Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[90 b3] Wnętrze - podświetlenie, głośniki, przeróbki.

Zablokowany
Awatar użytkownika
ambro1234
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 77
Rejestracja: 27 gru 2013, 09:10
Lokalizacja: Płock

[90 b3] Wnętrze - podświetlenie, głośniki, przeróbki.

Post autor: ambro1234 » 12 lut 2014, 19:11

Witam

Mam kilka pytań dotyczących wnętrza mojej Audi 90 b3.

Chciałbym zamontować podświetlenie nawiewów, nóg kierowcy oraz pasażera a kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. zrobiłem małe neonki tylko nie wiem jak je podłączyć. chciałbym aby świeciły się po otwarciu drzwi i zapaleniu świateł (chodzi o te pod nogami), a nawiewy tylko po włączeniu świateł, oraz aby był też przełącznik ON/OFF całego tego podświetlenia (nóg i nawiewów).

Kolejna porada jakiej potrzebuje to montaż głośników w przednich oraz tylnych drzwiach. jak to wykonać i ogólnie czy trzeba by coś dorabiać, czy wpasują się po wycięciu samego otworu. mam elektryczne szyby i myślałem nad montażem ich w otworze kolbki od szyb. znaczy w tym miejscu co są te otwory wyciąć większe i wstawić tam głośniki.

Następne moje pytanie to co zrobić zamiast schowka na kasety między siedzeniami oraz tylną popielniczką? może poprostu dłuższy schowek?

Następnie w jaki sposób wyjąć plastiki drewno podobne aby zmienić ich kolor. bez instrukcji boje sie próbować rozbierać żeby nie połamać jakiś zatrzasków, spinek itd. Chciałbym aby ktoś opisał mi jak pozdejmować te wszystkie plastiki na których jest ta okropna farba.

Z góry Dzięki za pomoc

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 14 lut 2014, 23:27

:arrow: chcesz zamontowac podswietlenie i oswietlenie to zamontuj na tasme wkrety lub klej montazowy, a podlacz pod odpowiednie kabelki pod deską, jak nie wiesz pod ktore zamontuj wyprowadz kable pod deske i jedz do elektryka. on to zrobi w 5 minut...

:arrow: glosniki sie montuje w przednich drzwiach za pomoca specjalnych nakladek na kieszen i wycince otworu pod magnes w boczku, w tylnych tylko wycinasz otwor i wsadzasz 16 lub 13cm glosnik. Zeby graly prowadzisz kable, a na taka ilosc glosnikow potrzebny juz jest wzmacniacz.

:arrow: elektryczne szyby wielu tu na forum zakladalo wiec sobie poszperaj i poszukaj jak to sie robi

:arrow: niechcesz schowka na kasety to kup tunel bez schowka na kasety, jak go zdjąć podmienic dowiesz sie szperajac na forum,....

:arrow: wszelkie dekory z drzwi i deski sciaga sie poprzez usuniecie talerzykowych spinek zaciskowych na bolcach dekorow od tylu wiec trzeba zdjac boczki drzwi...jak to zrobic dowiesz sie grzebiac na forum... z deski rozdzielczej demontujac schowek.
2.8 AAH >>> 4.2 AHC

Zablokowany

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga