubię, przy montażu wezmę je pod uwagę na pewno :), ktoś coś jeszcze? okok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga