Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Cabrio 80 B4 2.8 AAH] schemat elektryczny

ODPOWIEDZ
kkriss26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2008, 23:07

[Cabrio 80 B4 2.8 AAH] schemat elektryczny

Post autor: kkriss26 » 16 kwie 2008, 23:42

witam szukam schematu elektrycznego lub jakichkolwiek wiadomosci o module ktory jest odpowiedzialny za domykanie szyb i otwieranie kufra na dach, a takze schemat elektrytczny seryjnego alarmu. czasem zdarza mi sie ze nie moge odpalic auta kontrolki sie swieca slychac pompe paliwa lecz rozrusznik sie nie odzywa nawet podczas holowania nie mozna odpalic auta, nie jest to wada rozrusznika gdyz dziala bez problemu po podlaczedniu na krotko ani wina stacyjki problem ten znika po jakims czasie nie jestem w stanie stwierdzic po jakim ani jakie czynniki maja na to wplyw z gory dziekuje za pomoc[/b]

Awatar użytkownika
widmo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1267
Rejestracja: 18 sie 2007, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: widmo » 20 kwie 2008, 13:34

znalazłem coś takiego mam nadzieję ze się przyda

./Audi90schemat.rar

./www.centru ... a_szyb.pdf

Uwaga

Kliknąc prawym i wybrac zapisz element docelowy jako ...
czasami gdy sie kliknie lewym to przeglądarka zaczyna otwierać plik i na ekranie bedą widoczne "krzaczki"


czy w aucie na ma czasem immobiliasera ? lub jakiegoś ukrytego przycisku ?

kkriss26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2008, 23:07

Post autor: kkriss26 » 25 kwie 2008, 00:52

dziekuje za te linki lecz nic jak na razie nie znalazlem w aucie nie ma immobiliasera ani rzadnego przycisku jest tylko ten orginalny alarm dioda sygnalizacyja jest w klawiszu od przeciwmgielnych widac ze zostala tam fabrycznie zammontowana, jesli zamkne auto kluczykiem centralka pozamyka drzwi zacznie migac ta dioda i jesli w tym czasie wlaczy sie zaplon kontroli sie zapalaja pompa paliwa tez chodzi lecz rozrusznik nie odzywa sie i zaczynaja migac awaryjne po otworzeniu drzwi kluczykiem wszystko jest ok objaw ten pojawia sie czasami sam jak juz wspomnialem bez zamykania drzwi awaryjene nie migaja jedynie nie mozna odpalic auta

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga