Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.6 ABC] Wiązka bagaznika i brakujące elementy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
inorozec
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2016, 15:18

[B4 2.6 ABC] Wiązka bagaznika i brakujące elementy

Post autor: inorozec » 22 cze 2016, 15:56

Witam forumowiczów. Mój problem jest dość zawiły ale zacznę od początku, jestem posiadaczem Audi B4 Cabrio i nabyłem ja lat temu kilka na terenie Niemiec. Na moje nieszczęście jeździła nim wcześniej kobieta która uszkodziła samochód za pomocą słupka, niszcząc zderzak, tylnią blendę i część karoserii. Naprawy a raczej zamaskowania szkód podjął się jakiś niemiecki rzeźbiaż który nie wiadomo z jakiego powodu usunął część kabli i części z klapy bagażnika skutkiem czego hydrauliczny dach otwiera się tylko do połowy i nie działa centralny zamek bagażnika. Podejżewam ze brakuje mi teraz kilku częśći ale nie wiem których. I tu moja prośba: Czy któryś szczęśliwy posiadacz audi B4 Cabrio z hydraulicznym dachem mógł by zrobić zdjęcia wiązek kabli i podzespołów odpowiadających za otweranie dachu i zamykanie bagaznika? A może ktoś mieszka na terenie woj. lubelskiego i mógłby mi pomoc? Dodaje zdjęcie mojej klapy i przewodów. Z góry dziekuję i pozdrawiam, Marcin.:)

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4674
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Post autor: maciek889 » 22 cze 2016, 21:55

Może napisz do jakiegoś posiadacza cabrio z działu moja auto bo pewnie żaden tu nie zagląda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga