No zobaczymy jak to bedzie. To trzeba wiedziec do kogo sie odezwać i miec kilka znajomych osób na odpowiednich stanowiskach i wszystko da sie zrobic:) a mi nie chodzi o wyciągnięcie od niego kasy tylko zeby go zabolala głupota. Juz zamontowałem 2klapę także teraz moze sie sprawa ciągnąć. A nawet jak sprzedam samochod to dopilnuje tego zeby szybę wstawił w ta klapę co byla. Bo chamstwa nie zniose.
[ Dodano: 2012-03-11, 03:34 ]
No i juz po sprawie:) wyszło tak, że typ który wybił mi ta szybę dostał 8miesięcy w zawiasach, grzywnę i musi mi wypłacić zadośćuczynienie za zniszczona szybę. Wycena naprawy wzięta z aso(1568zl szyba+650zl wstawienie). Także gościa który wybił mi szybę bedzie kosztowało to wszystko 3tys

tylko teraz jeszcze ja musze poczekać kilka miesięcy na to zeby wypłacił mi kase. Także jak jakiś cham uszkodzi wam autko to nie odpuszczać tylko brać dobre wyceny szkody i walczyć o swoje:) a sędziowie nie lubią oskarżonych więc sprawy sie wygrywa:) gdyby oskarżony nie zgodził sie na karę zaproponowana przez prokuratora to kosztowało by go to dużo więcej. A co do tych wypowiedzi ze musze naprawiać wózek za swoje pln a pozniej walczyć o zwrot kosztów to myliliście sie:) ja nie wydałem nawet 1zl na naprawę, auto sprzedalem a sprawe i tak wygralem i typ musi mi wypłacić kase. Pytał sędziego czy moze mi oddać szybę to sędzia go wyśmiał i powiedzial ze ma mi zapłacić i to ode mnie zależy czy to naprawie, gdzie i za ile:)